Ремонт будинку під ключ у Львові

Кожна людина, яка затіяв ремонт, подумує про те, з чого ж почати. І навіть у разі звернення до фахівців необхідно уявляти собі весь процес ремонту.

Ремонт будинку під ключ у ЛьвовіРемонт будинку під ключ у Львові – довгий, виснажливий і відповідальний процес, що вимагає наявності умінь і навичок. Тому краще не економити на фахівцях, оскільки від їх роботи напряму залежить якість майбутнього ремонту. На матеріалах також не слід економити, оскільки неякісні матеріали не здатні прослужити довго, і незабаром ремонт доведеться починати заново. Та ще враховуйте і той критерій, що матеріали повинні бути екологічно чистими, щоб не нашкодити вашому здоров’ю. Дешеві матеріали не володіють екологічністю і довговічністю, тому ремонт з їх використанням не принесе вам очікуване відчуття комфорту. Знаючи всі можливі каверзи, поставтеся серйозно до ремонту свого приміщення і не відмовляйтеся від послуг кваліфікованих фахівців, які порадять вам, які краще використовувати матеріали.

Якщо передбачається ремонт у новому будинку, то краще за все знайти тимчасове житло, і це дозволить зберегти стан меблів, і пережити ремонт в більш-менш придатних умовах.

Адже відсутність світла, газу та інших умов для нормального існування, а також будівельне сміття не сприятимуть комфортному проживанню та гарному настрою, а відсутність речей у будинку дозволить будівельникам займатися ремонтом всіх кімнат одночасно.

Ремонт будинку під ключ у Львові

Отже, перш ніж починати ремонт будинку під ключ у Львові, попросіть план робіт у підрядника з можливим встановленням контрольних точок ремонту і можливістю поєднання деяких робіт, щоб уникнути його затягування. Так, наприклад, якщо ремонт здійснює наша компанія, то робота по установки вікон, підвіконь і укосів проводиться одночасно з комунікаційними роботами …

Демонтаж старих покриттів.

У вже давно обжитих будинках ремонтні роботи починаються з демонтажу всіх старих покриттів, включаючи видалення всіх старих перегородок, дверних косяків і ін. Також це відноситься до старої штукатурки стелі і стін, з включенням демонтажу підлогового покриття, що відслужило, якщо це необхідно. Якщо ж покриття на підлозі міняти не планується, підлогу необхідно захистити. Для цього підійдуть пакувальний картон і товстий шар поліетилену.

Робота з комунікаціями.

Це наступний етап ремонтних робіт, що включає в себе заміну електропроводки, системи опалення, радіаторів, Ремонт будинку під ключ у Львовіякщо необхідно — продумується нова система вентиляції і кондиціонування. Ретельне продумування всіх нюансів необхідно ще на етапі планування ремонту, для того, щоб заздалегідь правильно розташувати розетки, ще до процесу штукатурення стін. Більшість електричних мереж, прокладених багато років тому, в сучасних умовах не витримують навантаження. Швидкісний рух нашого життя вимагає великих енерговитрат при використанні складної побутової техніки: пральних машин, електричних печей і духовок, посудомийних машин, мікрохвильових печей, електричних чайників і т. д.

Звичайно, у часи прокладки електричних магістралей, багато років тому, ніхто і не міг припустити, що поряд з розвитком технологій, серйозно зросте навантаження на електричні мережі. Більше того, велика частина проводки за багато років експлуатації втратила свої ізоляційні властивості і знаходиться в досить жалюгідному стані. А це здатне привести до трагічних наслідків: замикань, займань, пожеж.

Якщо ви піклуєтеся про своє житло та хочете запобігти такі прояви, краще за все потурбуватися про заміну існуючої проводки на більш безпечну і нову. Також, за допомогою спеціального обладнання, ви зможете значно убезпечити свій будинок. Вам потрібно всього лише придбати контактор, розподільні шафи, лічильники і автоматичні вимикачі, які у разі виникнення загрози знеструмлять вашу квартиру.

