Вуличне освітлення :: Ціни у Львові

Вуличне освітлення :: Ціни у ЛьвовіМонтаж вуличного освітлення Львів. Почався вересень — перший місяць осені. Дні стають коротшими, сутінки наступають раніше, занурюючи наші заміські ділянки в темряву. Без освітлення ввечері вже не видно садових доріжок і споруд. Та й некомфортно якось пробиратися в темряві, ризикуючи наступити на жабу, що причаїлася, або їжачка. Прийшов час поговорити про освітлення в садівництві і котеджних селищах, яке тепер, з настанням сутінків, стає невід’ємною частиною заміського життя. Вуличне освітлення у Львові.

Традиційно для освітлення заміської ділянки, а також доріг в садових товариствах і котеджних селищах застосовують світильники ДРЛ, ДНаТ і лампи розжарювання. Разом з тим, у заміських мешканців активно набирає популярність новий вид освітлення — світлодіодне. В останні роки в зв’язку з активним розвитком світлодіодних технологій, світлодіоди проникають в усі нові куточки повсякденного життя. І заміське життя тут не є винятком.

Пов’язано це, перш за все, з тим, що світлодіодні світильники мають значні переваги перед звичайними лампами розжарювання. Аналітики стверджують, що ми з Вами є свідками дедалі ширшої «світлової революції», коли світлодіодне освітлення змінює якість нашого життя і надає нові можливості для вирішення «світлового питання».

Вуличне освітлення у Львові

Світлодіодне освітлення з’явилося в нашій країні зовсім недавно — в кінці минулого століття. З винаходом в 1998 році синіх світлодіодів була відкрита дорога до створення джерел білого світла. З того часу світлодіодна галузь прискореними темпами активно прогресує, переконуючи нас своїми відкриттями, що за світлодіодним освітленням наше «світле майбутнє».

Світлодіодні світильники по застосуванню в садових товариствах і котеджних селищах умовно можна розділити на функціональні і декоративні. У даній статті ми торкнемося лише першого виду освітлення, як найбільш затребуваний та яким активно цікавляться власники садових і котеджних ділянок. Вуличне освітлення у Львові від remontuem.lviv.ua.

Особливості та переваги

Вуличне освітлення :: Ціни у ЛьвовіСвітлодіодні світильники, в порівнянні з традиційними лампами розжарювання і енергозберігаючими люмінесцентними лампами, мають цілу низку істотних переваг.

До основної переваги можна віднести їх низьке споживання електроенергії. Їх економічність більш ніж в 10 разів вище, ніж у ламп розжарювання. Втрати струму у світлодіодних світильників мінімальні, на відміну від ламп розжарювання, де велика частина струму витрачається на нагрів спіралі.

Світлодіодні світильники не випромінюють шкідливого інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання. У порівнянні з лампами розжарювання, термін їх служби в десятки разів більше і доходить до 100 тисяч годин!

Вуличне освітлення у Львові від remontuem.lviv.ua

На відміну від люмінесцентних ламп, що містять пари ртуті і які необхідно утилізувати окремо від загальних відходів, світлодіодні світильники не містять ніяких шкідливих речовин і повністю безпечні. Вони утилізуються, як звичайне побутове сміття.

Світлодіодні світильники, зроблені з якісних матеріалів і комплектуючих, професійно змонтовані, — не вимагають сервісного обслуговування протягом всього терміну їх експлуатації (тільки чистка від пилу і бруду).

Вони дають майже ідеальну чіткість освітлюваних об’єктів і високий, наближений до природного, колір. Вуличне освітлення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Кількість циклів включень і відключень світлодіодного світильника не впливає на термін його служби, зважаючи на відсутність пускового струму.

У світлодіодних світильниках немає шкідливих пульсацій, як в газорозрядних лампах. У них також відсутній стробоскопічний ефект. Миттєве включення світильників не призводить до перепадів напруги в мережі. Світлодіодний світильник не боїться перепадів електроенергії, що часто трапляється в садівництві і заміських володіннях. Навіть при низькій напрузі він легко запускається і добре працює.

Вуличне освітлення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Вуличне освітлення :: Ціни у ЛьвовіВуличні світлодіодні світильники мають захист від попадання вологи і пилу за стандартом IP67, що дозволяє експлуатувати їх практично в будь-яких природних умовах. Вони стабільно працюють в температурних діапазонах від -40 до +45 градусів.

Алюмінієвий корпус з ефективним теплоотводом, ударостійкий розсіювач з полікарбонату, що не жовтіє від УФ-випромінювання і якісні комплектуючі відомих виробників, забезпечують довгострокову роботу світильників. Вуличне освітлення у Львові.

Разом з великим набором переваг, для об’єктивності, слід зазначити і мінуси світлодіодного освітлення. Мабуть, найістотнішим з них є їх висока вартість. Правда, мінус цей носить чисто психологічний характер — покупцеві складно заплатити за світильник і його установку електриками суму, більшу в кілька разів, ніж установка традиційного освітлення. Хоча, якщо порахувати вигоду від придбання світлодіодного світильника за весь термін його експлуатації, вийде, що він починає приносити прибуток вже на другий рік його установки і служить значно довше традиційного освітлення.

Вуличне освітлення у Львові