Освітлення Львів

Освітлення будинку можна назвати однією з основних складових інтер’єру. За допомогою світла можна візуально зонувати приміщення, зробити його більш просторим, створити затишну домашню або спокійну робочу атмосферу, приховати можливі дефекти, підкреслити той чи інший елемент інтер’єру. Освітлення Львів.

Мистецтво дизайну світла — не завжди просте, але дуже захоплююче і корисне заняття. І якщо ви зумієте з’єднати красу денного і міць електричного світла, то зможете створити дійсно багатоликий, індивідуальний і красивий інтер’єр.

Освітлення Львів

Як відомо, нейтральним забарвленням володіє тільки природне сонячне світло, саме тому кімната, залита сонячним промінням, так приємна нашому оку. Незважаючи на те, що виробники сучасних джерел світла намагаються наблизитися до цього ідеалу, штучне освітлення значно відрізняється від пріродного.

В ідеалі в приміщенні повинні бути присутніми обидва типи освітлення. До вибору штучних джерел потрібно підійти дуже ретельно, адже брак світла викликає стомлюваність, порушує концентрацію уваги, може стати причиною захворювань очей. Навпаки, надмірно яскраве світло збуджує нервову систему, може стати причиною головних болів, підвищення очного тиску, дратівливості. Який же вид освітлення вибрати?

Освітлення Львів

Створюємо правильне освітлення самі

Перш за все, давайте розглянемо всі існуючі тіпи.

  1. Розсіяне освітлення.

Промені світла повинні поширюватися по всій кімнаті рівномірно. Для цього найчастіше використовують флуоресцентні світильники, декоративні лампи, джерела освітлення правильної кулястої форми. Будьте уважні при виборі лампочок, щоб з приємного і ненав’язливого освітлення не стало сліпучим і дратуючим.

  1. Пряме освітлення.

Світильники, що дають пряме освітлення, за принципом дії нагадують ліхтарик — потік світла від них спрямовується на одну з поверхонь або предмет інтер’єру. Це відмінний варіант, якщо ви хочете підкреслити в кімнаті будь-якої конкретний предмет: робочий стіл, красиву етажерку або оригінальну картину. Для цього типу освітлення використовуються точкові світильники з світловідбивним покриттям або непрозорі лампи конічної форми. Схожий ефект дають і улюблені багатьма люстри, але підбирати плафони для них потрібно акуратно, інакше центр кімнати буде висвітлений, а кути залишаться темними — таку помилку господарі роблять дуже часто.

  1. Непряме освітлення.

Це коли потік світла направлений вгору від світильника, а значить таке освітлення буде приглушеним і дуже затишним. Якщо ви хочете створити в кімнаті непряме освітлення, вам допоможе дюралайт в підвісних стелях, точкові світильники, спрямовані вгору, а також всілякі бра і лампи з настінним крепленіем.

  1. Змішане освітлення.

Це найхитріший вид освітлення, який об’єднує характеристики трьох попередніх. Такий ефект дає звичний багатьом торшер на тумбочці або настільна лампа, що має відкритий верх.

Освітлення ЛьвівДжерела освітлення підбирають вже після того, як стає відомо, де і як будуть розташовуватися всі елементи інтер’єру. Схему освітлення Львів плануйте ретельно — потрібно враховувати призначення кожної кімнати, її габарити і форму, кількість природного світла, чи є темні кути, як розставлені меблі.

Якщо кімната буде освітлена тільки по центру, то лампочки повинні бути досить потужними. Якщо ви віддаєте перевагу точковим світильників, освітлення повинно бути розсіяним, але при цьому достатнім, щоб не доставляти дискомфорту очам.

Освітлення Львів від remontuem.lviv.ua

Ідеї ​​для розміщення освітлювальних приборів

Перш ніж створювати дизайн освітлення Львів, варто пам’ятати, що справа не тільки в світильниках — ваше житло повинне бути затишним саме по собі, а світло може тільки підкреслити цікаві деталі, створити інтригуючу атмосферу. Дуже гармонійно виглядають софіти, вбудовані в стелю — вони дають хороше світло і при цьому не займають простір кімнати на відміну від громіздких люстр. Переконайтеся, що світильники встановлені досить глибоко і не засліплюють світлом. Якщо є необхідність зробити акцент на певних зонах, виберіть світильники, що направляються. Їх можна вбудовувати в ніші, плінтуса, стіни, підлоги, навіть в ступені сходів.

