Пошук пошкоджень електропроводки :: Ціни у Львові

Пошук пошкоджень електропроводки :: Ціни у ЛьвовіРано чи пізно, виникає необхідність у визначенні місця розташування проводу або кабелю. Пошук кабелю проводиться не тільки для визначення місця пошкодження кабелю. Добре, якщо причина, що вимагає визначення місця розташування, це не вихід кабелю з ладу в результаті короткого замикання, пробою, фізичного пошкодження або старіння. «Хороші» причини — це, наприклад, необхідність відстежити кабель або провід закладені в стіну будівлі під штукатурку іншими словами — визначення прихованої проводки, або закладені в землі на глибині, для проведення трасування і нанесення їх згодом на план.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові, яка прокладена в стіні досить складне завдання, але все-таки можливе.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові

Можна здійснювати пошуки ушкоджень своїми руками шляхом застосування одного з двох варіантів:

  • за допомогою акустичного способу;
  • застосуванням індукційного методу.

Щоб здійснити пошук пошкоджень електропроводки у Львові акустичним способом знадобляться наступні елементи:

  • Навушники.
  • Генератор. Його потрібно прикріпити до кабелю, який виступає де-небудь за поверхню стіни.
  • Спеціальний акустичний датчик.

Акустична методика

Сам процес пошуку, відбувається з використанням вищевказаних елементів за допомогою прослушки. Коли датчик виявить надрив або пошкодження, в навушниках будуть чутні характерні звуки. Слід зауважити, що настройка генератора повинна виконуватися на певну частоту.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові від remontuem.lviv.ua

Індукційна методика

Пошук пошкоджень електропроводки :: Ціни у ЛьвовіЩо стосується індукційної методики визначення пошкодженої ділянки проводки, яка вмонтована в стіну квартири, тут знадобитися індикатор. Його необхідно переміщати по стіні і в момент фіксування неполадок спрацює сигнал в момент фіксування ділянки стіни, де сталося пошкодження проводу. Треба знати, що проводка, вмонтована в стіну, може мати розташування тільки строго горизонтально або вертикально.

Всі переходи і ступінчасті вигини дроту прокладаються лише під кутом 90 градусів.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові в стінах з цегли та бетонній стіні можливо і за допомогою інших способів, наприклад ємнісним методом, способом коливального розряду, за допомогою надсилання крокової напруги.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Самостійне усунення пошкоджень електропроводки в стіні

Подача електрики на квартиру повинна бути відключена, коли виконуються електромонтажні роботи. Пошук пошкоджень електропроводки у Львові.

  1. Буде потрібно прибрати штукатурку за допомогою молотка в тому місці стіни, де було зафіксовано пошкодження. При цьому в обидві сторони від пошкодження проводу потрібно звільнити ще кілька см дроту.
  2. Кінці проблемного дроту потрібно розвести на дві окремі частини.
  3. Провід зачищається, з’єднується за кольором і ізолюється із застосуванням ізоляційної стрічки.
  4. Проблемне місце стіни, по завершенні ремонтних робіт заново штукатуриться.

Але варто розуміти, що втручання в електропроводку вимагає хоча б базових знань в даній області. Кращим варіантом, природно було б запросити електрика.

Пошук пошкоджень електропроводки у Львові