Встановлення автоматів :: Ціни у Львові

Встановлення автоматів :: Ціни у ЛьвовіВстановлення автоматів у Львові. Якщо ще не так давно захист електромереж та побутових приладів, що підключаються до них, забезпечувалася виключно пробками — запобіжниками своєрідної конструкції, то сьогодні їм на зміну прийшли багатофункціональні пристрої: ПЗВ, автоматичні вимикачі, диференційні автомати. Причому для багатьох різниця між ними не очевидна, проте на практиці вона цілком відчутна.

Підемо від «простого» до «складного», а найпростіше, що може бути в електричному щитку — DIN-рейка (монтажна шина). Саме на неї і кріпляться диференціальні автомати, ПЗВ і автоматичні вимикачі. Якщо проводиться монтаж щита або його реконструкція, то необхідно розрахувати довжину шини таким чином, щоб після установки всіх модульних автоматів на ній залишився вільний простір. Це дозволить здійснювати в майбутньому реорганізацію електромережі без заміни самого щитка. Перейдемо до автоматичних модулів.

Встановлення автоматів у Львові

Автоматичний вимикач — автомат

Це, мабуть, найпростіший захисний автоматичний пристрій. Він не здатний забезпечити повного захисту і високого рівня безпеки, так як спрацьовує тільки в разі коротких замикань або перевантажень в мережі. Встановлення автоматів у Львові — обов’язкове, так як вони здатні захистити проводку від пошкоджень під час стрибків електричного струму, наслідками яких може стати загоряння ізоляції і пожежа. Принцип дії заснований на спрацьовуванні електромагнітного датчика (моментальне відключення при короткому замиканні), а також теплового датчика (спрацьовує з невеликою затримкою в разі підвищення температури провідника). Але автоматичні вимикачі не захистять від витоків струму, які також можуть привести до пожежі. Тому установка ПЗВ сьогодні теж стала обов’язковим заходом.

ПЗВ — пристрої захисного відключення

На відміну від звичайного автомата, ПЗВ не тільки захищає людину від уражень електричним струмом при контакті з провідником, але і визначає наявність електричних витоків. Принцип дії ПЗВ побудований на виявленні різниці струму в фазних і нульових провідниках, тобто струм, що подається на лінію повинен бути рівним току, що повертається на пристрій. Це забезпечує відключення лінії в разі витоку струму, яке може виникнути в результаті пошкодження ізоляції, наприклад. При цьому монтаж ПЗВ необхідно здійснювати в парі зі звичайним автоматичним вимикачем, так як сам пристрій захисного відключення не захистить електричну гілку від перевантажень або коротких замикань. В іншому випадку може знадобитися заміна ПЗВ через його вихід з ладу, а це недешеве задоволення.

Встановлення автоматів у Львові від remontuem.lviv.ua

Існує кілька видів ПЗВ, розрахованих на однофазні та трифазні мережі. Це можуть бути пристрої захисного відключення, що встановлюються в щитку, що забезпечують захист окремої лінії або всієї квартири або будинку відразу, що не зовсім правильно, тому що при відключенні ПЗВ весь об’єкт залишається без електрики і складніше виявити місце витоку. Існують розетки з вбудованими пристроями захисного відключення, однак вони досить дорогі і не зовсім практичні. Виникає питання — а чому б не поєднати ПЗВ і автомат? Встановлення автоматів у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Диференціальні автомати

Встановлення автоматів :: Ціни у ЛьвовіЦе вже зроблено — диференційний автомат поєднує в собі функції автоматичного вимикача і ПЗВ, тому детально описувати його немає сенсу, однак деякі нюанси слід зазначити. Перевагою є не тільки функціональність цього пристрою, але і його компактні розміри. Однак в разі поломки міняти його доведеться повністю, а це один з найбільш дорогих захисних електричних пристроїв. У разі ж, якщо застосовуються ПЗВ і автомати, може знадобитися або заміна автоматів, або заміна ПЗВ, що обійдеться значно дешевше. Однак рішення про те, які саме пристрої встановлювати, повинен приймати фаховий електрик.

Встановлення автоматів у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Грамотний підхід до електромонтажних робіт

Такі роботи, як установка щита, монтаж електромереж та вибір і установка захисних пристроїв повинні виконуватись кваліфікованим спеціалістом з відповідними допусками. При виборі пристроїв захисного відключення і диференціальних автоматів необхідно враховувати такі параметри, як наявність захисту від обривів нульових провідників, розрахунковий і сумарний струм витоку, максимальна комутаційна здатність і багато інших. Встановлення  автоматів у Львові  і ПЗВ також вимагає певних знань. Слід виключити можливість підключення навантажень до нульових провідників на ділянках до пристрою захисного відключення або контактів нульових провідників встановлених поряд ПЗВ. А іноді монтаж ПЗВ без заміни проводки і зовсім недоцільний. Є ще дуже багато підводних каменів, з якими уникнути зіткнень зможе тільки кваліфікований фахівець — досвідчений електрик.

Встановлення автоматів  у Львові