Капітальний ремонт квартир у Львові

Капітальний ремонт квартир у ЛьвовіВсі хочуть жити в затишному і красивому будинку, в комфортних умовах. Тому капітальний ремонт неминучий. У кожного свої причини для того, щоб почати капітальний ремонт квартири. Хтось купив нове житло в новому будинку без оздоблення, хтось придбав квартиру в старому будинку і хоче все переробити після старих господарів, а деякі хочуть зробити капітальний ремонт квартир у Львові, тому що труби течуть, проводка прийшла в непридатність і взагалі пора все переробити відповідно до сучасних стандартів і стилів. Хоч би якою була причина, це складна і витратна справа, але відкладати його на потім не варто. Раніше почнете — раніше закінчите.

Головне — правильний підхід і моральний настрій, і через пару місяців квартиру, де був проведений капітальний ремонт, ви просто не впізнаєте. Адже так приємно знаходиться в приміщенні, де все нове, все під рукою, і зроблено відповідно до ваших побажань.

З чого почати капремонт квартири

З чого почати капремонт квартири? Цим питанням задаються всі, хто зважився на цей крок. Найкраще почати з складання плану.

Планування капітального ремонту

Планування ремонту — запорука його успішного завершення. Планування не тільки дозволить приблизно дізнатися вартість ремонту, але і уникнути різних казусів. Слід розуміти, що здійснити розрахунок фінансової сторони капітального ремонту на стадії планування можна лише приблизно, тому отриману суму краще збільшити в півтора-два рази для перестраховки, тоді ваш ремонт не повисне на стадії 70% готовності.

При плануванні шукайте оптимальні варіанти проведення різних робіт, щоб раніше вироблена частина не заважала наступної. Обов’язково уявляйте, як це буде відбуватися. Беріть до уваги не тільки витратні матеріали, але і інструменти, якими, власне, і буде виконуватися та чи інша частина робіт.

Капітальний ремонт квартир у Львові

Вимоги до перепланування

При необхідності виконати перепланування приміщень потрібно пам’ятати кілька важливих правил:

 1. Не допускається переробка загальної вентиляції будинку.
 2. Не допускається зміна несучих конструкцій будинку.
 3. Не можна перекривати доступ до газопостачання.
 4. Не можна розташовувати санвузол над житловими кімнатами квартири нижче.
 5. Не допускається зміна екстер’єру будинку в цілому.

Капітальний ремонт квартир у ЛьвовіПри виконанні капітального ремонту проводиться очищення приміщення від всіх раніше встановлених елементів. Повний демонтаж сантехніки, плінтусів, комунікацій та інших застарілих складових квартири, робиться для радикального оновлення зовнішнього вигляду житла, а також, для оптимізації простору, збільшення тепло- і звукоізоляції. Це необхідно для поліпшення стану і планування квартири. Крім того, капітальний ремонт має на увазі зведення перегородок, створення ніш і руйнування стін.

Крім того, важливо дізнатися розцінки на капітальний ремонт квартир у Львові, щоб правильно розрахувати свої кошти і не залишитися посеред ремонту без грошей.

Обов’язково потрібно мати уявлення, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку. Можливо, ви не тільки хочете прокласти нову електропроводку, встановити систему теплої підлоги або замінити сантехніку — іноді хочеться більш кардинальних змін, таких як перепланування кімнат або прибудова балкона, якщо квартира на першому поверсі. Тому починати потрібно з складання детального плану реконструкції з урахуванням всіх комунікацій, їх точок підведення. Бажано також запланувати розташування меблів, вбудованої техніки та їх розмірів. Якщо ви опустите цей етап, то згодом може виявитися, що шнур живлення холодильника не дотягується до розетки, диван або інші габаритні меблі неможливо занести в кімнату через те, що вони просто не пролізають в новий дверний отвір, а дверцята шафи і міжкімнатні двері блокують один одного. І це ще далеко не весь список неприємностей, які можуть виявитися після закінчення ремонту, якщо не продумати кожну дрібницю в самому початку.

Капітальний ремонт квартир у Львові від remontuem.lviv.ua

Етапи капітального ремонту

 1. Підготовчий етап:
 • демонтаж стяжок, знесення стін;
 • винос будівельного сміття;
 • укладання електричних кабелів;
 • штукатурка стель і стін;
 • розводка труб каналізації і водопроводу;
 • укладання керамічної плитки;
 • установка вхідних дверей, вікон.
 1. Проміжний етап:
 • монтаж підвісної стелі;
 • укладання проводів;
 • проклеювання стін і стель армуючої сіткою;
 • установка підвіконь;
 • шпаклівка стель та стін;
 • фарбування стель і стін.
 1. Завершальний етап:
 • укладання ламінату, паркету;
 • фінішне фарбування стін та стелі;
 • поклейка шпалер;
 • улаштування плінтуса;
 • встановлення дверей, замків;
 • установка розеток, вимикачів;
 • установка світильників;
 • установка сантехніки;
 • встановлення аксесуарів.

Капітальний ремонт квартир у ЛьвовіВ залежності від конкретного випадку етапи можуть бути скориговані.

Розглянемо хід капітального ремонту більш докладно. На самому початку завжди виконуються найбільш брудні роботи.

Стіни, підлога і стеля вашої квартири

Звичайно ж, якщо ви купили квартиру в новобудові, робити ремонт в ній буде легше, так як не потрібно кудись вивозити меблі і очищати стіни, підлогу і стелю від старих будівельних матеріалів. Якщо ж у вас стара квартира, зробити капітальний ремонт — це трудомісткий і складний процес. Ви можете зробити його самі, або надати весь демонтаж робочим, які будуть робити капітальний ремонт квартир у Львові. Після того, як очистилися всі стіни від старої штукатурки, і вивезене все будівельне сміття, можна замінити вікна, встановити нові вхідні двері, і приступати до вирівнювання стін.

Капітальний ремонт квартир у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

У деяких квартирах можуть бути настільки криві і потріскані стіни, що краще побудувати нові, ніж витрачається на дорогі будматеріали по обробці, звичайно ж, це не дешево, але точно надійніше.

Після того як вирівнялися всі стіни, потрібно залити стяжку, щоб вирівняти поверхню, на яку буде стелитися нова підлога.

Спочатку виконується демонтаж старих комунікацій — опалення, водопостачання і каналізаційних відводів, електропроводки. Здійснюється їх заміна, прокладка нових ліній, встановлюються точки для підключення сантехніки, радіаторів, але поки ці елементи не монтуються — їх установка буде здійснюватися вже на завершальному етапі. Проводяться будівельні роботи зі зведення нових перегородок або знесенню старих, формуються дверні, віконні прорізи.

Капітальний ремонт квартир у ЛьвовіДалі йдуть інші чорнові роботи — стяжка підлоги, при бажанні, установка системи теплих підлог, вирівнювання стін, стелі. Якщо ви запланували натяжні стелі в кімнатах, то їх монтаж буде здійснюватися на завершальному етапі. Капітальний ремонт квартир у Львові.

Після закінчення чорнових робіт переходять до облицювальних робіт, причому в першу чергу вони проводяться в туалеті, ванній кімнаті та кухні, а також в тих приміщеннях, де передбачена обробка керамічною плиткою. Далі слідує укладання чистової підлоги, обклеювання шпалер і інші чистові роботи, після яких встановлюються розетки, вимикачі, світильники, сантехприлади, інша вбудована техніка.

Коли всі ремонтні роботи закінчені, можна зайнятися розміщенням меблів і декором приміщень.

Капітальний ремонт квартир у Львові