Демонтаж стін Львів

Демонтаж стін ЛьвівЯкщо повністю демонтувати несучу стіну, відбудеться послаблення стелі і зниження навантаження на фундамент. Можливо розтріскування стін і навіть обвалення поверху або цілого будинку. З цих причин в більшості випадків обходяться лише частковим руйнуванням стін, при цьому та частина, на яку передає навантаження на фундамент, залишається незайманою. Демонтаж стін Львів. Вага верхніх елементів перерозподіляється між допоміжними опорами і частиною, що залишилася. Після закінчення робіт по демонтажу та зміцненню отвору допоміжні елементи видаляються.

Знесення капітальної стіни може знадобитися не тільки для перепланування, а й у разі, якщо вона втратила несучу здатність, тобто, коли потрібно її замінити на нову.

Демонтаж стін Львів

Демонтаж дерев’яних стін

Працювати з дерев’яними стінами найпростіше. Якщо вони є несучими, а це найчастіше зустрічається в будинках зі зрубу і будинках сталінської споруди, то їх можна знести тільки для заміни на більш міцні. При цьому будуть потрібні серйозні роботи щодо посилення прорізу.

Даний процес відбувається наступним чином:

  • спочатку відключається і знімається електропроводка,
  • виймаються плінтуса,
  • знімається обшивка,
  • розбирається дерев’яний каркас, починаючи з верхньої частини.

Процес демонтажу дерев’яних стін відбувається так: спочатку відключається і знімається електропроводка, потім виймаються плінтуса, знімається обшивка і нарешті розбирається сам дерев’яний каркас, починаючи з верхньої частини. З інструментів досить ножівки або пили, лапи, сокири і великого монтування. Демонтаж стін Львів в «сталінках» ускладнюється необхідністю попереднього видалення штукатурки. Щоб при цьому уникнути пилу, стіни змочують з обох сторін.

Демонтаж цегляних стін

Знесення стін і перегородок з цегли проводиться ударним методом — за допомогою відбійного молотка або перфоратора. Якщо необхідний частковий демонтаж цегляних стін, зазвичай вибирають перфоратор — він дозволяє виконати роботу акуратніше, хоча і часу буде потрібно більше. Починається процес знову ж з верхньої частини: цегла виймаються по одній або стіна розбирається відразу частинами. Щоб зберегти цілісність цегляної кладки, стіну зміцнюють металевими балками.

Демонтаж стін Львів від remontuem.lviv.ua

Демонтаж стін ЛьвівЗнесення бетонних стін

Бетон має незрівнянно більшу твердість, ніж цегла, тому знесення бетонних конструкцій не можна виконати так само просто і швидко, як демонтаж стін Львів. Для стін з монолітного залізобетону, збірних залізобетонних панелей, бетонних блоків можливі наступні способи проведення таких робіт:

  • ударно-динамічний метод буде тут не настільки ефективний, як для цегли, але цілком підійде для об’єктів, які в подальшому експлуатуватися не будуть. Вібрація в свою чергу призводить до утворення тріщин і зазорів між бетоном і арматурою. Цей спосіб неминуче викликає сильне запилення і провокує сильну вібрацію;
  • метод алмазного різання дозволяє уникнути вібрацій і ударного навантаження. Та частина стіни, яку потрібно залишити, не зазнає пошкоджень. Цей спосіб доцільний, коли до місця проведення робіт не може під’їхати важка техніка, або якщо необхідна велика точність і акуратність;
  • гідравлічні методи вважаються безпечними і ефективними, так як машини управляються дистанційно. До гідравлічних інструментів відносяться Гідроклін, гідроножиці, гідромолот.

Демонтаж бетонної стіни з їх допомогою пройде без пилу, гучного шуму і вібрацій.

Демонтаж стін Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Демонтаж за допомогою алмазного різання бетону

Одне з головних достоїнств даної технології — відсутність забруднень в приміщенні, які неминучі при традиційних способах. Вода, яка використовується для охолодження алмазного диска, не дозволяє утворюватися пилу. Алмазна різка дозволяє отримати отвори під двері і вікна будь-якої конфігурації, при цьому виключається ризик утворення тріщин в конструкції споруди.

Демонтаж стін Львів за допомогою алмазного різання — це безшумна і безпечна процедура.

Демонтаж стін Львів