Монтаж точкового світильника :: Ціни у Львові

Точкові світильники — сьогодні вони є незмінним елементом сучасного інтер’єру житлових приміщень і приміщень іншого призначення. Світильники монтують в гіпсокартонні стелі, декоративні ніші, навіть в підлогу і тротуарні плити. Світло, що випромінюється від світильників, привносить в атмосферу приємне відчуття затишку.

Монтаж точкового світильника у Львові — це аж ніяк не китайська грамота, Ви самі можете це зробити. Отже, що ми повинні мати під рукою? Дриль або шуруповерт, рулетку і олівець, клеми, набір коронок, ніж і викрутку.

Монтаж точкового світильника у Львові

Монтаж точкового світильника :: Ціни у ЛьвовіТепер, коли у нас на озброєнні є все необхідне, приступаємо до справи. Майте на увазі, при будівництві або ремонті необхідно попередньо вивести кінці електропроводки для майбутнього монтажу точкових світильників. Справу починаємо з розмітки, уважно відміряючи потрібні відстані, а центри відзначаючи хрестиками. Монтаж точкового світильника у Львові від remontuem.lviv.ua.

Наступний етап — свердління. Беремо в руки шуруповерт з коронкою, діаметр якої більше, ніж діаметр встановлюваного світильника — важливо, щоб світильник повністю закривав отвір, зроблений під нього. Свердло прикладаємо до наміченого хрестику, не натискаючи — це важливо! Оптимальний варіант — це якщо Ви при ремонті вже виконали отвори, пофарбували стелю, а потім вже встановили світильники.

Монтаж точкового світильника у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж точкового світильника у Львові проводиться поетапно. Отвори готові, приступаємо до монтування світильників. Світильники з клемами можна безпосередньо приєднати до проводки. А якщо клеми відсутні — не біда, їх можна зробити самим, для чого купуємо потрібну кількість клем на 6 А (ампер), відміряємо необхідну кількість і викруткою прикручуємо до проводів.

Монтаж точкового світильника :: Ціни у ЛьвовіЯк правило, точки мають три дроти — це фаза, нуль і заземлення. При відсутності заземлення в будинку немає потреби його приєднання. Покінчивши з клемами, починаємо з’єднувати точкові світильники до кінців електропроводки, що виводяться, зачищаємо кінці проводів і приєднуємо до клем світильника. Перш, ніж вкласти світильник в «гніздечко», слід перевірити — чи працює він? Щоб помістити світильник на місце, натискаємо на одну засувку, вводимо в отвір, те ж саме робимо і з другою засувкою.

Монтаж точкового світильника у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Ну ось, світильник встановлений. І таким чином встановлюємо всі світильники, потім перевіряємо справність роботи, включивши електрику.

Для заміни несправного світильника потрібно всього лише потягнути його, і він спокійно вийде з «гніздечка».

Ось і все – монтаж точкового світильника у Львові завершений. Пам’ятайте — якщо у Вас в будинку стеля натяжна, то не беріться встановлювати світильники самі, це повинен зробити досвідчений фахівець, бо ця справа вимагає навику і майстерності.

Монтаж точкового світильника у Львові