Демонтаж гіпсокартону Львів

Рідкісний ремонт обходиться без гіпсокартону. З появою цього матеріалу стало можливим втілення в життя найсміливіших дизайнерських задумок: підвісних стель, ніш, перегородок, арок, об’ємних декоративних елементів, коробів для маскування комунікацій і т.д. Демонтаж гіпсокартону Львів.

Своєю високою затребуваністю, легкі, екологічні та вогнетривкі ГКЛ зобов’язані не тільки безлічі експлуатаційних достоїнств і низькою ціною. Однією з не менш цінних характеристик гіпсокартону є легкість в обробці і монтажі.

Однак, коли в квартирі, будинку або офісі потрібно створити новий інтер’єр, виконати перепланування, здійснити капітальний ремонт або зробити реставраційні роботи, часто виникає необхідність демонтажу старих конструкцій із ГКЛ. Як швидко і акуратно розібрати гіпсокартонні потолки, короба і перегородки так, щоб зберегти профілі та листи для повторного використання?

Демонтаж гіпсокартону Львів

Послідовність робіт

Демонтаж гіпсокартону ЛьвівУ ситуації, коли вся кімната обшита ГКЛ, насамперед проводиться демонтаж гіпсокартонних перегородок. Спочатку розбирають ніші, короби, об’ємні декоративні елементи, які зазвичай розташовуються уздовж стіни. Демонтаж гіпсокартону Львів від remontuem.lviv.ua.

 1. Перший крок: видалення дверної коробки в тому випадку, якщо стоїть завдання зняти ГКЛ зі стіни, де є двері.
 2. Другий крок: знімаємо фінішне декоративне оздоблення. Це можуть бути пластикові панелі, шпалери, кахель і т.д.
 3. Третій крок: зачищаємо місця стикування аркушів і точки кріплення ГКП до каркасу. Визначити розташування саморізів можна за допомогою магніту.
 4. Четвертий крок: виймаємо саморізи (подібну процедуру зручніше проводити за допомогою шуруповерта або дрилі)
 5. П’ятий крок: знімаємо ГКЛ, якщо матеріал в задовільному стані, його можна використовувати повторно.
 6. Шостий крок: демонтаж каркаса. Металеві профілі з’єднуються між собою за допомогою саморізів, тому в даному випадку знову буде потрібно використовувати шуруповерт. Якщо в ролі основи для кріплення ГКЛ виступають дерев’яні лати, які кріпиться на цвяхи, краще озброїтися монтировкою.

Демонтаж гіпсокартону Львів від remontuem.lviv.ua

Розбирання металевого каркаса

Це самий трудомісткий етап демонтажних робіт. Дана процедура здійснюється в наступному порядку:

 1. Від’єднуємо від підвісів вертикальні стійки.
 2. Виймаємо металопрофіль з направляючих, укріплених на підлозі і стелі.
 3. Якщо за каркас закладені ізоляційні матеріали — виймаємо їх.

Всі металеві елементи, включаючи кріпильні системи, можуть використовуватися багаторазово. Тому розбирати конструкцію слід максимально акуратно.

Демонтаж стелі з гіпсокартону

Роботи проводяться поетапно наступним чином:

 1. Знімаємо стельові плінтуса.
 2. Відключаємо електроживлення. Прибираємо люстру і вбудовані освітлювальні прилади. Кінці проводів необхідно заізолювати.
 3. Видаляємо декоративне покриття: шпалери, плівку, панелі.
 4. Звільняємо капелюшки саморізів від штукатурки, визначаючи їх місце розташування за допомогою магніту. Прибираємо малярську сітку, якою зазвичай проклеюють шви між листами. Великі шматки штукатурки знімаємо шпателем, решта змиваємо жорсткою губкою.

Демонтаж гіпсокартону Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Демонтаж гіпсокартону Львів

 1. Відвертаємо саморізи, знімаємо листи ГКЛ.
 2. Демонтуємо металеві профілі, розташовані уздовж стін.
 3. Прибираємо тепло і звукоізоляцію. Демонтаж гіпсокартону Львів.
 4. Знімаємо поперечні перемички.
 5. Останніми прибираємо бічні напрямні, які кріпляться до стіни. У тому випадку, якщо в цьому ж місці планується звести нову підвісну стелю, бічні елементи не демонтують.

Демонтаж гіпсокартону Львів