Бетонна стяжка Львів

Укладання бетонної підлоги по грунту передбачає підготовку місця виконання робіт.

Бетонна стяжка ЛьвівУтрамбовка грунту, для уникнення подальшого розтріскування бетонної підлоги внаслідок природної усадки.

Даний етап робіт слід проводити дуже ретельно, так як відомо чимало випадків, коли бетонна стяжка деформувалася саме внаслідок даних впливів. Бетонна стяжка Львів.

Накладання подушки з щебеню для вирівнювання майбутньої основи для підлоги, може коливатися в широких межах аж до 1 метра при великих перепадах висоти.

У деяких випадках для подушки застосовують керамзит, який має меншу міцність, ніж щебінь, з огляду на це матеріал подушки обумовлений величиною майбутніх механічних навантажень на бетонну підлогу. Але керамзит має дуже погану теплопровідність, через що є відмінним утеплювачем, тому, якщо потрібно утеплити бетонну основу — керамзит є ідеальним варіантом.

Бетонна стяжка Львів

Наступним кроком буде встановлення опалубки, яка вибирається відповідно до розмірів, які підбираються виходячи з продуктивності робочих за одну зміну.

Як опалубку використовують промислові розбірні металеві опалубки, збиті з дерев’яних дощок опалубки, саморобні металеві опалубки.

У разі впливу на бетонну підлогу підвищених механічних навантажень: інтенсивний рух великотоннажної автомобільної техніки, постійні вібрації або величезне статичне навантаження, застосовують укладання металевого каркаса, який може складатися з дорожньої сітки з осередком 150х150 або арматури, яка в’яжеться за місцем укладання.

Каркас з арматури виготовляється із прутів діаметром 8-16 мм і зв’язується сталевим дротом діаметром 1,2 — 2 мм.

Заливка бетону по грунту

Бетонна стяжка ЛьвівВсі операції з укладання бетону слід виробляти виключно при позитивних температурах навколишнього повітря, інакше бетонна суміш не набуде покладеної механічної міцності, і всі роботи з її укладання будуть виконані даремно.

Для виконання операцій по заливці підлог бетоном, слід уважно розібратися з видами бетону і його складами. Бетонна стяжка Львів від remontuem.lviv.ua.

Сам бетон для заливки підлоги виходить шляхом змішування цементу, щебеню, води і піску, а також в деяких випадках пластифікаторів і гідрофобізаторів.

Головними складовими в цій рецептурі є цемент і вода, від співвідношення, яких залежить міцність бетону.

Співвідношення води і цементу визначає ступінь міцності і марку бетону, теоретично для приготування бетону досить співвідношення 1: 5, але через отримання бетону з низькою пластичністю ,, укладання якого утруднене застосовують в основному співвідношення 1: 4 або 1: 3, але слід врахувати , що надмірне додавання води загрожує збільшенням рухливості бетону і втратою ним своїх основних властивостей.

Бетонна стяжка Львів від remontuem.lviv.ua

Найбільш часто поширена марка бетону для виконання робіт з укладання бетонної підлоги — М200, для виробництва якої використовують наступне співвідношення цементу марки М400, піску, щебеню середньої фракції і води — 1: 3: 5: 0,5, в разі застосування цементу марки М500 кількість цементу можна зменшити до ¾, в іншому випадку вийде бетон марки М350.

Після установки опалубки і при необхідності каркаса, виробляють заливку бетонної суміші. Заливку бетону виробляють в тих кількостях, які дозволяють виконати остаточно роботи по його укладанні до кінця робочої зміни. Бетонну суміш зазвичай замовляють на найближчому підприємстві, яке займається виробництвом і реалізацією готового бетону. Бетонна стяжка Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Але, якщо такого поруч немає, застосовують виготовлення бетону ручним способом — за допомогою бетономішалок. Бетонну суміш бажано вивантажувати безпосередньо на підготовлену основу. Після заливки бетонної суміші на необхідний рівень, виробляють вирівнювання бетонної підлоги.

Дану операцію виконують за допомогою віброрейки, яка проходить по напрямних, а вона в свою чергу встановлена на нульовій позначці майбутньої бетонної підлоги. Бетонний розчин заливається з урахуванням того, що його рівень буде трохи вище позначки напрямних віброрейки.

Бетонна стяжка Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Бетонна стяжка ЛьвівПісля цього віброрейку простягають по напрямних, і під дією вібрацій бетон осідає і ущільнюється до необхідного рівня з утворенням на поверхні практично рівного шару, якщо бетон сіл, нижче рівня, тоді в ці місця додають розчину. Бетонна стяжка Львів.

Після завершення процесу заливки бетонної підлоги виробляють його чистову обробку і затірку. Але слід пам’ятати, що дану операцію виконують виключно після витримки бетонної підлоги протягом певного часу для набуття бетоном своєї міцності.

В першу чергу обробляється (зачищається) за допомогою спеціальних затирочних машин або ручного інструменту місця, які примикають до ям, дверних отворів, стін, колон, конструкцій, тому що в цих місцях бетон твердне швидше.

Бетонна стяжка Львів