Утеплення стелі :: Ціни у Львові

Утеплення стелі :: Ціни у ЛьвовіЯкщо говорити про ефективне утеплення, то варто відразу поставити питання про те, щоб виключити з розгляду такі утеплювачі як солому, глину або шлак. Занадто велику товщину утеплення доведеться робити на стельовому перекритті, а це додаткові витрати на посилення балок або стін.

З тих утеплювачів, що пропонує зараз будівельна промисловість, варто також відсіяти ті, що не можуть бути застосовані в житловому будівництві через свою недостатню екологічності. До них, наприклад, можна віднести скловату і той же шлак, який є відходом металургійного виробництва.

Зрозуміло, що хочеться побудувати будинок дешевше і заощадити скрізь, де це тільки можливо. Але ж перестали будувати будинки зі списаних з залізниці шпал, просочених отруйним креозотом. Так і далі перестануть утеплювати житлові будинки скловатою і шлаком.

Утеплення стелі у Львові

Утеплення стелі базальтової ватою

Претендент номер один — базальтова вата. Ось вже чим утеплювати стелю в приватному будинку, так це саме базальтової ватою. Але не будь-якою. Найкраще брати базальтову вату щільністю від 65 — тоді її листи не будуть так сильно пилити.

Перш ніж утеплювати стелю приватного будинку базальтовою ватою, потрібно ізолювати житлове приміщення від утеплювача шаром пароізоляції. Це захистить утеплювач від водяної пари, що виходить з приміщення. І це захистить мешканців будинку від проникнення тонких волокон базальтової вати в житлові приміщення.

Утеплення стелі у Львові пінопластом

Утеплення стелі :: Ціни у ЛьвовіНавряд чи варто утеплювати стелю по дерев’яним лагам пінопластом. Цей матеріал горючий і в процесі горіння виділяє невидимий отруйний газ — стирол.

А ось бетонні стельові перекриття цілком можна утеплити пінопластом, після чого шар утеплювача повинен бути оштукатурений з боку житлового приміщення. В цьому випадку до пінопласту не буде доступу повітря або відкритого вогню під час пожежі — утеплювач стане цілком безпечним.

Утеплення стелі у Львові від remontuem.lviv.ua

Утеплення стелі ековатою

Зараз багато хто говорять про те, що можна утеплити стелю будинку ековатою. Приїжджає фахівець з обладнанням і задуває ековату в стельові перекриття. Природно, для цього стельові перекриття повинні бути на лагах, щоб було куди задувати утеплювач.

Найвідповідніша для подібного утеплення стелі у Львові — по дерев’яних лагах. На лаги нашивається чорнова стеля, яка тримає шар ековати, поки вона не засохне. А потім додає шару ековати жорсткість в процесі експлуатації.

Утеплення стелі насипними натуральними утеплювачами

З ефективних утеплювачів, які можуть бути використані для того, щоб утеплити стелю приватного будинку, можна виділити два — керамзит і спучений вермикуліт.

Утеплення стелі :: Ціни у ЛьвовіКерамзит — це вспучена глина. Цей утеплювач відомий дуже давно і застосовується також давно в житловому приватному будівництві. У нього є один істотний недолік — він дуже гігроскопічний. Коли керамзит набирає в себе вологу, він втрачає теплоізоляційні властивості і стає дуже важким, що вельми загрожує в холодну погоду.

Зате спучений вермикуліт позбавлений всіх недоліків керамзиту, а по теплоізоляційним властивостям перевершує його. Технологія утеплення стелі цими насипними матеріалами однакова — їх засипають між лагами перекриття або насипають зверху на суцільне перекриття.

Утеплення стелі піносклом

Один з найсучасніших і, в той же час, найдавніших утеплювачів — піноскло. Це сучасний технологічний аналог пемзи — утеплювача, відомого ще древнім римлянам.

Сучасне піноскло виробляють за тією ж технологією, що і пінобетон. Однак піноскло виходить набагато легше, ніж пінобетон. Це дозволяє використовувати піноскло для утеплення легких стельових перекриттів.

Утеплення стелі у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Чим не можна утеплювати стелю

Чим не можна утеплювати стелю? В першу чергу, це матеріали, які погано пропускають пар. Якою б досконалою не була пароізоляція, пар з приміщення все одно проникає в стельове перекриття. Якщо утеплювач не пропускає пар, то волога буде збиратися в балках або плитах перекриттів. Цвіль, гниль і затхлий запах в житлових приміщеннях вам будуть забезпечені.

По-друге, не можна утеплювати стелю горючими або легкозаймистими утеплювачами, особливо схильними до самозаймання. З цієї причини зараз рідко хто утеплює стелю опилом — він схильний до самозаймання. Утеплення стелі у Львові.

Утеплення стелі :: Ціни у ЛьвовіТе ж саме стосується стружки, соломи та сіна, які можуть бути використані як утеплювачі для стін, будучи змішаними з глиною або іншим стабілізатором.

І, по-третє, не можна утеплювати стелю будинку важкими утеплювачами або такими, що сильно міняють свою вагу в залежності від зовнішніх факторів. До таких утеплювачів відносяться пінобетон, опилкобетон, арболіт, керамзитобетон, пориста кераміка в блоках і так далі.

Утеплення стелі  у Львові