Врізка в стояк :: Ціни у Львові

Врізка в стояк у Львові. Існує кілька різних методів врізки в труби водопровідної та каналізаційної системи. Ринок сучасності пропонує величезний вибір всіляких перехідних пристроїв, які роблять цей процес максимально простим.

Врізка в стояк :: Ціни у ЛьвовіНайбільш часто застосовується спосіб, що передбачає використання спеціального трійника. Його застосування вимагає видалення невеликої частини труби після її розпилювання.

Зазначений відрізок трубного виробу за своєю довжиною повинен бути таким же, як і трійник, який передбачається встановити на вирізаний фрагмент трубопроводу. Даний спосіб використовується зазвичай для металевих труб. Трійник, що монтується, при цьому виконує по своїй суті роль звичайної сполучної муфти, після установки якої потрібно провести зварювання місця з’єднання.

Врізка в стояк у Львові

Втім, є і більш простий шлях, коли проведення зварювальних робіт є необов’язковим. В цьому випадку необхідно:

  • розрізати трубу;
  • нарізати різьблення за допомогою мітчика;
  • приєднати до системи фітінг з необхідною кількістю відводів.

В даний час саме описана технологія вважається найкращою, ніхто не хоче створювати «хаос» в своїх оселях, який неодмінно виникне, якщо використовується зварювальний апарат.

При бажанні зазначену методику можна використовувати і для врізки в пластикові труби. Але тоді замість однієї труби потрібно взяти дві невеликі трубні конструкції і розмістити між ними відрізок труби, оснащений патрубком. Такий патрубок якраз і дає можливість під’єднати додаткове обладнання до старої каналізаційної системи. Врізка в стояк у Львові від remontuem.lviv.ua.

Відзначимо, що цей спосіб, як правило, рекомендується при плановій заміні системи каналізації, так як з’єднання з застосуванням розтрубів вимагає високої кваліфікації фахівців. Далеко не кожному домашньому умільцю воно до снаги.

Врізка в стояк у Львові від remontuem.lviv.ua

Як врізатися в каналізаційну трубу іншими способами?

Якщо вам не подобається метод врізки, який передбачає розрізання труби і видалення певної її частини, можна спробувати іншу технологію. Наприклад, заздалегідь підготувати відрізок трубки з патрубком, що має конкретний розмір і перетин. Після цього зробити отвір в трубі, куди планується врізати додаткову конструкцію. Отвір за своїм перетином, як ви самі розумієте, має бути ідентичним отвору на заготовленому до цього патрубку. Врізка в стояк у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Потім потрібно змастити герметиком поверхню фланця, який планується приєднати, а також поверхню навколо отвору, докласти трубу і фланець один до одного. Щоб підвищити надійність отриманого з’єднання, бажано застосовувати хомути. Їх затягують до того моменту, поки герметизуючий склад не з’явиться на поверхні з’єднання. Його слід відразу ж видалити. У тих ситуаціях, коли в системі відзначається невеликий напір води (стоків), допускається використовувати звичайну ізоляційну стрічку замість більш дорогих хомутів.

Також врізка в трубу може здійснюватися за допомогою спеціального адаптера з перетином 5 сантиметрів, який призначений для установки на трубні вироби діаметром в 10-11 сантиметрів.

Врізка в стояк у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Процедура проводиться таким чином:

  • доступ до каналізаційної труби перекривається сантехніками;
  • виконують розрахунок відстані труби від встановленої врізки;
  • готують необхідну по діаметру коронку, яку кріплять на електродриль і роблять отвір в трубі.

Врізка в стояк :: Ціни у ЛьвовіДалі, якщо використовується адаптер, забезпечений болтами, їх потрібно затягнути. Врізка в стояк у Львові. Якщо болтів не передбачено, врізку прикладають на добре знежирену поверхню і ретельно затягують гайку. В даному випадку також рекомендується додатково обробляти місце з’єднання конструкції з адаптером герметизуючим складом, що дасть стовідсоткову гарантію відсутності протікань трубопроводу в процесі його експлуатації.

Останнім часом, крім того, часто стали використовувати врізки з штуцером з пластика. Вони призначені для установки на труби перетином від 32 до 40 мм. Подібні варіанти врізок мають діаметр від 19 до 22 мм. Суть їх монтажу аналогічна викладеним вище процесам.

Врізка в стояк  у Львові