Гідроізоляція Львів

Гідроізоляція ЛьвівГідроізоляція у Львові є невід’ємною частиною комплексу заходів по захисту будівельних конструкцій, а також запобігання їх передчасного руйнування. Ні для кого не секрет, що надлишок води і вологи, який може накопичуватися в будівлях і різних спорудах, проникає в структуру поверхні і руйнує її зсередини, тому своєчасна гідроізоляція Львів, є справжнім гарантом високих експлуатаційних параметрів офісів, житлових будинків та інших будівель, позбавить від додаткового дорогого ремонту.

Пропонуємо вашій увазі широкий спектр продукції торгової марки «Volteco» (Італія), які застосовуються як для гідроізоляції об’єктів, що будуються, так і для вже введених в експлуатацію. Дані матеріали призначені для професійної гідроізоляції, і застосовуються в будівельних, відновлювальних і ремонтних роботах.

Гідроізоляція Львів

У лінійку гідроізоляційної продукції входять:

  • обмазувальна гідроізоляція Львів для залізобетонних конструкцій, підданих позитивному і негативному гідростатичному тиску;
  • герметики та стрічки для герметизації стиків і тріщин у залізобетонних спорудах;
  • гідророзширювальні шнури і водонепроникні профілі, що застосовуються при виготовленні бетонних споруд;
  • гідропломби і анкерні суміші для швидкої ліквідації течі та установки закладних деталей;
  • різні ремонтні суміші для відновлення бетонних, залізобетонних і цегляних поверхонь;
  • велика лінійка сумішей для штукатурних робіт, що має властивості водонепроникності і в той же час хорошою паропроникністю;
  • фасадні фарби і грунтовки.

Застосування гідроізоляційних матеріалів

Гідроізоляція ЛьвівГідроізоляція фундамента

Необхідна для захисту основи будівлі від негативного впливу грунтових вод і запобігає її руйнуванню. Якісно виконані роботи значно збільшують термін експлуатації споруди.

Гідроізоляція підвалу

Проводиться з метою запобігання виникнення вогкості в приміщенні при впливі води. Можлива як внутрішня, так і зовнішня гідроізоляція.

Гідроізоляція Львів від remontuem.lviv.ua

Гідроізоляція басейну

Захищає резервуар від впливу води і гідростатичного тиску, що перешкоджає протіканню, покращує антикорозійні властивості каркаса. Для поліпшення експлуатаційних характеристик необхідно застосовувати внутрішню і зовнішню гідроізоляцію в комплексі.

Гідроізоляція колодязя

Оберігає питну воду від попадання в неї шкідливих речовин з грунтових вод, захищає навколишнє середовище від забруднень з каналізаційних колодязів, забезпечує збереження інженерних комунікацій в технічних спорудах.

Захист будівельних бетонних і залізобетонних конструкцій

Проводиться гідроізоляція Львів нових будівель і захист старих будівель при проведенні реконструкції. Оберігає бетонні і залізобетонні споруди від негативного впливу атмосферних опадів і температурних коливань.

Усунення локальних теч

Ліквідація протікання води через стики, шви і дефекти основи. Висока швидкість затвердіння складів дозволяє швидко усувати аварійні ситуації і запобігати подальшому їх виникненню.

Гідроізоляція Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Типи гідроізоляції за способом застосування

Обмазувальна гідроізоляція – один з найпоширеніших і зручних способів нанесення гідроізоляційних матеріалів. Покриття утворює безшовний шар, надійно оберігаючи основу від попадання вологи. Обмазувальні матеріали виробляються у вигляді мастик і сухих сумішей.

Гідроізоляція ЛьвівІн’єкційна гідроізоляція здійснюється з утворенням мембранного шару між робочою поверхнею і вологоутримуючим середовищем. Для ін’єкцій використовуються гелі, спеціальні суміші на основі цементу і епоксидні розчини.

Штукатурна гідроізоляція Львів застосовується для захисту бетонних, ж/б і цегляних споруд від вологи на поверхнях, які вимагають додаткового вирівнювання. Для робіт використовують цементні й асфальтові штукатурки зі спеціальними добавками, що додають покриттю високу щільність.

Обклеювальна гідроізоляція проводиться з використанням рулонних матеріалів з бітумним просоченням, які можуть бути нанесені на вертикальні і горизонтальні поверхні.

Гідроізоляція Львів