Ремонт коридору у Львові

Ремонт коридору у ЛьвовіНайбільш актуальною темою обговорення в колах «щасливих» власників хрущовок є ремонт коридору у Львові. У хрущовці це приміщення представлено або тамбуром, або довгим вузьким коридором. І в тому і в іншому випадку воно виглядає дуже тісним і незатишним. Але в силах і можливостях господарів зробити передпокій комфортним і оригінальним, якщо правильно підійти до створення його дизайну.

Фахівцями пропонується цілий ряд прийомів, що дозволяють розширити приміщення. Один з найбільш кардинальних — це розширення дверних прорізів з суміжними кімнатами, за винятком санвузла. Отвір оформляється у вигляді арки. Хороший він тим, що не тільки фактично дозволяє збільшити передпокій, але і візуально, за рахунок природного освітлення, що потрапляє з суміжних кімнат.

Ремонт коридору у Львові

Ремонт коридору у ЛьвовіДля візуального розширення меж можна використовувати дзеркала. Причому не варто боятися встановлювати дзеркала по всій висоті стіни, головне добре їх закріпити. Встановлюють їх часто відразу на двох протилежних стінах, в результаті чого вдається створити ефект безмежного простору. Ремонт коридору у Львові від remontuem.lviv.ua.

Що стосується меблювання передпокою в хрущовці, то тут варто або повністю від неї відмовитися, і використовувати невеликі полки, вішаки на стінах, або віддати перевагу шафі-купе з дзеркальними дверима. Причому шафа повинен бути неглибокою, але високою, щоб не скрадав дорогоцінні сантиметри, але і не здавалася убогою.

Ремонт коридору у Львові від remontuem.lviv.ua

Там, де передпокій є довгий і вузький коридор, то в якості дизайнерського прийому можна використовувати його візуальне розділення на вхідну зону і хол. Поділ проводиться за рахунок обробки поверхонь різними матеріалами, установки декоративної арки. Ремонт коридору у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Причому хол повинен відрізнятися не тільки дизайном і функціональністю. У цій частині передпокою встановлюють такі елементи меблів, як табуретка, лава, пуф, підставку для телефону, сюди ж переноситься шафа-купе. Для кутових прихожих ідеальним варіантом стане кутова шафа-купе.

Звичайно, не варто забувати про такий дизайнерський прийом, як кольорове оформлення приміщень. У випадку з дизайном передпокою в хрущовці для оформлення стін слід застосовувати світлі оздоблювальні матеріали, які дозволяють зробити його просторішим і світлішим.

Ремонт коридору у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Якщо стеля висока, то за рахунок більш темних тонів в порівнянні зі стінами, що не суперечать загальній колірній гаммі, її можна «знизити».

Ремонт коридору у ЛьвовіДля штучного освітлення слід вибирати точкові світильники з лампами теплого світіння. Їх встановлюють як на стелі, так і на стінах. Ремонт коридору у Львові.

Як видно, при створенні дизайну передпокою в хрущовці діють ті ж правила, що і для будь-яких інших маленьких приміщень, що вимагають розширення. У будь-якому випадку кожен підходить до оформлення своєї квартири в залежності від своїх смаків та уподобань, тому методи і прийоми можуть бути зовсім іншими.

Ремонт коридору у Львові