Якісне та швидке прибирання після ремонту у Львові

Всіх нас час від часу охоплює тяга до змін. Рухомі цим бажанням, ми міняємо колір волосся, роботу і навіть місце проживання, ну а ті, кому не хочеться таких кардинальних змін у своєму житті, в черговий раз приймаються за ремонт квартири або будинку. Прибирання після ремонту у Львові.

Багато хто до цього часу вважають за краще займатися переробками самостійно, що, звичайно, цілком допустимо, якщо є всі необхідні навички. Але не варто забувати, що обклеювання шпалер, фарбування стін або навіть укладання керамічної плитки — не найстрашніше. Найжахливіший момент настає тоді, коли всі роботи, здавалося б, закінчені. Так, Ви не помилилися, мова йде саме про таке марудне заняття, як прибирання квартир після ремонту.

Прибирання після ремонту у Львові

Якісне та швидке прибирання після ремонту у ЛьвовіКраплі фарби, висохлий клей, залишки цементу і всюдисущий будівельний пил біло-сірого кольору — відчистити і прибрати все це досить складно. Ймовірно, доведеться витратити приблизно стільки ж часу і зусиль, як на сам ремонт. Але зневірятися не варто, як то кажуть, очі бояться, а руки роблять! Тим більше якщо не позбутися від усього цього бруду і пилу, можна заробити захворювання дихальних шляхів, загострення алергії і деякі інші проблеми зі здоров’ям.

Головне — гарненько підготуватися

Як стверджують фахівці, головне в цій справі — запастися терпінням, спеціальними миючими засобами та інструментом, а також продумати грамотний план робіт. Прибирання після ремонту у Львові від remontuem.lviv.ua. Крім того, варто подбати і про свою власну екіпіровку, надівши ті речі, які потім буде не шкода викинути. В якості додаткового захисту рекомендується надіти гумові рукавички, хустку на голову і спеціальну маску на обличчя, яка допоможе вберегтися від вдихання будівельного пилу. До речі, радісно шльопати голими ногами по брудній підлозі теж не варто, тому що є ризик поранитися.

Що стосується миючих засобів, то тут все залежить від конкретної ситуації, тому що їх вибір визначає те, з яких матеріалів виконана сантехніка, покриття для підлоги та інші поверхні в квартирі. Єдине, що варто окремо відзначити, — краще уникати засобів, у складі яких є сильнодіючі речовини, так як вони можуть пошкодити не тільки плями, але і поверхні, що очищаються.

Прибирання після ремонту у Львові від remontuem.lviv.ua

Що стосується інструменту, то тут все просто: відро з водою (яку доведеться міняти постійно), кілька чистих губок, бавовняні ганчірки, швабра і в деяких випадках пилосос. Замість дорогих серцю ножів, які ми чомусь так любимо використовувати для відшкрябування фарби і шпаклівки, краще придбати такий універсальний і корисний в господарстві ручний інструмент, як шпатель.

Тепер кілька слів про складання плану. Головні принципи, згідно з якими необхідно проводити всі роботи, полягають в тому, що прибирання повинне виконуватися у напрямку зверху вниз і справа наліво. У цьому випадку ризик залишити брудним хоча б один квадратний сантиметр зводиться до мінімуму.

Не зупинятися!

Якісне та швидке прибирання після ремонту у Львові

Коли все готово до того, щоб дати бій бруду і пилу, можна включити якусь бадьору й енергійну музику, яка допоможе налаштуватися на продуктивний лад. До речі, не зайвим було б також мати помічника, тому як займатися прибиранням після — справа невдячна і майже напевно приречена на невдачу. Прибирання після ремонту у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Тож почнемо. Насамперед, керуючись принципом зверху — вниз, потрібно вимити стелі. Якщо немає зручної драбини, то можна скористатися для цієї мети шваброю, щітка якої повинна бути обмотана вологою тканиною. Уже на цьому етапі стане зрозуміло — перемивати доведеться по кілька разів, якщо хочеться побачити в результаті ідеально чисту поверхню без будь-яких цяток і розводів.

Коли зі стелею покінчено, переходимо до стін. Прекрасно, якщо в якості обробки для них була обрана водостійка фарба або керамічна плитка, тоді їх можна просто вимити мильним розчином, а потім насухо протерти.

Прибирання після ремонту у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Але якщо ремонт був зроблений із застосуванням шпалер, які не дуже люблять вологу, то краще скористатися пилососом. Що ж, тепер саме час зайнятися миттям вікон. Якщо робити це згідно певної технології, то це займе не так багато часу і сил. До речі, кращим помічником в цій справі стане склоочисник, який дозволяє не залишати розводів. Прибирання після ремонту у Львові.

Якісне та швидке прибирання після ремонту у ЛьвовіЕтап заключний — миття підлог. Особливих хитрощів тут немає, все що потрібно, — завзятість, бо перемивати доведеться ще не один раз. Як видно з опису, прибирання займе досить багато часу, протягом якого обов’язково з’явиться спокуса перенести все на наступний день або просто відпочити годинку-другу. Як показує практика, краще закінчувати все «за один присід», інакше можна взагалі ніколи не привести своє житло в бажаний стан.

Прибирання після ремонту у Львові