Багаторівневі стелі :: Монтаж Львів

Отже, як зробити багаторівневу стелю з гіпсокартону? Грамотно змонтвувати багаторівневу стелю своїми руками може будь-яка людина, що не має до цього спеціальних навичок, головне поставити мету і послідовно йти до неї. Необхідно вивчити пристрої і інструменти по монтажу, придбати матеріали і сміливо приступати до роботи. Багаторівневі стелі Львів.

Викладемо загальну послідовність дій, яка лежить в основі проектування та монтажу багаторівневих стель. Підготовчі роботи з монтажу стель необхідно почати з підготовчих робіт: Спочатку визначаємося з призначенням, функцією стелі, ось найпоширеніші: Зонування простору кімнати, виділяючи функціональні ділянки — їдальня, вітальня, спальня та ін. Це найпоширеніше призначення розглянутої стелі. Вона може виступати як елемент декору, підкреслювати індивідуальність кімнати, її стиль, гармоніювати з меблями і стінами.

Багаторівневі стелі Львів :: Встановлення

Багаторівневі стелі :: Монтаж ЛьвівСтеля може бути екраном, за яким приховані труби, повітроводи вентиляції та ін. Виконуємо ескіз, креслення в потрібному масштабі. Багаторівнева стеля з ГКЛ повинна правильно вписатися в розмір кімнати. Зручно виконати її за допомогою спеціальних нескладних програм на комп’ютері. Важливо, щоб при проектуванні для кожної криволінійної поверхні були знайдені: центри дуг, радіуси, а для прямолінійних елементів — звичайно, довжина і висота. У нижньому лівому кутку встановлюється початок координат. Багаторівневі стелі Львів від remontuem.lviv.ua.

Виконуємо розмітку на стелі, стінах, обов’язково керуючись кресленням. Відразу виміряємо напрямні по потрібному периметру, відрізаємо за розмірами і кріпимо на стіни за допомогою дюбелів і шурупів. Виготовлення та монтаж каркаса Каркас являє собою холодногнуті оцинковані металеві профілі не менше 0,5-0,8 мм. В устрої багаторівневих стель саме конструкція каркаса визначає рівність і міцність поверхні! Обов’язково треба користуватися будівельним рівнем при монтажі напрямних.

Кріпити профіль потрібно саме саморізами по металу. Коли каркас зібраний, потрібно перевірити його кілька разів з різних позицій точно за рівнем, тому що після того, як його закрити листами гіпсокартону, рівень стелі виправити вже буде неможливо.

Багаторівневі стелі Львів :: Монтаж від remontuem.lviv.ua

Установка стелі

Розводимо дроти під точкові світильники. Розмітка на гіпсокартоні. Стикувати потрібно саме Т-образно, а не хрестом, як радять професіонали, для того, що б не пішли тріщини від стиків. Для різання прямолінійних частин зручно використовувати мілкозубну ножівку або макетний ніж, для криволінійних поверхонь рекомендується електролобзик. Монтаж вирізаних гіпсокартонових листів проводимо, поки повністю горизонтальна поверхня не буде закрита. Для невеликих галогенових світильників спеціальної коронкою в зазначених місцях прорізаються отвори потрібного розміру.

Багаторівневі стелі :: Монтаж ЛьвівМонтаж вертикальних торцевих частин, так званої сходинки — головної ознаки багаторівневої стелі. При оформленні прямих частин сходинки потрібно просто правильно прикрутити смуги потрібної ширини. Багаторівневі стелі Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.  А ось з криволінійної, зігнутої частиною — потрібно буде постаратися. Рекомендується для цього використовувати гарячу воду, змочивши смужки з обох сторін, хвилин через 15 вже можна буде акуратно згинати і прикручувати. Деякі фахівці надрізають смужки на кілька сантиметрів на невеликі, які підходять за вигину, сегменти.

Багаторівневі стелі Львів написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Які є альтернативи? Не меншою популярністю користуються зараз багаторівневі натяжні стелі. Вони відрізняються більшою легкістю, естетикою і різноманітністю: матові, глянцеві, стелі з перламутровою або металевим фарбуванням, і звичайно ж, не невідомі стелі з ефектом зоряного неба. Багаторівневі стелі Львів. Для багатьох має значення пристрій багаторівневих стель і швидкість професійної установки, чистота при монтажі натяжних стель має явні переваги. Багаторівневі натяжні стелі не вицвітають, не вигоряють, дуже міцні, зручні у догляді. Але їх не можна перефарбувати, і в разі пошкодження (наприклад, гострим предметом) відремонтувати натяжну стелю неможливо. Вибір за весь час за покупцем.

Багаторівневі стелі Львів