Натяжні стелі :: Ціни на монтаж у Львові

Сьогодні виробництво натяжних стель дозволяє виконувати будь-які по складності стельові системи. Коли клієнт платить свої гроші монтажникам за установку натяжної стелі, його, звичайно, цікавить і сама вартість робіт і з яких частин вона складається. Натяжні стелі у Львові відносяться до такої категорії товарів, які не можна просто піти і купити за фіксованою ціною. Вартість установки такої стелі в кожному конкретному випадку буде визначатися індивідуально і вона може бути встановлена тільки фахівцем у процесі попереднього обміру та огляду приміщення.

Натяжні стелі :: Ціни на монтаж у ЛьвовіДля будівельного ринку сьогодні характерна перенасиченість різними фірмами. Споживачеві в умовах такого розмаїття часом дуже нелегко зробити вибір. Для того, щоб полегшити вирішення завдання вибору виконавця робіт, ми спробуємо розповісти про те, які фактори впливають на формування ціни стелі.

До складу будь-якого натяжної стелі входить цілий ряд спеціальних конструктивних елементів. При цьому, кожен елемент, природно, володіє власною вартістю. Кількість таких елементів і їх набір визначається дизайнерським задумом і особливостями приміщення. У такій ситуації навіть однакові по площі приміщення можуть мати дуже різну вартість натяжних стель.

Перерахуємо основні конструктивні елементи натяжних стель, які істотно впливають на формування кінцевої вартості монтажу.

Натяжні стелі у Львові

Полотно

Полотно стелі є головним елементом його конструкції. Полотно виготовляється з ПВХ плівки зі спеціальними добавками. Цей матеріал виготовляється за європейськими стандартами і відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками, а також високою гігієнічністю і пожежною безпекою, підтвердженими сертифікатом М1.

Плівка для стель виробляється у різних країнах світу, проте, основним виробником цього матеріалу вважається Франція. Стельова плівка випускається також у Росії, Польщі, Україні, Китаї та Німеччині. Найбільшу вартість має високоякісна плівка з Франції. Найдешевшою є плівка китайського виробництва, але її якість залишає бажати кращого. Стельове полотно російських і українських виробників має приблизно однакову якість. Німецькі і польські плівки на вітчизняному ринку зустрічаються рідко. Натяжні стелі у Львові від remontuem.lviv.ua.

Натяжні стелі :: Ціни на монтаж у ЛьвовіНайбільше поширення отримали стельові плівки з поверхнею матової текстури, а також глянцеві плівки і сатинові. Французькі плівки такого типу мають ширину 2,3 м. При підготовці полотна для натяжної стелі окремі полотна зварюють з використанням верстатів. Матова текстура плівки популярна, зокрема, ще й тому, що на її поверхні майже не помітні зварні шви.

Слід сказати, що кінцева вартість стелі значною мірою визначається кількістю потрібної стельової плівки і її текстурою або, іншими словами, площею приміщення і смаковими уподобаннями замовника. Однак, цей принцип працює лише в приміщеннях простої форми (прямокутних або квадратних). Якщо приміщення має багато кутів, криволінійні ділянки стін, безліч стельових світильників то вартість натяжної стелі суттєво зросте порівняно з приміщенням близькою площі, але простої форми.

Вартість стелі і кількість кутів

Як ми вже відзначили, вартість натяжної стелі, крім усього іншого, залежить і від кількості кутів в приміщенні. Чим більше кутів, тим вище вартість натяжної стелі. Така залежність ціни від кількості кутів визначається підвищенням трудомісткості виготовлення самого полотна, а також його монтажу в приміщенні, що має багато кутів. Досить сказати, що монтаж стелі в приміщенні з 4 кутами займає в середньому близько 30 хвилин, а монтаж стелі в приміщенні такої ж площі, але з 12 кутами – вже приблизно півтори години.

Процедура монтажу складається з двох головних етапів: установки багета (кріпильної системи) і власне монтажу полотна. При цьому  трудомісткість робіт на обох етапах різко зростає із зростанням кількості кутів приміщення.

Криволінійність

Фактором, що впливає на вартість є також і наявність криволінійних ділянок стін або запроектованих штучних утворюють. Це пов’язано з зростанням трудомісткості і самого монтажу та виготовлення стельового полотна з криволінійними фрагментами.

