Монтаж бойлера Львів. Для забезпечення комфорту в будинку необхідно підключення гарячої води. З цим завданням чудово впорається бойлер, який може використовуватися як основний або резервний варіант. Монтаж бойлера у Львові виконується кваліфікованими сантехніками нашої компанії. Фахівці виконають всю роботу, допоможуть визначитися з вибором моделі. Щоб бути впевненими в правильному підключенні приладу і безпеці його використання, замовляйте послугу встановлення бойлера у професіоналів.
- Вибираючи місце для встановлення бойлера, спираються, насамперед, на розташування трубопроводу. Найзручніше, якщо джерело води і водонагрівач будуть поруч. Крім того, в майбутньому до бойлера повинно бути легко підходити для обслуговування. Ще одна обов’язкова умова – від верху водонагрівача до стелі повинно залишатися не менше 10 см. Невеликі водонагрівачі господарі можуть вішати по своїй зручності і смаку. Однак якщо обсяг бака 50 літрів і більше, є деякі тонкощі: Стіна повинна бути міцною (її треба попередньо простукати – чи не є за нею порожнин).
- Бак більше 100 л можна вішати лише на несучі стіни.
- В якості кріплення використовують анкерні болти (купуються окремо).
Бойлери з високим ступенем захисту від вологи можна вішати навіть у душовій кабінці.
Звичайний же водонагрівач не варто вішати над ванною і душем, тому що небажано, щоб бризки води потрапляли в його електричні частини.
Краще розмістити прилад над пральною машиною або унітазом.
Якщо ж немає підходящої стіни або нагрівач більше 150 літрів, безпечніше буде встановити його на підлогу.
Можна «заховати» водонагрівач в нішу або сантехнічну шафу, щоб він якомога менше кидався в очі.
Монтаж бойлера у Львові
До покупки подумки «розмістіть» водонагрівач. В санвузлах невеликих громіздкий прилад може красти занадто багато місця. Тоді краще купити бойлер в плоскому виконанні, або горизонтальний, який можна закріпити під стелею.
Як закріпити водонагрівач на стіні
Бак буде закріплений на стіні через отвори в кріпильних елементів на корпусі. І для початку потрібно зробити розмітку.
Найпростіший спосіб – докласти прилад до стіни. Робити це потрібно вдвох – один вирівнює за рівнем бойлер, другий робить позначки.
Одна людина може зробити розмітку, роблячи заміри рулеткою.
- Горизонтальні агрегати вішають на 4 болта, вертикальні, найчастіше – на 2. Використовувати потрібно всі кріплення, передбачені виробником!
- Перфоратором робляться отвори (глибина залежить від анкера – близько 15 см).
- Анкери (або дюбеля) встановлюються в отримані отвори.
- Розвідним або ріжковим ключем анкера затискаються до межі.
- У дюбелі вкручуються гачки.
Якщо стіни оброблені гіпсокартоном або панелями, отвори свердляться такої глибини, щоб досягти капітальної стіни!
Не вішайте відразу водонагрівач на стіну, зручніше буде спочатку виконати деякі операції по електричній частині і не тільки. Монтаж бойлера у Львові від remontuem.lviv.ua.
Після проведення всіх робіт, з анкерів звинчуються гайки і одягаються на кріпильну пластину бойлера. Одна людина піднімає бак і притримує, його напарник в цей час спочатку наживляє гайки, а потім з силою затягує їх.
Підключення до електромережі
Отже, як правильно підключити бойлер до електромережі, поради від електриків. Якщо в комплекті з водонагрівачем не йшов живильний провід з вилкою, його потрібно придбати і встановити самим. Підійде трижильний мідний дріт з заземленням.
Якщо потужність приладу від 1 до 3 кВт, переріз проводу – 3 х 2,5 кв. мм.
- З бойлера знімається нижня кришка.
- Через отвір з ущільнювачем протягується провід.
- Ножем оголюються кінці проводів.
- Дроти чіпляються до клем приладу.
- Закривається кришка.
Особливу увагу повинні приділити проведенню власники проточних водонагрівачів. Може знадобитися прокладка окремого кабелю від лічильника до приладу.
Монтаж бойлера у Львові від remontuem.lviv.ua
Якщо живити бойлер через окремий автомат, його зручно буде відключати (не смикати вилку кожен раз). Заземлення, звичайно, захищає, але на всяк випадок, прилад радиться вимикати при прийомі душу, щоб не отримати удар струмом через вологе повітря.
Для безперебійної роботи водонагрівача потрібно час від часу проводити його планову чистку, а для цього потрібно вміти зливати воду. Деякі поломки масляних обігрівачів можна усунути самостійно, не звертаючись в ремонтну майстерню. Монтаж бойлера у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.
Схема підключення водонагрівача до водопроводу
Розглянемо схему підключення бойлера у Львові до водопроводу. Передбачимо, що в майбутньому може знадобитися злити воду. Щоб уникнути клопотів і зробити це просто, робиться наступне:
- На вхідний в бойлер патрубок встановлюється трійник.
- З бічної сторони трійника ставиться вентиль для зливу.
- Далі на нижню частину трійника, стрілкою, по ходу води, монтується запобіжний клапан (обов’язково потрібен – він захищає котел від надлишкового тиску, перегріву і не дає витікати холодній воді при відключеннях).
- На вихід запобіжного клапана надівається силіконова трубочка (якщо клапан справний, з нього часто буде капати вода). Один її кінець потрібно відвести в каналізацію.
- Нижче всіх встановлюється кульовий кран, яким можна буде відітнути бойлер від водопроводу.
- Якщо тиск у водопроводі становить 5 атм. і більше, на вводі встановлюють ще й регулятор тиску.
- На гарячій воді ставиться тільки кран.
Тепер, через перехідник з різьбленням, бойлер підключається до водопроводу. Застосовують гнучкі мідні труби або пластикові (гумові не підходять – вони занадто швидко зношуються). На цьому етапі робіт не варто занадто сильно закручувати з’єднання. Це може призвести до деформації патрубків або пошкодження внутрішнього фарфорового покриття бака.
Монтаж бойлера у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com
Вода часто буває не дуже високої якості. Установка фільтра глибокого очищення на вході суттєво продовжить термін служби приладу.
Завершальний етап – запуск в роботу
Не включаючи прилад в розетку, помаленьку відкривається відсікаючий кран на подачі холодної води в бойлер, прилад починає заповнюватися. Тепер відкриваються крани на душі / ванні і кран на виході з бойлера. Монтаж бойлера у Львові. Чекаємо, поки з водонагрівача вийде повітря, він заповниться водою і потече стабільний струмінь води. На цьому етапі перевіряються всі з’єднання і, якщо десь підтікають — підтягуються. Регулятор ставиться на нуль, вилка включається в розетку. По інструкції до конкретної моделі водонагрівача виставляється температура.
Тепер бойлером можна користуватися!