Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів

Об’єднання ванної кімнати з туалетом ЛьвівОдним з поширених варіантів перепланувань є — об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів. Власники помилково думаю, що демеонтаж перегородки між туалетом і ванною кімнатою не є переплануванням і навіть не задаються питанням чи треба отримувати дозвіл на суміщення ванни і туалету, а узгодження необхідно.

До безперечних переваг даного перепланування відноситься — можливість розширення тісних і незручних приміщень, отримуючи натомість — одне просторе.

Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів

В результаті об’єднання ви отримуєте додаткову корисну площу для більш раціонального планування (як то: установки сантехкабини, пральної машини, заміни ванної на душову кабіну). Але при підготовці до робіт необхідно дотримуватися діючих будівельних норм і правил, для чого об’єднання повинно бути погоджено в усіх комунальних службах.

Що потрібно для узгодження?

Насамперед, зібрати такі документи: поверховий план з експлікацією, копію особового рахунку, виписку з будинкової книги, копію правовстановлюючих документів.

Для узгодження об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів вам також буде потрібно підготовка ескізу перепланування — зміни в плануванні квартири, відмічені на поверховому плані. В окремих випадках може знадобитися розробка проектної документації, наприклад, якщо ви хочете встановити замість ванної — джакузі, для цього необхідне проведення технічного обстеження, щоб не було перевищення навантаження на перекриття понад допустиме. Розробка проекту знадобиться і в тому випадку, якщо крім об’єднання ванної та туалету ви захочете додатково розширити приміщення за рахунок коридору або комори.

Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів від remontuem.lviv.ua

У багатьох виникає питання — для чого потрібен проект, якщо ні при об’єднанні ванної та туалету, ні при розширенні приміщень не зачіпаються несучі стіни? Ванна кімната, і санвузол відносяться до так званих «мокрих зон», при збільшенні приміщень яких обов’язково потрібне укладання додаткової гідроізоляції, що вимагає розробки проекту перепланування і проведення відповідних розрахунків. Повний пакет документів для перепланування ви повинні надати для погодження до комунальних служб, а потім отримати остаточний дозвіл на об’єднання ванної та туалету в Житлової інспекції.

Але далеко не кожне перепланування можливе в типовій квартирі багатоповерхового будинку. До підготовки перепланування мокрих зон — приміщень ванної та туалету — треба підходити з усією обережністю. Багато видів робіт, показані на сторінках журналів по дизайну інтер’єру, придатні тільки для заміського індивідуального будівництва, а в умовах міста заборонені будівельними та санітарними нормами. Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Об’єднання без розширення на площу коридору:

Об’єднання ванної кімнати з туалетом ЛьвівТаке перепланування проводиться шляхом повного або часткового демонтажу ненесучої перегородки між цими приміщеннями, або сантехкабини. Виробництво даного виду робіт не відноситься до заходів, які необхідно погоджувати з розробкою проекту перепланування і на підставі технічного висновку. Однак якщо ми вирішимо отримати документи БТІ після перепланування, то в них буде відображена незаконне перепланування саме в частині демонтажу даної перегородки.

Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Об’єднання з розширенням на площу коридору:

Якщо при об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів передбачається розширення на нежитлову площу (коридор, комора, підсобні приміщення, гардероб), то воно вже потребує узгодження, причому узгодження з урахуванням розробки проектної документації.

Найчастіше, при демонтажі перегородки між ванною і туалетом, на підлозі утворюється борозна, на місці якої необхідно влаштувати гідроізоляцію, що накладає на власника додаткові зобов’язання по оформленню актів прихованих робота на гідроізоляцію.

Найчастіше, в будинках старої споруди в стіні між ванною і туалетом проходять вентиляційні канали. Якщо це так, то демонтувати стіну між ванною і туалетом не вдасться.

Об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів