Перенесення електрощитка :: Ціни у Львові

Перенесення електрощитка :: Ціни у ЛьвовіОдним з основних видів робіт по електромонтажу є збірка електрощитів. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж і збірку електрощитів за типовими або індивідуальними схемами, а також можуть провести роботи, пов’язані з перенесенням електрощита в квартиру. Ми зробимо установку електрощита, враховуючи тип приміщення, його особливості та інші умови. Перенесення електрощитка у Львові.

Подають електроживлення в окрему квартиру автоматичні вимикачі в наших будинках знаходяться на сходовій клітці в загальному щиті. Часом це буває досить незручно, оскільки кожен раз для того, щоб включити автомат, що спрацював, доводиться одягатися і виходити на сходи до щита. Тому набагато зручніше розмістити електрощит з автоматами біля вхідних дверей усередині квартири.

Перенесення електрощитка у Львові

Порядок робіт

Роботи, пов’язані з перенесенням електрощита в квартиру, вимагають отримання дозволу в електрозбутової компанії і в ЖЕКу.

При перенесенні щита необхідно врахувати наступні моменти:

  • при перенесенні щита бажано один автомат, який підключає квартиру до електромережі, залишити на сходовому майданчику (його номінал по струму відповідає максимальній потужності споживання, яка виділена на квартиру);
  • фахівці рекомендують поєднати перенесення електрощита з організацією окремої лінії (окремий автомат) для підключення побутової кухонної техніки;
  • під час перенесення електрощитка у Львові можна поміняти алюмінієві старі дроти на мідні.

Для перенесення електрощита зі сходів в квартиру, необхідно провести розрахунки відповідно до параметрів автоматів, що встановлюються,і з характеристиками самої електропроводки. В цьому випадку кваліфіковані фахівці, що працюють в нашій електромонтажній бригаді, нададуть вам істотну допомогу.

Перенесення електрощитка у Львові від remontuem.lviv.ua

Професійні електрики нашої компанії виконають збірку і монтаж електрощитів навісного або підлогового типу. Збірка вступних, ввідно-розподільних або розподільних електрощитів здійснюється в залежності від їх призначення. Перенесення електрощитка у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Перенесення електрощитка :: Ціни у ЛьвовіДодатково слід зазначити, що подібна класифікація щитів є умовною саме через те, що зазвичай електрощити здатні виконувати кілька функцій одночасно. Простіше кажучи, конструкція електрощитів розраховується таким чином, що вони можуть виконувати відразу кілька завдань.

Збірку і монтаж електрощитів, що включають в себе кілька функціональних блоків, здійснюють в шафах або в одній або декількох панелях, з’єднаних між собою. При цьому враховується їх функціональне призначення.

Перенесення електрощитка у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Сувора відповідність сучасним вимогам безпеки, надійності і довготривалої експлуатації щитів — це основна вимога при здійсненні збирання, монтажу або перенесення установок ВРУ, електрощитів та інших електророзподільних пристроїв.

Фахівці нашої компанії можуть на високому професійному рівні здійснити повний спектр монтажних, випробувальних, пусконалагоджувальних та сервісних робіт. Перенесення електрощитка у Львові, збірка або монтаж електрощитів та іншого супутнього обладнання повинні проводитися за допомогою якісного електромонтажного інструменту, забезпеченого необхідними сертифікатами.

Перенесення електрощитка у Львові