Конструкція металопластикового вікнаСклокрафт

  • Рама — статична частина з ПВХ профілю, яка є основою всієї віконної конструкції. Рама встановлюється у віконний отвір і саме до неї кріпляться стулки, імпости, склопакети (в залежності від конструкції вікна). З цієї причини рама повинна бути жорсткою і міцною.
  • Стулка — елемент конструкції, що відкривається, оснащений фурнітурою. У стулку монтується склопакет. З цієї причини стулка, так само як і рама повинна бути жорсткою і міцною.
  • Імпост — перекладина з металопластикового профілю, яка використовується для розподілу рамної конструкції або стулки на частини.
  • Армуючий профіль — металевий профіль, яким зсередини оснащений ПВХ профіль для додання жорсткості. Саме армуючий профіль забезпечує міцність і жорсткість рами, стулок і імпостів.
  • Фурнітура — механічний елемент, який зміцнює стулку до рами, забезпечує щільне прилягання, різні варіанти відкриття і провітрювання, безпеку (протизломна фурнітура).
  • Склопакет — конструкція, що складається з стекол, герметично скріплених між собою. Між стеклами утворюється повітряний прошарок, саме цей прошарок і називається камерою склопакета.
  • Штапик — деталь віконної конструкції, призначена для того щоб утримувати склопакет або сендвіч-панель в рамі або стулці.
  • Укіс — частини стіни з боків і зверху віконного отвору.
  • Відплив — елемент, який захищає монтажний шов і відводить воду, крім того відлив може виконувати декоративні функції.
  • Рамний, стулковий профільпрофіль з ПВХ, що має кілька камер (зазвичай від 3-х до 6-ти камер), всередині якого знаходиться армуючий профіль.

Ви можете купити пластикове вікно, металопластикове вікно або вікно з ПВХ профілю. Найчастіше продають вікна, називаючи їх металопластиковими.

Як би продавець не називав свою продукцію, це просто різні назви вікон, вироблених з ПВХ профілю з використанням металевого армування.

Для чого використовують армуючий профіль?

Сам по собі профіль з ПВХ не має достатньо жорсткості, для того щоб з нього можна було сконструювати міцну, надійну і довговічну раму і стулки віконної конструкції. З цієї причини назва металопластикові вікна найбільш точно характеризують такі вироби.

Треба знати

Армуючий профіль, з технічних причин, не вставляють в вигнуті і округлі частини вікон. Таким чином, арочне вікно буде металопластиковим тільки в прямокутній частиніконструкції, а кругле вікно можна справедливо назвати пластиковим, так як воно виготовляється тільки з ПВХ профілю без використання металу. Квадратні, прямокутні, трикутні і трапецієвидні конструкції, повинні бути виготовлені з використанням металевого підсилювача.