Монтаж акрилової ванни :: Ціни у Львові

Залежно від конструкції ванни, її можна встановити декількома способами:

  • Монтаж акрилової ванни :: Ціни у ЛьвовіУстановка на штатні ніжки, які йдуть в комплекті. Найпростіший і нетрудомісткий спосіб. Досить встановити ніжки за місцем, за допомогою будівельного рівня відрегулювати положення ванни і підключити сифон. Монтаж акрилової ванни у Львові.
  • Установка на штатний каркас. Якщо виробником ванни передбачено наявність каркаса, тут вже нікуди не дітися, доведеться його встановлювати, це трохи складніше, ніж установка на ніжки, але теж не важко, особливо, якщо виробник приклав схему установки.

Монтаж акрилової ванни у Львові

  • Каркас-фундамент з цегли. Такий варіант установки можливий не з кожним типом форми ванн, однак застосовується від досить часто, оскільки такий метод найбільш надійний. Ванна буде встановлена ​​міцно, але для цього треба мати мінімальні будівельні навички і доведеться місити бетонну суміш, а це справа брудна і мокра.
  • Установка комбінованим методом. Також застосовується досить часто і є одночасною установкою на штатні ніжки і цегельний постамент.

Монтаж акрилової ванни у Львові на цеглу, процес роботи

В першу чергу, поміщаємо ванну в приміщення і визначаємо її положення, після чого проводиться розмітка. Цегляні опори розміщують якомога ближче до країв ванної, але при цьому враховують, що багато моделей можуть мати дно, не паралельне верхній кромці. Тому необхідно укласти додаткові проставки, користуючись при цьому будівельним рівнем. Цегли буде штук 16-20, тому на таку кількість багато розчину не потрібно. При необхідності, якщо ванна довга або нестандартна, можна використовувати не дві, а три цегельних опори.

Монтаж акрилової ванни у Львові від remontuem.lviv.ua

Цеглини укладаються традиційним методом, однак потрібно врахувати, що необхідний невеликий ухил у бік зливу. 10 мм буде цілком достатньо. Цегляна кладка холоне близько доби, після чого можна встановлювати ванну. Між ванною і цеглою прокладають шар акрилового герметика, їм же герметизуються стики між ванною і стіною. Коли герметик застиг, можна монтувати сифон, а після встановлювати декоративний екран. Монтаж акрилової ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Для установки ванни на ніжки, їх для початку необхідно закріпити на ванну, перевернувши її догори дном, при цьому варто подбати про відсутність подряпин. Ванну або не потрібно розпаковувати із заводської упаковки, або простелити картон, лінолеум, целофан.

Після установки ванни догори дном, згідно з інструкцією до днища кріпляться ніжки. У разі, коли застосовується каркас, він збирається окремо від ванни, а тільки після цього фіксується до днища і верхнім бортам.

Монтаж акрилової ванни у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж акрилової ванни :: Ціни у ЛьвовіНе рекомендується кріпити елементи каркаса ближче 16-17 см від зливного отвору або краю дна.

Рама може закріплюватися на ванні або прямо на саморізах, або за допомогою кронштейнів, але у всіх випадках доведеться свердлити отвори в припливах ванни. Тут найголовніше — не просвердлити наскрізь, тому на свердло надягають обмежувач. Монтаж акрилової ванни у Львові.

Коли каркас закріплений, до нього кріпляться ніжки, ванна перевертається і виставляється за допомогою будівельного рівня, після чого герметизуються стики між ванною і стіною за допомогою акрилового герметика, встановлюється сифон і декоративний екран.

Монтаж акрилової ванни у Львові