Натяжні стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Наявність труб

Якщо в приміщенні крізь стелю проходить труба, то це, природно порушує цілісність полотна. При цьому, для збереження міцності стельового полотна в місцях проходження труб його доводиться додатково підсилювати. Таке посилення влаштовують двома способами: наклеюють навколо труби гарпун або приклеюють до полотна спеціальну накладку з пластику. Обидва способи забезпечують достатню міцність полотна при його натяжці, але перший спосіб залишає за трубою не закриту полотном ділянку, що вимагає монтажу спеціального декоративного елемента.

Джерела світла (світильники) для натяжних стель

Натяжні стелі :: Ціни на монтаж у ЛьвовіДо найпоширенішим світильників відносяться люстри, підвішені до стелі. У місці розташування люстри монтують з допомогою клею спеціальне термокільце. Така окантовка отвору під кріплення люстри до основної стелі, зокрема, забезпечує збереження міцності натягнутого полотна.

Існує й інший спосіб кріплення стельової люстри, який зберігає цілісність полотна. Суть способу полягає в тому, що на основній стелі встановлюється жорстка конструкція для кріплення люстри. Під цією конструкцією, впритул до неї натягують полотно, а люстру потім кріплять саморізами крізь полотно. Натяжні стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Найскладнішим варіантом є встановлення стельового світильника. У цьому випадку на основну стелю попередньо встановлюється жорсткий циліндр з діаметром, рівним діаметру корпуса світильника.

Слід зауважити, що при установці стельових світильників будь-якої конструкції полотно в цій зоні неодмінно повинно оснащуватися спеціальним термокільцем.

Ми розглянули тільки найпоширеніші види світильників і способу їх установки на підвісні стелі. Сучасний ринок пропонує неймовірну різноманітність приладів освітлення, які встановлюються з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

Карнизи

Стельові карнизи встановлюють безпосередньо на натяжних стелях. Для цього під полотном монтують спеціальну закладну конструкцію, яка утримує карниз і перешкоджає деформації полотна під дією тяжіння штор.

Вирізи в полотні

Виріз в полотні може являти собою отвір будь-якої форми. По периметру такого отвору, як і у випадку встановлення стельового світильника, монтують спеціальну посилюючу конструкцію. При цьому, виріз в полотні проводиться при виготовленні полотна або безпосередньо на місці монтажу стелі.

Необхідно відзначити, що робити виріз в полотні при його виготовленні небажано, оскільки в цьому випадку дуже важко забезпечити необхідну точність розташування вирізу і його форми. Виконання вирізу на місці більш трудомістко, однак, цей спосіб дозволяє виключити прикрі помилки вимірювань. Якість монтажу при будь-якому способі виконання вирізу визначається кваліфікацією монтажників.

Натяжні стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Багаторівнева натяжна стеля

Натяжні стелі :: Ціни на монтаж у ЛьвовіЕластичність стельової плівки дозволяє створювати натяжні стелі з перепадом рівнів. Проте, не будь-яка фірма візьметься за монтаж натяжної стелі в кількох рівнях. Для виконання цієї роботи потрібні професійні фахівці з відповідним досвідом. Монтаж такої стелі досить трудомісткий на всіх етапах роботи: це стосується як виконання вимірювань, так і власне монтажу. Натяжні стелі у Львові.

Якщо сусідні рівні стелі сполучаються криволінійно, що частіше всього і буває, то тільки попередні вимірювання можуть займати близько години. Натяжна стеля в декількох рівнях може монтуватися   протягом декількох днів, що визначається площею і складністю конфігурації. Головна складність такого устрою стелі полягає в монтажі системи кріплень стельової плівки. Кожна фірма, що виконує подібну роботу, користується своїми відпрацьованими і перевіреними прийомами монтажу. При цьому, якість роботи і її терміни повністю визначаються рівнем кваліфікації монтажників.

Зрозуміло, що вартість визначається трудомісткістю монтажу тобто складністю його конфігурації. Можна з упевненістю сказати, що вартість багаторівневої натяжної стелі, залежно від числа рівнів, буде в 2 – 3 рази, а то й вище вартості звичайного. Вибір залежить виключно від дизайн — проекту- виробництво натяжних стель на сьогоднішній день дозволяє втілювати найпретензійніші задумки.

Натяжні стелі у Львові