Укладка паркету Львів

У будь-якому офісному або житловому приміщенні паркет завжди виглядає дуже гідно. Це покриття у всіх асоціюється з затишком і комфортом, успішністю і домашнім теплом. Технологія укладання паркету має власні унікальні особливості, яких необхідно дотримуватися. Укладка паркету Львів.

При зміні температури і вологості паркет може деформуватися, так що в приміщенні, де планується його укладати, варто потурбуватися, щоб дані коливання були мінімальні.

Укладка паркету Львів

Технологія укладання паркету — початок робіт

З чого починається укладка паркету Львів.

Укладка паркету ЛьвівСпочатку готують бетонну основу, на неї кладуть гідроізоляцію (робиться припуск на стіни). Якщо доводиться працювати з сильно горбистою основою, або вона має значний ухил, то виконується її вирівнювання за допомогою цементно-піщаної стяжки, яка повинна сохнути близько шести тижнів. Якщо основа рівна, стяжку можна не робити — головне використовувати самовирівнюючі суміші.

Коли основа набуде ідеально рівного вигляду, на неї кладуть фанерні квадрати (60 на 60 см кожен), товщина їх становить близько 15 мм. Не рекомендується класти цілісний лист фанери — внутрішнє напруження може його вигнути, зазвичай це відбувається в найневідповідніші моменти. Листи кріплять в шаховому порядку, відстань між ними становить 1 см. Для кріплення зазвичай вибирають дюбель — цвяхи (можна також нанести тонкий шар мастики).

Після укладання фанера обов’язково шліфується — особливо в тих місцях, де знаходяться стики листів.

Укладка паркету Львів від remontuem.lviv.ua

У ситуації, якщо укладання паркету виконується в приміщенні, де дерев’яна підлога, фанеру можна стелити відразу на неї — якщо вона ідеально рівна і дуже міцна. Якщо наявна підлога не відповідає цим критеріям, її розбирають.

Укладка  паркету Львів

Ще через пару днів на фанеру можна укладати паркет. Слід зазначити, що матеріал приносять в приміщення за тиждень до того, як буде проводитися його укладання. За цей період він насичується вологою, набуває потрібну форму.

В кутках кімнати на фанерну основу наносять спеціальний паркетний клей. При цьому потрібно намагатися, щоб шар клею був якомога тонше. Паркетна дошка вирівнюється, кладеться на фанеру із зусиллям (матеріал ретельно притискають). Наступна дошка клеїться точно так само.

Укладка паркету ЛьвівЩоб клей вбрався, потрібно почекати, нерідко на даній стадії матеріал жолобиться. Для видалення вад проводять циклювання, шліфування паркету. Після цього вся поверхня підлоги повинна бути прошпакльована сумішшю з клею ПВА, добре розведеного водою, використовують в роботі і паркетну пил. Цей захід потрібен для того, щоб мікротріщини на паркетної дошці не розширювалися, а вони обов’язково з’являться в процесі роботи.

Укладка паркету Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Найбільш відповідальний, важливий етап укладання готового паркету — лакування. Воно виконується через 48 годин після шпаклівки. Поверхню підлоги покривають ґрунтовкою, після висихання на неї наносять тонкі шари лаку (5-6 шарів). Кожен шар шліфують після просушування — це робиться для того, щоб на деревині пропала ворсистість. В останню чергу встановлюють плінтуса. Укладка паркету Львів.

Слід пам’ятати, що паркет потребує постійного догляду — його потрібно мити спеціальними засобами, шліфувати у міру зносу, покривати лаком. У зимовий час, коли включено гаряче опалення, або ж в літню спеку, рекомендується зволожувати повітря в приміщенні. Ці прості, але дуже важливі заходи відчутно продовжать термін експлуатації паркетного покриття.

Укладка паркету Львів