Заміна водопроводу :: Ціни у Львові

Заміна водопроводу :: Ціни у ЛьвовіЗаміна водопроводу у Львові чи його монтаж — відповідальна операція, як при будівництві нового житла, так і при проведенні капітального ремонту або реконструкції. Сам монтаж — це комплекс заходів, з яких можна виділити основні пункти:

  1. Планування і складання схеми майбутнього водогону.
  2. Вибір типу матеріалів і інструменту.
  3. Демонтаж старої системи водопостачання.
  4. Збірка і монтаж нової системи.

Заміна водопроводу у Львові

Планування

На даному етапі необхідно скласти детальний план нового водопроводу. Правильна і детальна схема дозволить вам уникнути помилок і неточностей, а також допоможе зробити розрахунок основних  і витратних матеріалів для майбутньої системи.

Оскільки в приватному будинку водопровід має досить складну структуру, деякі фахівці малюють схеми прямо на стінах ванної кімнати (детально позначають розташування перехідників, кранів і іншого сантехнічного обладнання). Це дозволяє наочно побачити всі можливі проблеми, які виникнуть у процесі монтажу, а також вчасно відкоригувати схему.

Тип матеріалів

При виборі матеріалів для майбутньої системи водопостачання будинку, користувач дивиться на наступні параметри: вартість, якість, екологічна безпека, простота монтажу і збірки, зручність обслуговування. Заміна водопроводу у Львові від remontuem.lviv.ua.

Найбільш популярним матеріалом до недавнього часу вважалися сталеві труби. Однак їх монтаж пов’язаний зі значними труднощами (зварювання, нарізні сполучення і їх герметизація), що призводить до додаткових робіт і фінансових витрат. Крім того, сталеві труби піддаються корозії, вимагають регулярного фарбування.

Заміна водопроводу у Львові від remontuem.lviv.ua

Заміна водопроводу :: Ціни у ЛьвовіВ даний час на зміну металу прийшов пластик. Деякі фахівці віддають перевагу металопластиковим трубам, які з’єднуються між собою за допомогою спеціальних різьбових фітингів з гумовими ущільнювачами. Але тут слід пам’ятати, що гума з часом псується, і в таких водопроводах можливі протікання через 10 і більше років експлуатації. Заміна водопроводу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Саме тому все більше людей віддають перевагу поліпропіленовим трубам, що з’єднуються за допомогою пайки. Вони вигідно відрізняються своєю вартістю, доступністю і простотою з’єднання, надійністю і тривалим терміном служби (до 50 років і більше). На таких трубах є спеціальні лінії для полегшення центрування з’єднань, розмітка довжини і т.д.

Демонтаж старої системи водопостачання

Демонтувати старий водопровід необхідно дуже акуратно, щоб уникнути проблем з витоком води. Якщо немає потреби змінювати вхід в будинок, то досить перекрити вентиль і приступати до роботи. Якщо ж потрібна заміна всього водопроводу, то коло робіт істотно розширюється.

Заміна водопроводу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Монтаж

Заміна водопроводу :: Ціни у ЛьвовіЗбирати новий водопровід слід від стояка (входу труби в будинок). Нарізка труб повинна здійснюватися «по ходу справи», щоб уникнути помилок. Тут, як не можна до речі, діє правило: «Сім разів відміряй, один відріж».

Пайка труб виконується за допомогою спеціального інструменту (паяльника). Він простий в роботі і не вимагає спеціальних навичок в зверненні. Кінці армований труб (для гарячої води) перед пайкою необхідно зачищати.

Якщо заміна водопроводу у Львові проводиться спільно з капітальним ремонтом або будівництвом нового будинку, то труби бажано приховати за гіпсокартоном або за допомогою спеціальних коробів.

Заміна водопроводу у Львові