Шпаклювання стін :: Ціни у Львові

Шпаклівка стін виконується як фінальна операція, яка завершує підготовку стін до їх фарбування чи наклеювання шпалер. Сучасні технології виконання штукатурних робіт здатні зробити поверхню  придатною для будь-якого виду обробки, коштують такі роботи досить дорого. Шпаклювання стін у Львові має ряд важливих переваг: вона економічна, виконується швидко, поліпшуються естетичні якості приміщення.

Ціна шпаклівки стін

Шпаклювання стін :: Ціни у ЛьвовіЦіна шпаклівки складається з декількох чинників. На те, скільки в підсумку буде коштувати шпаклівка стін, впливає  якого роду і глибини нерівності є на стіні. Наявність на стіні радіаторів також збільшить вартість штукатурних робіт. У вартість робіт по штукатурці стін враховується наявність укосів і арок, які штукатуряться за окремими розцінками.

Деякі скажуть, що майстри штучно набивають собі ціну, встановлюючи завищені розцінки, але це не так. Професіонал точно знає, скільки коштує його праця і хоче отримувати за свою роботу адекватну плату. Тим більше, що шпаклівка стін – це етап оздоблювальних робіт, від якого сильно залежить естетичний образ приміщення. Неякісна шпаклівка буде кидатися в очі і зіпсує враження навіть від самого хорошого ремонту.

Шпаклювання стін у Львові

Шпаклювальні роботи.

Шпаклювання стін :: Ціни у ЛьвовіОчищення стін. Очищення стін необхідне якщо роботи по шпаклівці виконуються по старій штукатурці. Видаляються старі шпалери і фарба. Для очищення стін застосовують спеціальні засоби і змивки в залежності від того, чим покрита стіна.

Шпаклівка стін

Після очищення стіни сушать протягом доби, потім уважно оглядають на предмет наявності залишків старих шпалер або фарби. Якщо вони виявлені – їх видаляють за допомогою ножа або тонкого гнучкого шпателя.

Перевірка рельєфу. Рельєф стін перевіряється за допомогою штукатурного правила ліхтарика. Правило прикладається до стіни і підсвічується побіжно за допомогою ліхтаря. Навіть самі маленькі горбки і западинки стають видні як на долоні. Горби і різкі виступи збиваються за допомогою рубанка або гострого штукатурного шпателя. Виявлені лунки обводять олівцем по світловому контуру.

Підготовка інструменту. Перед початком шпаклювання стін у Львові необхідно ретельно очистити від бруду і пилу весь інструмент. Особливу увагу необхідно приділити до міксера для дрилі і відро в якому буде проводитися заміс. Всі залишки колишніх замісів необхідно видалити. Відро і міксер ретельно вимити.

Шпаклювання стін :: Ціни у ЛьвовіНабір витрат. На широкий шпатель накладається шпаклівка рівно в тому обсязі, щоб можна було нанести її в один помах.

Вирівнювання рельєфу. Будемо вважати, що соплі і горби вже збили. Тепер середнім або широким шпателем розмашистими рухами затираємо лунки і тріщини. Затірку необхідно вести наперекрест розмашистими рухами з невеликим рівномірним тиском. Затірку повторюють до отримання ідеально рівної поверхні.

Шпаклювання стін у Львові від remontuem.lviv.ua

Шпаклівка під шпалери

Під поклейку шпалер стіну шпаклюють широким шпателем. Шпаклювання стін у Львові проводиться смугами, які можуть заходити в нахлест на 15-25%. При шпатлюванні необхідно тримати шпатель під кутом 20-30 градусів. У цій справі необхідна снаровка, яка приходить тільки з досвідом. Читаючи книжки її не отримаєш. У досвідченого майстра шар шпаклівки завжди виходить 2-4 мм в товщину. Менший кут нахилу дає більш товстий шар, відповідно більший кут дає можливість отримати шар тонше. Але в будь-якому випадку необхідно дотримуватися зазначених вище кутів нахилу, в іншому випадку шар може вийти або рваним, або горбистим. Потім шпаклівці дають висохнути. Після висихання напливи знімаються за допомогою фуганка і рівність поверхні перевіряють за допомогою правила і ліхтарика. При виявленні горбів, вони знімаються абразивом, а лунки акуратно підлещуються. Для досягнення найкращого результату може знадобитися кілька підходів.

Коли стіна повністю вирівняна, їй дають добре просохнути, а потім проходяться сітчастим фуганком. Чим більше цифра в номері абразиву, тим дрібніше його зерно. Рекомендується використовувати сітки номер Р80-Р120. Спочатку прохід здійснюється круговими рухами, потім неперекрест, щоб видалити сліди від кругового проходу.

Знову в справу вступає правило і ліхтарик. Якщо немає зазорів і щілин, а про це говорить відсутність відсвітів, що далеко б’ють, то справа в капелюсі. Остаточно сушимо і клеїмо. Якщо десь залишилися зазори – повторюємо процес.

Знову ж, всі питання в майстерності і досвіді. Кожна справа вимагає снаровки, шпаклівка не виняток. Ту операцію, яку майстер може зробити за один раз, новачок виконає з 10 спроби, і то не факт що якісно. А в таких питаннях, як ремонт непрофесіоналізм дуже дорога справа.

Шпаклювання стін у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Шпаклівка під фарбування

Шпаклювання стін :: Ціни у ЛьвовіШпаклівка під фарбування відрізняється від шпаклівки під шпалери наявністю додаткового етапу. Після затірки абразивом необхідно нанести фінішний шар штукатурки. Фінальний шар знову треба затерти. Для його заповнення використовується сітка з номером не менше 150. Шпаклювання стін у Львові.  Якщо Ви хочете виконати дзеркальне фарбування, то необхідно додатково відполірувати стіну за допомогою штукатурного соколка з замшею. Такі матеріали як повсть і фетр для даної операції не підходять. Якщо соколок раніше вже використовувався, то замшу треба обов’язково замінити. Перед фарбуванням стіни повинні бути прогрунтовані в суворій відповідності з інструкцією.

Шпаклівка кутів

Новачки часто залишають на кутах надлишки матеріалу, а потім затирають їх абразивом. Професіонали частіше чинять інакше. Якщо передбачається що-небудь силиконити з пістолета, тобто можливість значно спростити роботу, при цьому підвищивши її якість.

Шпаклівка укосів

Кути укосів особливо важке місце. При шпаклівці кутів укосів застосовують спеціальний шпатель кутовий, надлишки і напливи знімають за допомогою абразиву, рівність отриманої поверхні перевіряють за допомогою правила. Значних відмінностей від шпаклівки інших поверхонь тут немає, але робота вимагає великого досвіду й уваги. Навіть фахівці роблять зазвичай не менше двох підходів.

Шпаклювання стін у Львові