Встановлення грунтових світильників :: Ціни у Львові

Встановлення грунтових світильників  :: Ціни у ЛьвовіГрунтові світильники застосовуються в ландшафтному, в тому числі в садово-парковому і архітектурному освітленні і виконують декоративну функцію, а також забезпечують безпеку переміщення і вказують напрямок шляху. Саме завдяки застосуванню грунтових світильників створюються вечірні образи ландшафтів, які привертають увагу своєю барвистістю часто навіть більше, ніж денні. Встановлення грунтових світильників  у Львові.

Особливості ґрунтових світильників

Для грунтових світильників характерна підвищена герметичність корпусу. Ударостійке скло і міцний, алюмінієвий корпус дозволяють встановлювати світильники в місцях, де їх можуть зачепити, наприклад, в безпосередній близькості від садових доріжок. Особливості таких світильників дозволяють монтувати їх в грунт, асфальтове або бетонне покриття доріг.

Встановлення грунтових світильників  у Львові

Грунтові світильники працюють при напрузі: 220В, 24В або 12В, і часто при монтажі світильників малої напруги потрібна установка додаткових джерел живлення.

Крім функції підсвічування такі освітлювальні прилади служать для прикраси території і декоративного освітлення. При створенні оригінального дизайну грунтовими світильниками можна нехтувати. Вибравши колір підсвічування, можна виділити якийсь елемент ландшафтного дизайну або надати новий, оригінальний вид звичному пейзажу. При використанні контролерів можна змінювати кольори і ступінь яскравості підсвічування, застосовуючи різні кольорові сценарії, створюючи тим самим атмосферу, відповідну ситуації або настрою.

У ландшафтному освітленні світлові сценарії можуть виглядати дуже ефектно, тому що від кольору і напрямку потоку світла залежить сприйняття форми насаджень і всієї території, в цілому. Завдяки правильно підібраному освітленню можна надати ландшафту урочистий, загадковий або романтичний вигляд. Встановлення грунтових світильників  у Львові від remontuem.lviv.ua.

Види грунтових світильників і переваги їх використання

Різноманітність грунтових світильників дозволяє створювати декоративне підсвічування дерев і чагарників, різних архітектурних форм, штучних водойм, фасадів будівель і споруд, доріжок та ін.

Грунтові світильники діляться на дві групи:

  • Світильники;
  • Прожектори.

Грунтові світильники захищені від негативних впливів зовнішнього середовища і характеризуються високою міцністю і захищеністю. Корпуси прожекторів виконані з ударостійких матеріалів.

Встановлення грунтових світильників  у Львові від remontuem.lviv.ua

Встановлення грунтових світильників  :: Ціни у ЛьвовіДля декоративного підсвічування часто встановлюють світильники-плитки, виконані з міцного скла, які ідеально підходять до покриття з плитки або бруківки і витримують великі навантаження, зберігаючи інтенсивність світлового потоку протягом довгого терміну і виглядають дуже ефектно у вечірній час.

Як джерело світла, в грунтових світильниках використовуються наступні лампи:

  • Дзеркальні лампи розжарювання (втрачають свою популярність через високу енергоємність, швидке нагрівання і короткий термін служби);
  • Компактні люмінесцентні лампи (володіють значним спектром випромінювання);
  • Металогалогенні лампи (характеризуються інтенсивним білим світлом);
  • Натрієві лампи (володіють жовтуватим відтінком світла і використовуються для освітлення територій, що не вимагають високої передачі кольору);
  • світлодіодні лампи.

В даний час дуже популярні світлодіодні грунтові світильники, які характеризуються економним енергоспоживанням. До їх основних переваг відносяться: збільшений термін служби, герметичність і ударостійкість, різноманітність кольору і простота монтажу досвідченими електриками.

Рекомендації по вибору грунтових світильників

Залежно від виду грунтового покриття на території, від величини освітлюваної площі і кліматичних особливостей місцевості залежить можливість встановлення грунтових світильників у Львові. Правильний вибір грунтових світильників забезпечить їх тривале застосування і його ефективність. Необхідно також брати до уваги особливості висвітлення вже встановлених раніше джерел світла (при їх наявності).

Встановлення грунтових світильників  у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Встановлення грунтових світильників  :: Ціни у ЛьвовіГрунтові світильники можуть виконувати тільки декоративну функцію, а можуть служити чисто практичним цілям — наприклад, для освітлення пішохідного маршруту. Для декоративного освітлення ідеально підходять світильники з металогалогенні лампами з високою передачею кольору для підкреслення природної краси обраного об’єкта. Грунтові світильники з компактними люмінесцентними лампами з потоком світла кольорових відтінків спектру роблять ландшафтний дизайн неординарним і яскравим. Для підсвічування доріжок підійдуть світильники з натрієвими або ртутними лампами. Встановлення грунтових світильників  у Львові.

Рекомендується вибирати грунтові світильники з класом захисту не нижче IP54, для того щоб максимально забезпечити пожежну безпеку території. Для надійної і довгострокової роботи грунтових освітлювальних приладів настійно рекомендується проводити професійний монтаж з подальшим гарантійним обслуговуванням, що дозволить уникнути безлічі проблем при експлуатації.

Встановлення грунтових світильників у Львові