Штроблення стін під труби :: Ціни у Львові

Говорити про те, що сьогодні кожен прагне робити своє житло якомога комфортнішим і затишним, було б зайвим. Раніше ніхто не замислювався над тим, щоб якось замаскувати водопровідні труби або систему опалення. Сьогодні велика увага приділяється естетичним вимогам.

Так ось для того щоб приховати труби необхідно виконати штроблення стін. Якраз про те, що таке штроблення стін під труби у Львові, що для цього потрібно і як його виконувати мова і піде нижче. До речі дещо раніше на сайті розглядалося, яким чином можна приховати труби опалення. Один з варіантів це якраз і є штробление.

Штроблення стін під труби у Львові

Як руйнувати стіни під труби

Штроблення стін під труби :: Ціни у ЛьвовіОтже, що ж таке штроблення стін? Все просто — це поглиблення, виконане в стіні, в яке і ховається труба. Перш ніж починати роботу виконується розмітка. Якщо ви зробите ескіз з розмірами труб, які проходять в певних місцях, то він вам може дуже стати в нагоді в разі аварії. Адже труби будуть приховані штукатуркою і оздоблювальними матеріалами. Перед штробленням потрібно перевірити, що вам не зустрінеться електропроводка. Якщо штроблення стін під труби у Львові  проводиться не в новобудові, то всі предмети потрібно накрити поліетиленом, оскільки в процесі роботи утворюється велика кількість пилу. Про необхідний інструмент для штроблення буде сказано нижче, але крім нього необхідний респіратор, захисний одяг і в обов’язковому порядку окуляри.

Руйнувати стіни можна різними інструментами, як ручними, так і електричними. Як ручні можна використовувати долото, зубило, молоток. Для невеликого обсягу роботи, зовсім невеликого, ще можна скористатися цими інструментами. Якщо ж передбачаються роботи великих обсягів, то процес не тільки відбере багато сил, але і часу займе чимало. Варто також враховувати, яку поверхню належить руйнувати. Якщо це бетон, то перерахованими ручними інструментами його не осилити.

Штроблення стін під труби у Львові від remontuem.lviv.ua

Тепер що стосується електроінструментів. В першу чергу виділимо болгарку. Свого роду недолік або нюанс полягає в тому, що на протязі усієї ділянки робіт складно буде зберігати однакову глибину пропилу. У процесі роботи потрібно обережно проходити ті ділянки, де присутня арматура. Якщо будете використовувати Штроблення стін під труби :: Ціни у Львовіуніверсальний диск, то можна без побоювання виконувати пропил. Даний спосіб характеризується великим рівнем шуму, тай і запорошений він. Оскільки пилу буде дуже багато, то працювати слід обов’язково в респіраторі. Ще як варіант можна розглянути штроблення стін під труби у Львові ударним дрилем або перфоратором. Інструментом по розмітці робляться отвори з відстанню в 10-20 мм. Після чого отвори з’єднують спеціальною насадкою «лопатка». Залишається тільки вичистити середину отвору між борознами.

Якщо відповідати на питання як правильно руйнувати стіну, то найбільш правильним буде відповідь — за допомогою штроборізу. Використовуючи цей інструмент можна задати не тільки глибину, але і за допомогою пилососа видаляти пил, що утворюється. Після різання вибираємо серцевини.

Штроблення стін під труби у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Штроблення стін під труби :: Ціни у ЛьвовіРезультат роботи не може не радувати своєю якістю, швидкістю роботи. Таким чином, стіни можна руйнувати рівно, досить швидко. Але потрібно враховувати, що такий інструмент недешевий. У більшості випадків якщо і виникає необхідність проводити штроблення стін під труби у Львові, то для цього викликаються фахівці, в арсеналі яких присутні всі необхідні інструменти, в тому числі і штроборіз. Якщо ви вирішили виконати штроблення самостійно, то можна скористатися наведеними вище рекомендаціями. Так, процес цей не з легких, але зате після проведення всіх ремонтних робіт приміщення з естетичної сторони буде виглядати дуже привабливо. На цьому завершимо статтю про штроблення стін під труби.

Штроблення стін під труби у Львові