Вирівнювання стін :: Ціни у Львові

Умови для вирівнювання стін у Львові. Оздоблювальні роботи по штукатурці стін і стелі в квартирі та приватному будинку проводяться при температурі навколишнього повітря [+ 5 + 30ºС]. Температура основи, яку будемо вирівнювати, також має мати температуру в даному діапазоні. Якщо внутрішні оздоблювальні роботи виробляють в холодну пору року, то їх необхідно проводити при постійно діючій системі опалення і вентиляції. Якщо ж приміщення не опалюється — попередньо прогрійте його і забезпечте температуру [+ 5 + 30ºС] протягом 2-х діб до початку проведення робіт, а також 12 діб після закінчення оздоблювальних робіт. При роботі з гіпсовими розчинами відносна вологість повітря в приміщенні (особливо у ванній) не повинна перевищувати 75%.

Вирівнювання стін у Львові

Вирівнювання стін :: Ціни у ЛьвовіПравильне очищення поверхні стін. Основа повинна бути очищена від пилу, бітумних, лакофарбових покриттів і інших забруднень, що заважають зчепленню штукатурки зі стіною. Якщо основа крейдова тобто, при торканні на руці залишаються сліди покриття, то такі основи вимагають особливої ​​обробки. Спочатку необхідно максимально якісно видалити своїми руками ослаблені шари покриття — стару фарбу, побілку, стару шпаклівку, оскільки ці покриття будуть істотно знижувати міцність зчеплення штукатурної суміші зі стіною. Видаляти такі покриття рекомендується при постійному зволоженні поверхні за допомогою скребка і шпателя, стіни з цегли очищають сталевими щітками. При наявності ділянок, уражених грибком, водоростями, за допомогою сталевого скребка стіну потрібно очистити, і обробити знезаражувальним просоченням, що володіє протигрибковою дією.

Ремонтно-відновлювальні роботи. При наявності на поверхні стін раковин, тріщин, сколів, вибоїн і інших дефектів їх необхідно заповнити ремонтними штукатурними складами. Для цього глибокі тріщини очищають від нетривких, ослаблених крайок. Тонкі тріщини розшивають (розширюють) на глибину до 10 мм, широкі на товщину штукатурного шару. Дрібні тріщини зашпаровують ремонтним розчином без розшивки. Подальше вирівнювання стін у Львові слід починати через 1-2 діб після схоплювання і затвердіння ремонтної суміші. Всі стики між залізобетонними панелями і іншими конструктивними елементами повинні бути знепилені, заґрунтовані, а потім заповнені ремонтним розчином на цементній основі. Додатково стики треба армувати армуючої сіткою із заходом на стіну (стелю) не менше 10 см.

Вирівнювання стін у Львові від remontuem.lviv.ua

При закладенні стельових «рустів» шви рекомендується обробити спеціальним пастоподібним грунтом з кварцовим наповнювачем і дочекатися його повного висихання. Якщо на поверхні стіни, що вирівнюється, присутні будь-які металеві елементи (арматура, закладений елемент і т.д), обробіть її антикорозійного захисною емаллю.

Вирівнювання стін :: Ціни у ЛьвовіНайкращим ремонтним складом на основі цементу є суміш з ефектом розширення або напруги. При затвердінні такого розчину в шві, розчин ставати максимально щільним і надійно заповнювати всі шви і стики.

Якщо на поверхні, що вирівнюється виявлені напливи розчину, виступаючі елементи кладки і т.д., видаліть їх за допомогою молотка і зубила.

Перевірка несучої здатності основи стіни. Якість міцності поверхні визначають при простукуванні її молотком або ручкою шпателя. Нетривка стіна видає приглушений звук, під такими ділянками поверхні знаходяться порожнечі. У цьому випадку за допомогою молотка відбивають неміцний шар аж до якісних, добре збережених місць. Вирівнювання стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com. Крім того, поверхню необхідно перевірити на міцність, а саме з легким натисканням провести гострою кромкою шпателя по поверхні. Якщо залишається слабо видимий слід, то основа міцна. Якщо на місці сліду видна чітка борозенка і спостерігається осипання її країв, то це свідчить про те, що основу додатково обробити спеціальним «зміцнює» грунтом.

Для закладення тріщин і вибоїн в основі застосовується той же розчин, яким виконується оштукатурювання.

Вирівнювання стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Грунтування стін. Грунтування на сьогоднішній день є невід’ємною частиною будь-якого процесу підготовки стін під нанесення штукатурного покриття. Відсутність грунтування є однією з найважливіших причин передчасного руйнування штукатурки.

Спосіб і умови нанесення грунтовки. Як правило, грунтовки наносять пензлем або валиком на поверхню матеріалу. Рядові (молочно-білі грунти) як правило, наносять в декілька шарів. Кожен наступний шар наноситься 20-40 хв. Вирівнювання стін у Львові.

Вирівнювання стін :: Ціни у ЛьвовіНанесення грунтовки в декілька шарів виключає наявності неогрунтованних ділянок, а також сприяє формуванню більш щільної плівки грунту. Пастоподібна грунтовка, який містить кварцовий пісок наносяться у один шар, уже за одним шаром формується товста, щільна плівка. Не слід наносити грунтовку шляхом їх розбризкування з розпилювача, подібний спосіб вирівнювання не дозволяє розподілитися грунтовці по всій поверхні і відповідно створити однорідну щільну плівку, яка забезпечує зчеплення і запобігає вбиранню вологи зі свіжої штукатурки в основу.

Вирівнювання стін у Львові