Машинна штукатурка :: Ціни у Львові

Передові технології впевнено витісняють кустарне виробництво з усіх областей життєдіяльності людей. Дана особливість торкнулася і будівельно-оздоблювальної сфери. Автоматизація штукатурних операцій — значний прорив в будівництві, який дозволяє виконувати об’ємні проекти за відносно невеликий проміжок часу. Машинна штукатурка у Львові.

Оздоблювальні роботи до початку введення техніки передбачали наявність істотних навичок і досвіду, а також серйозного володіння теорією. Зараз з появою машинної штукатурки стін відпала необхідність в пошуках висококваліфікованих фахівців як в мегаполісах (Київ, Харків, Львів), так і в невеликих містах СНД. Найбільш виправдовує себе оздоблення поверхонь таким методом на великих будівельних площах.

Машинна штукатурка у Львові

Особливості машинної штукатурки стін

Машинна штукатурка :: Ціни у ЛьвовіОштукатурювання стін машинним способом передбачає вирівнювання внутрішніх і фасадних стін з використанням оздоблювальних сумішей та відповідного обладнання. Процес такої обробки виконується набагато швидше. На тривалість даних операцій впливають такі чинники:

  • густота розчину: чим він густіше, тим вище ступінь навантаження на апаратуру, і триваліше процес;
  • рівень адгезії вихідного розчину зі стіною і аналогічними складами;
  • фракційні компоненти суміші;
  • якість оздоблювального шару.

У порівнянні зі штукатуркою стін машинним способом, виконання робіт вручну вимагає малопорційних приготуваннь, оскільки розчин застигає на протязі години. При замісі майстер починає закидати суміш на поверхню, через це утворюється ефект луски: з одного боку вона підсихає, зсередини тільки починає схоплюватися, а з протилежного — піддається обробці. В результаті цього на поверхнях з’являються нерівності і тріщини.

Види складів для роботи

Для виконання операцій механічним способом застосовуються штукатурні склади на базі гіпсу або цементно-піщаної фракції. У першому випадку основним компонентом виступає гіпс, а в іншому — цемент і пісок. До розчину часто додають різні елементи, за рахунок яких впливають на швидкість застигання і пластичні властивості матеріалу. Машинна штукатурка у Львові від remontuem.lviv.ua.

Гіпсова штукатурка машинного нанесення, купити яку можна вільно на будь-якому будівельному ринку, на відміну від ручної накладається рівно і швидко. При цьому економиться розчин, оскільки його необхідно набагато менше — механізми обладнання в процесі перемішування суміші насичують її киснем, через що розчин виходить об’ємніше.

Гіпсовий склад використовується лише для внутрішньої обробки. При виборі суміші слід враховувати, що гіпс не стійкий до впливу вологи, тому його не застосовують для обробки вологих приміщень. Ключова гідність гіпсу — пористість, тому гіпсова машинна суміш Кнауф є «дихаючим» матеріалом.

Машинна штукатурка у Львові від remontuem.lviv.ua

Машинна штукатурка :: Ціни у ЛьвовіКрім цього має велике значення факт, що штукатурка машинного нанесення має ціну на порядок менше в порівнянні з матеріалом ручного виконання, що підсилює економічний ефект. Вартість механізованих робіт набагато нижче, так як заощаджуються час і гроші на шпаклівку, в якій відпадає необхідність. Машинна штукатурка у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Процес виконується з використанням сухої МП 75 штукатурки машинної з полімерними добавками. За маячкам, вмонтованим по периметру, накладається шар товщиною від 3 до 20 мм відповідно до типу поверхні. Після закінчення нанесення її ретельно вирівнюють. Приготований склад можна використовувати в діапазоні +5 … + 30 ° С.

Цементна машинна суміш має свої переваги:

  • досить висока міцність,
  • стійкість до атмосферних впливів і температурних перепадів,
  • висока вологостійкість.

Однак при цьому слід враховувати деякі нюанси в нанесенні:

  • рекомендується купувати матеріали в мішках, оскільки в такому вигляді тари склад однорідніший,
  • тривалий час висихання,
  • необхідність виконання додаткової шпаклівки.

При здійсненні механізованих робіт витрата гіпсової речовини значно менша, ніж цементно-піщаної. При цьому площина, що обробляється, майже відразу доводиться до ідеально рівного стану.

 Мінімум зусиль

Безпосередній процес штукатурення машинним способом починається з установки штукатурного апарату. У його склад входить резервуар для подачі сухого штукатурного матеріалу і води. Тут проводиться інтенсивне перемішування розчину, його розпушення і насичення повітряними масами. Потім цей розчин по шлангу надходить на місце обробки і наноситься суцільним шаром на стінну площину.

Машинна штукатурка у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Машинна штукатурка :: Ціни у ЛьвовіПри обробці приміщень машинним способом відгуки свідчать про те, що розчинний пістолет потрібно тримати на відстані 0,3 м і під прямим кутом до поверхні. Перед заповненням загального обсягу рекомендується нанести матеріал в зону кутів і стиків. Обов’язково потрібно стежити, щоб новий шар, що наноситься, на 1/2 закривав попередній. Величину шару можна регулювати зміною швидкості переміщення розчинного пістолета. Машинна штукатурка у Львові.

Процес розрівнювання штукатурного розчину при машинному нанесенні і формування поверхневої текстури виконується протягом 1/2 — 1 години, поки він не втратив рухливості. Потім йому дають час просушитися. Поки він висихає, виконують доведення кутів. Якщо не вистачає матеріалу в деяких зонах, склад повторно наносять і вирівнюють.

Механізоване нанесення штукатурного шару значно полегшує працю забудовників. В результаті швидкість здійснення робіт зростає в 5 разів на відміну від ручної обробки, а ціна такої техніки обробки площині значно нижче.

Машинна штукатурка у Львові