Монтаж теплої водяної підлоги у Львові

Водяна тепла підлога — це система опалення, що забезпечує підігрів підлоги.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові

Основним плюсом теплої водяної підлоги є її економічність, в порівнянні з радіаторної системою опалення, економія 10 — 15%, і звичайно не йде ні в яке порівняння зі споживанням ресурсів електричною теплою підлогою. Рівномірний прогрів приміщення. Використання будь-яких підлогових покриттів (навіть паркету, що неприпустимо при використанні електричних теплих підлог). Тривалий термін служби понад 50 років, тоді як у електричних теплих підлог і радіаторів становить 20-25 років. Монтаж теплої водяної підлоги у Львові.

Потрібно пам’ятати, що можливі протікання, тому слід дуже ретельно підходити до вибору будівельної компанії, адже якісно проведені роботи гарантують Вам уникнути таких негативних моментів.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові

Найчастіше теплу водяну підлогу використовують в заміських будинках, котеджах, в приміщеннях з великою площею. При ремонті в квартирах багатоповерхового будинку з централізованим опаленням, облаштування водяної теплої підлоги заборонено, але можливо влаштування системи водяної теплої підлоги від окремого контуру опалення, що вимагає узгодження з органами архітектурно-будівельної інспекції. Монтаж теплої водяної підлоги у Львові від remontuem.lviv.ua.

Існують різні системи пристрою водяної теплої підлоги:

Бетонна система.

Монтаж теплої водяної підлоги у ЛьвовіЯвляє собою багатошарове покриття. Нижній шар виконується з теплоізоляційних матеріалів, які забезпечують максимальний прогрів підлоги і приміщення, за рахунок зниження тепловтрати в нижні перекриття, роблячи систему більш економною та ефективною. Поверх теплоізоляційного шару розстеляється гідроізоляційний матеріал (плівка), він не дозволяє бетону затікати в стики теплоізоляції. По периметру приміщення кріпиться демпферна стрічка, яка не дозволяє теплу йти в стіни. Слідом укладається арматурна сітка, до якої кріпляться труби основного елементу теплих водяних підлог. Труби кріпляться у вигляді змійки або спіралі з кроком 20см (на 1кв.м. потрібно приблизно 5м. труби). Далі для жорсткості зверху кладуть ще один шар арматурної сітки, і заливають бетонною стяжкою. Фінішний шар може бути виконаний з будь-яких підлогових матеріалів (ламінат, паркет, плитка, масивна дошка та ін.).

До недоліків можна віднести товщину водяної теплої підлоги (приблизно 10-13см) і досить довгий період просихання бетонної стяжки. Така підлога виходить досить важкою і не призначена для дерев’яних перекриттів.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові від remontuem.lviv.ua

Полістирольна система

Монтаж теплої водяної підлоги у ЛьвовіТака тепла підлога складається з полістирольних плит, з вбудованими в них алюмінієвими пластинами. Полістирольні плити грають роль теплоізоляційного матеріалу. Алюмінієві пластини потрібні для рівномірного нагріву поверхні підлоги, в них вирізані спеціальні пази, в які вкладаються труби. Поверх цієї системи укладається гіпсоволокнистий лист.

Великим плюсом такого способу є відсутність бетонної стяжки. Завдяки цьому підлога має малу вагу, і готова до використання відразу після монтажу. Підходить як для бетонних, так і для дерев’яних перекриттів. Монтаж теплої водяної підлоги у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Наступні дві системи застосовуються в будинках з дерев’яними перекриттями. Такі системи монтуються прямо на лаги, і покриваються зверху листами ГВЛ. Теплоізоляцією тут служить мінеральна або базальтова вата, укладена між лагами.

Рейкова система.

Пази формуються шляхом укладання дощок товщиною не менше 28 мм. на відстані 20 мм. одна від одної. У пази кріпляться алюмінієві пластини, і в них прокладаються труби.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Модульна система.

Монтаж теплої водяної підлоги у ЛьвовіЦе система складається з листів ДСП з уже підготовленими пазами для укладання алюмінієвих пластин і труб.

При будь-якому способі монтажу теплої водяної підлоги в приміщенні встановлюють шафу для колекторів, в неї заводять труби, що подає і зворотну. Перша подає гарячу воду, а друга відводить воду, що вже пройшла по системі. Циркуляцію води забезпечує вбудований в систему насос. На кожну трубу встановлюють запірні вентилі, які дозволяють регулювати систему або повністю відключити її. Монтаж теплої водяної підлоги у Львові.

Водяна тепла підлога це складна інженерна конструкція, що вимагає точного розрахунку, тому монтувати таку підлогу своїми силами не рекомендується, краще звернутися до фахівців. Правильно змонтована водяна тепла підлога буде радувати Вас багато років.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові