Монтаж індивідуального опалення Львів

Встановити індивідуальне опалення в квартирі мріють багато жителів міста, яким набридло мерзнути останні 15 — 17 років. Але як це зробити, якщо розцінки фірм високі, а так хочеться тепла! Є вихід, але він підійде тільки тим, хто впевнений, що впорається з цим складним завданням. Економія виходить істотна: від 400 до 700$.

Монтаж індивідуального опалення Львів в квартирі починається з того, що Ви викликаєте газозварників, і вони обрізають старі радіатори центрального опалення, встановлюють лічильник на газ і роблять вивід під котел.

Монтаж індивідуального опалення ЛьвівВибір котла

Якщо в квартирі встановлена газова колонка для підігріву води, то Вам пощастило, і немає — необхідності робити в стіні дірку, щоб вивести трубу для чадного газу на вулицю. Котел слід купувати контурний турбований. Котел вибирають за формулою: 1кВт/10 кв. м.+ 1кВт запасу. Котел вибирайте за такими параметрами:

  • співвідношення якості до ціни;
  • позитивні відгуки на котел і популярність марки;
  • простота в користуванні;
  • робота на низькому тиску газу;

Всі ці параметри задовольняють японські газові котли Rinnai.

Монтаж індивідуального опалення Львів

Вибір радіаторів

Автономне опалення квартири не передбачає тиску вище, ніж 1bar. Так що дорогі радіатори не варто купувати. До радіаторів потрібно купити заглушки, регулювальні та запірні крани, а також повітрявідвідники. Дуже важливо звернути увагу на показник кислотності pH (величина, що характеризує концентрацію іонів водню в теплоносії). В українських тепломережах величина цього показника становить 8.3-9, при цьому багато імпортних алюмінієвих радіаторів, представлених на ринку будуть нормально функціонувати тільки при показнику pH рівним 7-8. Монтаж індивідуального опалення Львів від remontuem.lviv.ua.

Для того щоб багато представлених алюмінієвих радіаторів вірою і правдою служили Вам багато років, водневий показник теплоносія (частіше званий pH-фактор) повинен укладатися в проміжку від 7 до 8 pH. Якщо в країнах Європи, водневий показник опалювальної води тримається в жорстких рамках, то в Україні, коммунальники, що постійно ведуть нерівний бій з «несподівано насталою» зимою, не приділяють такий «дрібниці» належної уваги. В ідеалі, водневий показник має бути рівним pH 7. Відхилення, як у бік кислій(pH<7), ph=»»>7) реакції, вкрай небажані. На практиці, pH опалювальної води в наших тепломережах коливається від 8-х до 9.

Розчинені у воді кислоти або луги, досить швидко руйнують захисну плівку з оксиду алюмінію, оголюючи метал. Алюміній і його сплави відрізняються високою хімічною активністю і вступають в реакцію з багатьма речовинами. В результаті корозійних процесів, стінка радіатора стоншується і утворюються течі.

Монтаж індивідуального опалення Львів від remontuem.lviv.ua

Монтаж індивідуального опалення ЛьвівРекомендуємо віддати перевагу   радіаторам «Термал», спеціально розроблених для наших тепломереж. Екструдовані алюмінієві радіатори «Термал» мають високу хімічну стійкість і легко виконують норми РД34. За цим показником він знаходиться на рівні біметалічних і панельних радіаторів і значно перевершує литі алюмінієві.

Індивідуальне опалення в квартирі має обігрівати безпосередньо саму квартиру, а не стіни, через які тепло піде на вулицю. Перед тим, як робити монтаж нових батарей, рекомендується під вікном обклеїти стіну спеціальним утеплювачем з фольги. Він не дозволить теплу нагрівати стіну. В ідеалі ж можна зовні утеплити стіни спеціальними плитами з пінополістиролу. Повірте, що автономне опалення квартири тільки в цьому випадку буде економним. Монтаж індивідуального опалення Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Установка радіаторів

Нові радіатори встановлюють на місце старих чавунних батарей. На стіну кріпляться нові кронштейни з таким розрахунком, щоб нова батарея розташовувалася на відстані 5-10 см від стіни і 12-13 см від підлоги і підвіконня. Для стравлювання повітря на радіатори встановлюють автоматичні або ручні крани Маєвського. Внизу ставлять відсічний клапан, а зверху термостатичний для регулювання температури батареї. Для автоматичної підтримки заданої температури термостатичний клапан можна укомплектувати термостатичною головкою. З’єднання роблять за допомогою спеціальної білої ізоляційної стрічки (стрічка ФУМ).

Індивідуальне опалення в квартирі вимагає точності, і її необхідно дотримуватися. Місце під радіатори розмічають за допомогою рівня і лінійки. Після їх монтажу вимірюють точну протяжність труб, і купують їх у комплекті з тією кількістю з’єднань, яке Ви нарахуєте.

Монтаж індивідуального опалення Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Розводка труб

Монтаж індивідуального опалення ЛьвівТак як автономне опалення квартири Ви робите самостійно, то труби, швидше за все, ви купили металопластикові, тому що вони не вимагають спайки. Металопластик можна сміливо ховати в підлогу і бетон, а після монтажу буде менше стиків. Для красивих кутів радимо придбати трубогиб, калібратор для виправлення кінців труб і спеціальні ножиці для різання.

Радимо робити монтаж індивідуального опалення Львів в квартирі класичним двотрубним, тобто одна труба гарячої води йде від котла до радіаторів, а друга (обратка) з охолодженою водою до котла.

Перевірка

Насамперед, у систему запускають воду з центрального водопостачання. Цей процес повинен проходити під тиском (зазвичай її запускають за допомогою дорогого насоса). Запуск води краще всього зробити в 2-3 години ночі. В такий час напору води вистачить для запуску. На котлі знаходиться вентиль, який вручну відкручують і набирають воду до тих пір, поки манометр не покаже 1bar.

Монтаж індивідуального опалення Львів