Ремонт будинку під ключ у Львові від remontuem.lviv.ua

Ремонт стін

Оскільки штукатурка в обжитих будинках може бути пошкоджена частково, а в приміщеннях з підвищеною вологістю може з’явитися грибок, який не видно зовні, то найідеальніший варіант — видалення всієї штукатурки зі стін. Далі слід обробити стіни грунтовкою глибокого проникнення, яка містить і протигрибкові добавки. Найбільш проблемні ділянки підлягають закладенню штукатурним розчином на цементній основі. Як тільки все висохне, вдруге наноситься грунтовка, і проводяться шпаклювальні роботи. Все закінчується повторної ґрунтовкою поверхонь стін.

Одночасно проводиться установка всього необхідного обладнання на кухні, у ванній і санвузлі. Кахель укладають тільки після закінчення всіх зварювальних робіт, щоб уникнути його пошкодження.

Остаточна обробка будинку

Цей етап включає в себе настил підлог, наклейку шпалер і роботи по обробці стелі.

Ремонт будинку під ключ у ЛьвовіОздоблювальні роботи прийнято починати зі стелі. На цій поверхні помітні будь-які дефекти – тріщини, нерівності, стики і інші. У порівнянні зі стінами, приховати огріхи на стелі практично неможливо. Перед фінішною обробкою стелі необхідно ретельно вирівнювати. Уникнути необхідності даного процесу можна лише в разі застосування підвісних і натяжних конструкцій. Останні монтуються на деякій відстані від основної поверхні, що дозволяє найкращим чином замаскувати комунікації – дроти, труби та інше. Велике поширення при обробці стелі одержали в даний час мінеральні та гіпсові плити, а також багаторівневі системи, створені на основі гіпсокартону. Перші підійдуть для невеликих приміщень. Багаторівневі конструкції будуть доречні в кімнатах з великою площею і високими стелями. Ремонт будинку під ключ у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Традиційна обробка стін передбачає використання шпалер. Ці матеріали універсальні. На ринку можна знайти широкий асортимент шпалер, що володіють унікальними характеристиками, що дозволяє застосовувати їх не тільки в спальнях і вітальнях, але і на кухнях і навіть у ванних кімнатах. Існують паперові, вінілові, акрилові шпалери класичного зразка. Гідну конкуренцію їм складають аналоги – рідкі, коркові, металеві, бамбукові варіанти. Вибір забарвлень і дизайнів необмежений. При необхідності можна замовити навіть шпалери з фотодруком або придбати ткані полотна.

Ремонт будинку під ключ у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Провідні дизайнери часто рекомендують використовувати фреску, декоративну штукатурку, штучний камінь та інші матеріали з метою створення акцентів. Для приміщень з підвищеною вологістю, частими змінами температур вибирають плитку, ламіновані панелі.

Підлоги. Обробка цих поверхонь здійснюється в останню чергу. Але вимоги до якості проведення робіт є не менш педантичними. Вибір матеріалу і тонкощі проведення його укладання залежать від загальної концепції інтер’єру. Для санвузлів експерти рекомендують використовувати кахель. В холах і коридорах можна використовувати і плитку і лінолеум, ламінат або паркет. Ці ж матеріали підійдуть для кухні. У спальнях, дитячих і вітальнях, крім представлених видів покриттів, допускається застосування килимів і ковроліну. Ремонт будинку під ключ у Львові.

Ремонт будинку під ключ у ЛьвовіТакож відбувається установка вимикачів і розеток, елементів декору, карнизів. Відбувається монтаж лиштви і навішування дверей. Ремонт лоджії або балкона можна зробити в останню чергу, використовуючи їх для зберігання будівельних матеріалів.

Нарешті, поки будівельники виносять і вивозять будівельне сміття, ви можете дзвонити своїм рідним і запрошувати їх у гості, адже закінчення ремонту квартири, яка сяє чистотою, новизною і привертає дизайном, чудовий привід для вечірки.

Ремонт будинку під ключ у Львові