Потолок з яскравим підсвічуванням або світильники, вбудовані в поверхню меблів — ці варіанти дуже актуальні для темних приміщень (ванних кімнат, передпокоїв, кухонь). Якщо поєднувати світильники зі скляною або дзеркальною поверхнею стелі, то можна отримати дуже оригінальне оформлення.

У деяких кімнатах ніяк не обійтися без люстр. У сучасних магазинах продаються як класичні нехитрі, так і химерні варіанти — вибір залежить від ваших уподобань і стилю інтер’єру. Цікавих світлових ефектів можна домогтися, доповнивши кімнату люстрою у вигляді півмісяця, конуса або сфери. Не варто нехтувати бра і торшерами: відмінно виглядатимуть світильники, створені з матеріалів, які повторюються в предметах інтер’єру (скла, пластику, дерева) — вони забезпечать візуальну єдність і створять особливу атмосферу.

Освітлення ЛьвівЯкщо ви вибираєте світильник для підсвічування вази, картини та інших предметів мистецтва, віддайте перевагу максимально простим і нехитрим формам, інакше джерело освітлення буде звертати на себе більше уваги, а улюблений шедевр залишиться в його тіні. Якщо ви встановлюєте приховане світло, пам’ятайте, що він висвітлює поверхню до найдрібніших деталей, так що на стіні або стелі не повинно бути тріщин і інших дефектів. Настінні світильники, які не несуть особливого навантаження (непотрібні вам для читання, роботи або творчості) рекомендується кріпити на висоті хоча б 1,5-2 метра від підлоги — так вони будуть максимально висвітлювати комнату.

В спальній та дитячій кімнаті бажано наявність джерел освітлення , що дають розсіяне світло: нічні лампи, приховане світло, затишні бра, галогенні світильники в різнорівневих стелях підійдуть якнайкраще. У головах варто поставити торшер або прикріпити настінний світильник для вечірнього читання. Цікавою ідеєю стане придбання розсіювачів світла у вигляді різних фігурок. Для світлових експериментів найбільше підходить вітальня: тут можна створити і розсіяне, і центральне, і точкове освітлення.

Освітлення Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Тепле і холодне світло: як вибрати?

Тепле світло у нас асоціюється з жовтими променями сонця, тому людському оку воно більш звичне і приємне. Його джерелами є звичайні лампи розжарювання і галогенні світильники. Іноді можна зустріти і люмінесцентні лампи теплого спектру. Це безпрограшний варіант для житлових приміщень — спалень, дитячих кімнат, віталень. Тепле світло сприяє розслабленню і відпочинку. Втім, доречні будуть «теплі» світильники і на кухні: вони сприяють створенню по-домашньому затишної атмосфери. Освітлення Львів.

Освітлення ЛьвівВибираючи лампу теплого світла, пам’ятайте, що їй властиво збільшення контрастності — вона буде посилювати предмети інтер’єру теплих тонів і приглушати відтінки холодної колірної гами. Це пов’язано з тим, що в жовтому світлі таких ламп немає фіолетових і синіх променів, тому вони спотворено передають відтінки синього і зеленого кольорів. У теплому світлі блакитний колір придбає зеленуватий відтінок, синій буде здаватися тьмяним, а темно-синій і фіолетовий — чорним. Галогенні лампи практично не спотворюють кольору, тому їх часто вибирають для передпокоїв і ванних кімнат, розміщують біля дзеркальних і скляних поверхонь.

Холодний колір сприяє концентрації, тому він незмінний супутник офісних, медичних установ. Холодні лампи також можна встановити в кабінеті. Втім, багато людей, які віддають перевагу сучасним інтер’єрам, вибирають холодне світло і для віталень або спалень, оскільки саме в світлі таких ламп з найбільш вигідного боку постають хромовані або скляні деталі, чорно-білий інтер’єр.

При виборі джерел світла доведеться врахувати чимало нюансів, але зате ви на ділі переконайтеся, наскільки зміниться на краще ваш будинок!

Освітлення Львів