Підвісні гіпсокартонні стелі Львів. Для того, щоб зробити стелю з гіпсокартону своїми руками, немає необхідності звертатися за допомогою до сторонніх виконавцям. Насправді, якщо є така можливість, навіщо витрачати зайві кошти, наймаючи майстра? У даній статті автори намагатимуться відповісти на популярне серед наших співвітчизників питання: як самостійно зробити стелю з гіпсокартону? Підвісні гіпсокартонні стелі Львів.
Буде дана проста покрокова інструкція, яка дозволить зробити не тільки звичайну стелю з гіпсокартону, а й популярний в останні роки не тільки в Україні, але і країнах Європи вид підвісної стелі – дворівнева стеля з гіпсокартону своїми руками.
Підвісні гіпсокартонні стелі Львів
Основні етапи монтажу стелі
Як і будь-який інший будівельний процес, монтаж підвісної стелі з гіпсокартону має свої етапи:
- підготовка всіх необхідних матеріалів та інструментів;
- підготовчі роботи для здійснення монтажу підвісної стелі;
- установка каркаса з металу;
- монтаж листів гіпсокартону на конструкції каркаса;
- закладення швів і стиків на підвісній стелі.
Кожен з цих етапів є обов’язковим для виконання. В іншому ж випадку, зробити стелю з гіпсокартону своїми руками не вийде.
Етап перший – підготовка матеріалів та інструментів
Для того, щоб почати монтувать підвісні гіпсокартонні стелі Львів, необхідно підготувати всі ті матеріали і інструменти, які знадобляться для того, щоб виконати дану роботу. В інтернеті можна знайти досить велику кількість відео, які зможуть детально розповісти про те, як зробити в будинку підвісну стелю в усіх її варіантах (наприклад: з підсвічуванням).
Для того, щоб почати монтаж підвісної стелі (з підсвічуванням або без), знадобляться наступні інструменти:
- ножиці по металу;
- шуруповерт;
- перфоратор;
- рубанок;
- шпатель і валик;
- лазерний рівень.
Матеріали, які знадобляться для монтажу підвісної стелі з підсвічуванням (будь яка підвісна стеля виглядає краще, якщо в його конструкції передбачена підсвічування):
- прямий підвіс;
- ГКЛ (листи гіпсокартону);
- різні металеві профілі;
- шпаклівка, дюбелі, саморізи, армована стрічка;
- з’єднувач профілів.
Підготувавши всі необхідні інструменти і матеріали, можна починати монтаж стелі з гіпсокартону. Хотілося б порадити робити стелю з підсвічуванням. Виглядати вона буде набагато більш нарядно.
Підвісні гіпсокартонні стелі Львів від remontuem.lviv.ua
Етап другий – проведення підготовчих робіт
Перш, ніж починати монтаж стелі, необхідно зробити все підготовчі роботи. Для того, щоб все зробити правильно, краще знайти найнижчий кут в приміщенні. Саме він послужить тією відправною точкою, яка допоможе визначити рівень стелі з гіпсокартону. На підставі отриманої інформації, визначається висота майбутньої стелі з гіпсокартону. В той простір, який буде існувати між стелею кімнати і підвісною стелею, необхідно буде помістити всі комунікації, електропроводку. Мінімальна висота підвісної стелі, яку радять робити фахівці, становить 5 сантиметрів.
На розмітку, яка зроблена в найнижчому кутку приміщення, встановлюють лазерний рівень. Таким чином, на протилежній стіні теж робиться відмітка.
Тепер необхідно розпочати підготовчі роботи на стелі. Здійснюється розмітка місцезнаходження прямих підвісів. На них будуть розташовуватися листи гіпсокартону. Для того, щоб не витрачати час на складні підрахунки, найкраще розмістити підвіси на відстані 50-60сантіметров один від одного поздовжньо, по відношенню до дверей кімнати. Після закінчення даної роботи, на стелі наносяться олівцем позначки, які й будуть підказками під час монтажу ГКЛ.
Етап третій – установка металевого каркаса
Для того, щоб зробити дійсно якісні підвісні гіпсокартонні стелі Львів, найкраще почати установку каркаса з профілів ПН. Схема кріплення профілів досить проста: через металевий профіль роблять в стіні отвір, в який вставляють дюбелі. Потім профіль ПН кріплять саморізами, вкручуючи їх в дюбеля. Оптимальна відстань між двома кріпленнями становить 40-50 сантиметрів.
Прямі підвіси встановлюються на стелю, відповідно до тієї розміткою, яка була нанесена раніше. Їх кріплять за допомогою шурупів. Відстань між кріпленнями теж становить 40-50 сантиметрів.
Тепер прийшов час встановлювати стельові профілі. Їх довжина повинна бути на 5 сантиметрів менше, ніж довжина кімнати. Встановлюють їх теж за допомогою саморізів.
Для того, щоб надати стельовій конструкції жорсткість, необхідно нарізати профіль, що залишився, невеликими смугами і помістити його по периметру всієї конструкції на відстань 40-50 сантиметрів один від одного.
Установка металевого каркаса завершена.
Підвісні гіпсокартонні стелі Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com
Етап четвертий – монтаж ГКЛ на металеві конструкції
Перше, що необхідно зробити – це підняти і укласти на каркас лист гіпсокартону. Тут потрібна допомога кого-небудь з друзів тому, що одна людина фізично не зможе виконати цю роботу. Після того, як гіпсокартон буде розміщений на металевому каркасі, починаються монтажні роботи.
Для того, щоб прикріпити лист до каркаса, необхідно дотримуватися таких правил:
- використовувати саморізи марки «ТВ» або «ТN»;
- дотримуватися відстані від краю листа до точки кріплення не менше 1,5-2 сантиметрів;
- мінімальна відстань, яка повинна дотримуватися між двома саморізами – 15-20 сантиметрів;
- капелюшок кріплення занурюється в лист гіпсокартону на глибину близько 0,5 мм.
Якщо дотримуватися всіх правил, ставлячись до роботи серйозно, можна зробити стелю з гіпсокартону своїми руками досить легко. Тим більше, що є маса відео на дану тему.
Етап п’ятий – закладення стиків і швів
Необхідно шпаклівкою закрити всі шви і стики, які утворилися в процесі монтажу стелі. Після того, як дана операція буде виконана один раз, необхідно укласти стрічку-серпянку (дуже схожа на марлевий бинт), і ще раз обробити шви і стики шпаклівкою. Підвісні гіпсокартонні стелі Львів.
Для того, щоб отримати якісну підвісну стелю максимально швидко і якісно, варто замовити виконання даної роботи. Це допоможе заощадити час, тим більше, що і ціни на послуги виконавців даного сервісу, цілком доступні для будь-якого потенційного клієнта.