Монтаж електричного котла :: Ціни у Львові

Монтаж електричного котла :: Ціни у ЛьвовіЕлектричні опалювальні котли в більшості випадків бувають навісними і тільки при потужності понад 60 кВт — підлоговими. При відключенні електроенергії, навіть короткочасному, дизельний котел знову включити можна тільки вручну. Електричний опалювальний котел включиться автоматично і продовжить працювати. Це далеко не всі переваги електричних котлів, але і їх достатньо, щоб зупинити свій вибір на електричних опалювальних котлах. Монтаж електричного котла у Львові.

Основою електричного опалювального котла є сталевий теплообмінник, в який вмонтовані теплові електронагрівальні елементи (ТЕНи). Вони і нагрівають теплоносій. У більшості опалювальних електричних котлів теплообмінники і Тени виготовлені з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії і дає можливість використовувати в якості теплоносія побутовий антифриз.

Монтаж електричного котла у Львові

В іншому, робота електричного опалювального котла аналогічна роботі будь-якого котла — теплоносій по трубопроводах подається до опалювальних приладів (радіаторів) які нагрівають повітря в приміщенні.

Розглядаючи переваги електричних котлів, одним з головних чинників, що говорять на користь їх вибору, часто згадується простота монтажу. Зустрічаються навіть твердження наступного типу: самостійно підключити електричний котел простіше простого. Насправді монтаж електричного котла — не таке просто справа, і про це добре відомо будь-якому фахівцеві.

Монтаж електричного котла. Наскільки це просто?

Мудрість говорить: все пізнається в порівнянні.  Монтаж електричного котла у Львові від remontuem.lviv.ua. Дійсно, в порівнянні з тим же газовим (твердопаливним) обладнанням установка електричних котлів видається менш клопіткою процесом:

  • Монтаж електричного котла :: Ціни у Львовіпри монтажі не потрібно виділяти спеціальне місце або приміщення. Завдяки компактності, електричні котли опалення (особливо — електродного типу) можуть встановлюватися в будь-якому місці. Завдяки сучасному дизайну і широкий асортиментній лінійці можна підібрати модель, яка відмінно підійде до будь-якого типу інтер’єру. Не складе великих труднощів і просто заховати (замаскувати) котел в приміщенні в спеціальній ніші;
  • немає необхідності в димоходах і спеціальних системах вентиляції. Електричний котел просто не створює будь-яких відходів, які треба відводити, і які можуть створювати загрозу життю.
  • підключення проходить швидко;
  • ще один важливий момент, який спрощує установку — схема електричного котла така, що підключення обладнання не потребує узгодження і затвердження у відповідних інстанціях котлонагляду. Відповідно, не буде і систематичних перевірок дотримання правил експлуатації і заходів безпеки, що створює незручності і конфліктні ситуації.

Монтаж електричного котла у Львові від remontuem.lviv.ua

Встановлення котла електричного: реальні складності

Основні труднощі, які можуть супроводжувати монтаж електричного котла у Львові, пов’язані якраз із забезпеченням його живлення, тобто підведенням електрики необхідної потужності. Найчастіше обмеження в установці якраз і викликані тим, що до приміщення немає підведення електрики з необхідними параметрами:

  • невеликі настінні електричні котли опалення (до 6 кВт) підключаються до однофазної мережі 220 В;
  • підключення потужних моделей (від 12 кВт) має на увазі беззастережну наявність трифазної мережі 380 В.

Зверніть увагу. Для забезпечення стабільної роботи інших електричних приладів і підвищення загальної пожежної безпеки при установці електричного котла слід передбачити окреме введення електричного кабелю. При цьому дуже важливо підібрати його перетин.

Щоб зменшити опір проходженню струму, слід дотримуватися правила:

Чим більше потужність обладнання, тим більше повинен бути перетин кабелю.

Наприклад, для котла потужністю 10 кВт перетин кабелю (при однофазній мережі) повинен становити близько 10 мм ². При підключенні до трифазної мережі при однаковому значенні потужності котла перетин кабелю потрібен значно менше, а значить, і вартість його буде менше. Для того ж котла потрібно кабель перетином всього 2,5 мм ².

Для того щоб повністю убезпечити себе від несподіваних перепадів електрики, правильніше встановлювати електричний котел, схема підключення якого передбачає наявність пристрою захисного відключення (ПЗВ). Встановлювати пристрій бажано поблизу котла.

Увага! При монтажі котлів електродного типу установка ПЗВ не допускається.

Монтаж електричного котла у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Теплоакумулююча ємність

Монтаж електричного котла :: Ціни у ЛьвовіКомплексне використання електричного котла з теплоакумулюючою ємністю, яка підключається між системою опалення і котлом, є оптимальним. Робота теплового акумулятора полягає в тому, що в нічний час (коли електроенергія найбільш дешева) відбувається нагрів додаткового обсягу води. Теплоносій зберігається в ємності, яка повинна мати хорошу теплоізоляцію. Після припинення роботи електрокотла — у міру охолодження теплоносія — циркуляційний насос буде подавати воду з теплоакумулятора, підтримуючи тим самим задану температуру. Монтаж електричного котла у Львові.

Залежно від розмірів ємності, вона може забезпечити підтримання в будинку затишного тепла від декількох годин до 2 діб. Втім, це не єдині переваги теплоакумулюючої ємності, яка:

  • дає можливість об’єднати в одну систему кілька котлів
  • дозволяє істотно заощадити на оплаті за використану електроенергію
  • служить додатковим захистом від перегріву котла
  • забезпечує нагрів води для потреб побуту.

Незважаючи на гадану простоту, установку електричного котла повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти і підготовлені монтажники.

Монтаж електричного котла у Львові