Ремонт кімнати у Львові

Перш ніж приступити до ремонту потрібно гарненько все обдумати, будете ви просто освіжати шпалери і стелі або ж повністю міняти інтер’єр квартири. Ремонт кімнати у Львові. Розрахувати суму витрат.

Підготовка кімнати до ремонту

Перш ніж приступити безпосередньо до косметичного ремонту кімнати, звільнимо її від меблів, виносимо, зрушуємо до центру кімнати, накриваємо плівкою. Створюючи вільний доступ до стін і стелі. Накриваємо підлоги картоном або оргалитом, демонтуємо старі шпалери, розмиваємо стелю, в разі заміни демонтуємо дверні блоки, знімаємо плінтуса.

Ремонт кімнати у Львові

Ремонт кімнати у ЛьвовіПідготовка стелі під фарбування, стеля з гіпсокартону на каркасі з металевих профілів. Розмивка стелі проводиться за допомогою гарячої води, валика і шпателя. Механічним шляхом видаляємо побілку зі стелі. Після висихання грунтуем стелю ґрунтовкою (глибокого проникнення, бажано імпортної хорошої якості). Після висихання шару грунтовки шпаклівкою згладжуємо нерівності, тріщини проклеюємо укріплювальною тканиною (малярська сітка або зі скловолокна). Якщо стеля забарвлена і фарба досить надійно тримається, очищаємо за допомогою скребка ділянки, що відшаровуються, грунтуємо , шпатлюемо і фарбуємо. Рівна якісно зроблена стеля задає тон всій кімнаті.

Якщо стеля в кімнаті зроблена з великого числа панелей, погано підігнаних одна до одної (видимі перепади в стиках плит) такі стелі вимагають штукатурення, або як варіант, можна виготовити «стелю підшивання» з листів гіпсокартону на металевому каркасі. Ремонт кімнати у Львові від remontuem.lviv.ua.

Стелю ГКЛ можна зробити одне або двох-рівневою, а якщо дозволяє висота то і трьох-рівневою, різноманітної форми, поставити можна практично будь-яку форму все залежить тільки від фантазії. У таку стелю можна вмонтувати декоративне підсвічування. Після монтажу стеля з ГКЛ шпатлюется і фарбується як і звичайна стеля. Стеля з листів гіпсокартону виглядає незвично і дуже красиво навіть у невеликих приміщеннях.

Ремонт кімнати у Львові від remontuem.lviv.ua

Зняття старих шпалер

Зняття старих шпалер виробляється за допомогою змочування, змочені полотна знімаються шпателем. Очистити стіну від старих шпалер потрібно повністю, інакше фрагменти паперу після нанесення шарів шпаклівки стануть спучуватися і з цим доведеться боротися вже на шпаклюваній поверхні. Після видалення шпалер грунтуем стіни, потім шпаклюємо в кілька шарів (залежить від матеріалу який буде використовуватися) необхідний мінімум: два шари шпаклівки. Шпакльовану і ошкурену поверхню знову Ремонт кімнати у Львовігрунтуємо. Шпалери при косметичному ремонті кімнати використовуються кількох видів:

  • Паперові шпалери (всім добре відомі) єдиною відмінністю є те що сучасні паперові шпалери наклеюються встик, а не внахлест як раніше.
  • Вінілові шпалери теж добре відомі всім, досить легко наклеюються, величезний асортимент квітів і відтінків, порівняно невелика вартість.
  • Шовкографія, насичені кольори, вимагають добре вирівняною поверхні стін (інакше помітний шов і зміщення малюнка).
  • Бамбукові шпалери, не так давно але дуже швидко завоювали наш ринок, простота наклеювання (клей наноситься на стіну) різні розміри виконання від стандартних 53 см до 106.
  • Шпалери під фарбування: фарбуватися можуть склошпалери, вініл на флізеліновій основі.

Наклеювання шпалер розпочинаємо від кута приміщення, перше полотно розмічаємо за рівнем, при нарізці полотен, дотримуємося припуск по малюнку (підбір) залишаємо за 3-5 см зверху і знизу полотна для підрізування. Полотна клеїмо встик дотримуючись інструкції виробника.

Роблячи косметичний ремонт у кімнаті не обійтися без фарбування вікон. Ремонт кімнати у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Фарбування вікон досить простий процес, якщо потрібно зняття численних шарів старої фарби. Якщо є необхідність в знятті старої фарби то її зазвичай випалюють за допомогою будівельного фена, після чого рами підшпакльовують шпаклівкою по дереву, зашкурівають і забарвлюють.

Ремонт кімнати у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

При косметичному ремонті кімнати, підлоги іноді не ремонтують. Але якщо ви вирішили замінити підлогове покриття то ми з радістю вам допоможемо, так як важко щось зробити без спеціальної техніки. найчастіше при косметичному ремонті кімнати проводять настилання ламінату, дуже невибагливе і недороге покриття для підлоги. У сучасному виконанні ламінат максимально схожий на натуральну деревину, для міцного кріплення панелей використовується «замкове з’єднання», на відміну від відмираючого клейового з’єднання, замкове набагато практичніше і полегшує процес монтажу.

Ремонт кімнати у ЛьвовіМонтаж ламінату в змозі зробити і сам замовник. при наявності необхідного набору інструментів, вільного часу і базових знань плотницкого ремесла.

Процес укладання досить простий. Відступивши від стіни на 8-12мм набираємо перший ряд, виготовляємо клини — розпірки щоб ламинат не зміщувався до стіни. Зазор між стіною і ламінатом повинен бути не менше 8 мм — це технологічний шов розширення. Настилання проводимо в шаховому порядку, перекриваючи таким чином шви попереднього ряду. Після завершення укладання ламинату видаляємо клини і кріпимо плінтуса.

І косметичний ремонт кімнати у Львові готовий.

Ремонт кімнати у Львові