Самовирівнююча підлога Львів. Останнім часом при ремонті житлових приміщень часто застосовується самовирівнююча підлога Львів. Технологія заливки наливної підлоги обумовлено двома факторами:
- Вона економна, іншими словами витрата суміші невелика.
- Процес їх укладання простий і зручний, отже, залучення дорогих професіоналів не потрібно.
Важливо при виборі самовирівнюючих підлогових стяжок враховувати їх відповідність експлуатаційним параметрам майбутнього підлогового покриття, наприклад, механічних навантажень, прохідністю в даному приміщенні.
По складу всі самовирівнюючі наливні підлоги бувають двох типів:
- Полімерні, засновані на полімерному сполученні;
- Піскоцементні: наповнювач – пісок, в’яжучий – цемент, можуть додаватися пластифікатори.
Самовирівнююча підлога Львів
Приготування піскоцементних наливних підлог для квартири і будинки є процесом простим і дуже швидким. Для цього готову суху суміш, виходячи з рекомендацій інструкції, засипаємо в певну кількість води і протягом декількох хвилин за допомогою будівельного міксера перемішуємо. Роботу по вирівнюванню підлоги можна починати відразу. Самовирівнююча підлога Львів від remontuem.lviv.ua.
При застосуванні полімерних сумішей потрібно визначитися зі сполучною, від якого залежить зносостійкість підлоги, її захищеність від агресивних хімічних речовин.
Популярними сьогодні є стяжки підлоги з епоксидним і поліуретановим сполучником.
Важливо! Самовирівнююча полімерна підлога застосовується для отримання чистової підлоги. Піскоцементні стяжки можуть бути застосовані тільки для того, щоб отримати попередню підлогу для укладання на неї підлогових покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, керамограніт і т.д.)
Самовирівнююча підлога Львів від remontuem.lviv.ua
Наливні підлоги: технологія заливки підлог
Для укладання наливної підлоги будуть потрібні наступні інструменти:
- будівельний міксер або електродриль з насадкою для перемішування сухої суміші з водою;
- ємність від 20 до 40 літрів;
- валик голчастий для наливних підлог;
- шпатель для якісного укладання суміші по кутах.
Перед заливкою підлоги необхідно підготувати чорнову основу:
- Прибрати велике і дрібне сміття, вимести пил;
- Якщо на бетонній основі є невеликі тріщини, то їх ширину потрібно довести мінімум до 0,5 см., Щоб вони безперешкодно заповнилися сумішшю;
- Поверхню чорнової бетонної підлоги потрібно обробити за допомогою кисті ґрунтовкою глибокого проникнення (для кращої адгезії).
Грунтовка повинна повністю висохнути, після чого за інструкцією готуємо суміш.
Важливо! У воду додається суха суміш, а не вода в суміш! Самовирівнююча підлога Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.
Перемішування проводиться до тих пір, поки консистенція вмісту не стане однорідною.
Варто відзначити, що перепад висоти чорнової основи, заміряний за допомогою правила, не повинен перевищувати 20 мм. Якщо перепад значніших розмірів, то його перед заливкою потрібно прибрати за допомогою звичайного цементного розчину, приготованого в співвідношенні 3: 1: 1. Ця процедура заощадить суміш, що самовирівнюється, адже вона має більш високу вартість ніж пісок і цемент.
Самовирівнююча підлога Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com
Процес кристалізації рідкої стяжки дорівнює хвилинам тридцяти, тому позіхати при виконанні роботи ніколи. Суміш розтікається по поверхні підлоги самостійно. Там, де потрібно – допомагаємо шпателем.
Для того, щоб самовирівнююча підлога Львів був міцною, голчастим валиком проходимо всю поверхню рідкої суміші. Через отримані отвори будуть видалятися бульбашки повітря, які негативно впливають на його міцність. Мінімальна товщина стяжки – 0,5 см.
Час, протягом якого підлоги повинні висохнути, визначається їх виробником. Зазвичай – три доби і більше. Якщо чорнова підлога робиться для того, щоб укласти на нього ламінат – краще почекати тижнів зо два.