Ремонт балкона у Львові

Споглядаючи скромні габарити балконів в панельних будинках, вкрай складно повірити в те, що дана площа може бути дійсно корисною. Не надавши належного значення настільки мізерним квадратним метрам, ми чи не списуємо їх з рахунків, упускаючи цінну можливість придбати ще одну зону для комфортного проведення часу. Давно застарілі  речі і предмети інтер’єру, всілякі інструменти та забиті мотлохом шафи — на наших балконах можна знайти все, крім затишку. Ремонт балкона у Львові. Зламати породжений радянською свідомістю стереотип про марність балконів часом вкрай складно. Діаметрально протилежну думку про використання балконного простору в панельних будинках мають сучасні дизайнери. І хоча грамотне облаштування невеликої площі є своєрідним викликом їх професіоналізму і винахідливості, проте подібний захід, як правило, закінчується успіхом.

Питання про те, як грамотно облаштувати балкон в панельному будинку, стає нагальним для людей, які знають про комфорт і функціональності житлового простору не з чуток. Якщо ви прагнете крокувати в ногу з часом і мрієте кардинально змінити на краще власний балкон, тоді наші поради з облаштування балконгої території в панельних будинках виявляться для вас безсумнівно корисними.

Ремонт балкона у Львові

Скління балкона

Ремонт балкона у ЛьвовіПри використанні балкона круглий рік необхідність його засклення не виключена. Розрізняють холодне і тепле скління балконів.

Здійснюючи перший тип скління, прийнято використовувати розсувні профілі, виготовлені з пластику або алюмінію. Актуальність орних рам має місце при облаштуванні великих балконних площ. Холодне скління дозволяє вирішити безліч завдань, пов’язаних з звукоізоляцією, захистом балконів від перепадів температури, атмосферних опадів і пилу.

Зробивши вибір на користь теплого скління, доведеться подбати про додаткове утеплення стін, підлоги, стелі балкону і системі його опалення. При наявності фінансових можливостей можна обладнати приміщення теплою підлогою. Для даного способу скління підійдуть пластикові і дерев’яні вікна, в той час як металеві профілі будуть свідомо програшним рішенням. Серед варіантів стулок — розсувні, орні, поворотно-відкидні і інші. Не варто нехтувати і таким моментом, як опалення.

Незалежно від типу скління внести різноманітність в інтер’єр балкона можливо за допомогою вітражного і тонованого скла. Ремонт балкона у Львові від remontuem.lviv.ua.

Оздоблення балкона

Обшивка стін, стелі та підлоги є не менш відповідальним етапом облаштування балкона. Вибір матеріалу для його здійснення багато в чому залежить від наявності коштів і передбачуваного стилю приміщення. Досить популярною є обробка за допомогою дерева або вагонки з пластика. Менш витратними будуть стандартне обклеювання шпалерами, фарбування стін або нанесення на них штукатурки.

Для обшивки стелі можна використовувати підвісні конструкції, вагонку або звичну побілку.

Оптимальним з точки зору експлуатації вважається підлога у вигляді евродоски з різних порід дерева. Розміщений поверх дошки лінолеум, ламінат або ковролін додадуть приміщенню завершеність і затишок.

Ремонт балкона у Львові від remontuem.lviv.ua

Освітлення балкона

Ремонт балкона у ЛьвовіВ ході будівництва панельних будинків освітлення балконів не є частиною кошторису. Тому клопоти, пов’язані з прокладкою електропроводки, лягають на плечі власників квартир. Подбати про якісне освітлення балконної площі слід ще на етапі її облаштування. З огляду на безпеку і естетичності зовнішнього вигляду, прихована електропроводка вважається найбільш оптимальною.

Кількість джерел освітлення, їх розміщення, дизайн, колірне рішення і форма повинні відповідати загальній стильової концепції балкона. Точкові світильники, бра, торшери і лаконічні люстри не тільки реалізують основну практичну задачу, а й привнесуть в інтер’єр особливий шарм. З огляду на те що балкон є своєрідною буферною зоною між вулицею і приміщенням, варто звернути увагу на такий нюанс, як можливі температурні коливання. В даному сенсі доцільніше підбирати стійкі до підвищення вологості освітлювальні прилади. Ремонт балкона у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Зонування балкона

Поділивши балкон на функціональні частини, можна з легкістю забезпечити повноцінне робоче місце і комфортний простір для релаксації одночасно.

Мініатюрний диванчик або невеликі плетені крісла в поєднанні з маленьким столиком стануть гармонійним доповненням до затишної зоні відпочинку і зроблять вечори, проведені на балконі за чашкою чаю або келихом вина, воістину незабутніми. Надати атмосфері особливу теплоту і романтичність допоможуть додаткові елементи декору, картини та оригінальні рослини.

Комп’ютерний стіл і зручне крісло — це основні складові робочої зони балкона. Самітність такого кабінету дозволяє засиджуватися за роботою допізна, не заважаючи міцному сну домочадців. При цьому вкрай важливо ретельно продумати додаткове штучне освітлення. Розмістити необхідні для роботи речі можна на розташованих поблизу столу стелажах, полицях або підвісних ящиках, зафіксованих на вузькій балконних стіні.

Ремонт балкона у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Об’єднання балкона і кімнати в єдиний простір

Ремонт балкона у ЛьвовіРеалізація такого задуму передбачає досить трудомісткий і тривалий процес облаштування. Однак гідною винагородою за виконану роботу стане не тільки зорове збільшення простору, але і оригінальний, що заслуговує на високу оцінку навколишніх інтер’єр. Ремонт балкона у Львові.

Приєднання балкона до кімнати є одним з видів перепланування. З цієї причини без юридичного узгодження з відповідними органами здійснювати дану процедуру не представляється можливим. З огляду на те, що балкон в панельному будинку є продовженням плити перекриття, повністю демонтувати стіну категорично забороняється. Оскільки вона забезпечує міцність і рівновагу перекриттів, її частина, розташована під вікном, повинна залишатися незайманою.

Перш ніж перетворити балкон в частину внутрішнього простору кімнати, зважте доцільність даного заходу. Безумовно, ви отримаєте чимало переваг, але в такому випадку і фінансові витрати помітно вдарять по кишені. При наявності ще одного балкона в квартирі, вирішитися на подібне перепланування буде набагато простіше.

Як показує практика, найскромніший балкон в панельному будинку може стати справжнім шедевром дизайнерського мистецтва. Докладені зусилля і невелика частка креативності здатні перетворити звичайний балкон-комору в повноцінну зону для комфортного відпочинку і плідної роботи.

Ремонт балкона у Львові