Вирівнювання стелі :: Ціни у Львові

Як відрізнити хороший ремонт від посереднього? Звичайно ж, за станом стелі. Якщо ремонт вдався, стеля ідеально рівна, без єдиної тріщини. А якщо ні? Тоді вам на допомогу прийде ця стаття.

Вирівнювання стелі :: Ціни у ЛьвовіВирівнювання стелі у Львові, як відомо, здійснюється двома способами — сирим і сухим. Сирий спосіб рекомендується, коли стельові плити зістиковані нещільно, є тріщини і шви. Отже, перш за все очищаємо стелю від старої штукатурки і фарби до самої бетонної плити. Це — перша умова, виконання якого життєво необхідно. Потім обробляємо стелю ґрунтовкою за допомогою кисті або валика. Обов’язково звертаємо особливу увагу на шви і кути. Після того, як грунт висохне повністю, можна приступати безпосередньо до вирівнювання стелі у Львові.

Вирівнювання стелі у Львові

Вирівнювання стелі  у Львові  своїми руками можна здійснити за допомогою будь-якого розчину на гіпсовій основі. Перш ніж замішувати розчин, обов’язково ознайомтеся з інструкцією. У будь-якому випадку, не потрібно замішувати розчин про запас: так він буде сильно густіти і висихати у вас на очах, погано лягати. Краще брати по два-три кг в один заміс в пластиковому тазу, так  його очистити найпростіше.

Для роботи потрібні два шпателя, ширший (приблизно 400 мм) і вужчий (близько 100 мм). Маленьким шпателем накладаємо розчин на інший шпатель, розміром побільше. Розчину беремо потроху, інакше буде текти. Шпатель з розчином прикладаємо до стелі і з натиском ведемо його уздовж. Стежимо за тим, щоб розчин щільно і рівно лягав.

Вирівнювання стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Вирівнювання стелі :: Ціни у ЛьвовіДля отримання ідеально рівної поверхні, необхідно нанести декілька шарів. Найперший шар не повинен перевищувати одного сантиметра, інакше він швидко відвалиться, і вся робота пропаде. Він потрібен для того, щоб усунути явні нерівності. Другий шар перекриває нерівності дрібнішого порядку, і як тільки він схопиться, можна продовжувати. Вирівнювання стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Наступний етап — обрізка швів, що залишилися, і горбів, що випирають, за допомогою правила. Обов’язково перевіряємо площину стелі. Правило вкаже, чи потрібно додати ще розчину, або необхідно його обрізати, можна вдатися і до гіпсокартону. Заключний шар усуне всі ямки і бульбашки. Він повинен бути трохи рідшим. Далі залишаємо все як є і чекаємо до повного висихання.

Вирівнювання стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Після цього беремо велику наждачку і зачищаємо шви. Прогрунтовуємо стелю і готуємо її до фінішного вирівнювання.

Для фінішного вирівнювання стелі у Львові беремо фінішну шпаклівку і замішуємо її відразу в достатній кількості. Широким шпателем наносимо розчин: прикладаємо його до стелі і, втираючи, тягнемо на себе. Кути обробляємо за допомогою дрібного шпателя. Все проходимо в два шари. Чекаємо повного висихання і знову зачищаємо наждачним папером. Стеля готова!

Вирівнювання стелі у Львові