Штроблення стін під провід :: Ціни у Львові

Штроблення стін під провід :: Ціни у ЛьвовіКоли в квартирі робиться капітальний ремонт або перепланування, обов’язково постає питання про перенесення розеток, вимикачів, прокладання додаткової проводки. Всі ці процедури пов’язані з штробленням стін під провід у Львові.

Зараз постараємося більш детально розповісти про цю процедуру. як і чим її виконувати.

Штроблення стін під провід у Львові

Інструменти для штроблення стін

  • самий дешевий, але і самий трудомісткий варіант це молоток і стамеска. Цим варіантом можна скористатися при недовгих штробах в штукатурці. Цеглу і бетон довбати цими інструментами немає сенсу.
  • перфоратор і спеціальна насадка. При використанні цього варіанта найголовніший мінус це шум. Причому шуму стільки, що збіжаться всі сусіди. Штроба виходить нерівна і нерівномірна по глибині.
  • Штроблення стін під провід :: Ціни у Львовіболгарка з диском по бетону (алмазним диском). Варіант шикарний, але за ту кількість пилу який випустить болгарка тільки після торкання стіни, вас вже виженуть з дому, а господиня ще тиждень буде все відмивати. Насправді даний варіант має місце бути тому набагато бюджетніше наступного, а при капітальному ремонті бруду і так не уникнути.
  • штроборіз. Ось він кращий варіант для штроблення стін під провід у Львові. Даний апарат обладнаний 2 алмазними дисками і спеціальною пилоуловлювальною насадкою з виходом під пилосос. Власне наявність даного інструменту має на увазі використання будівельного пилососа, інакше пилу буде ще більше ніж від болгарки. Якщо ви плануєте робити штроби під проводку своїми руками, зовсім не обов’язково купувати ці дорогі інструменти. візьміть в прокат.

Штроблення стін під провід у Львові від remontuem.lviv.ua

Штроби в цегляному або монолітному будинку

Роботи по штробленню починають з розмітки. Розмічають всю майбутню трасу, місця для розеток і вимикачів, розподільних коробок. Після цього починаємо руйнувати. Якщо ви використовуєте штроборіз, то просто включаєте пилосос і ведете інструментом по стіні. Після того як пройшли прямолінійні ділянки можна приступати до вибивання серцевини. Дуже швидко це зробити перфоратором з насадкою зубило. Якщо використовуєте болгарку, то робите 2 надрізи уздовж розмітки, чекаєте поки трохи всядеться пил і видаляєте серцевину за допомогою все того ж перфоратора. Якщо штробити перфоратором, то ми б рекомендували спочатку по лінії штроблення стін під провід у Львові  набити неглибоких отворів свердлом, діаметр свердла і глибина проходу залежить від ширини кабелю. Після того як будуть готові отвори, то працювати насадкою для штроб набагато легше!

Штроблення стін під провід у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Штроби в панельному будинку

Штроблення стін під провід :: Ціни у ЛьвовіШтроблення бетону в панельному будинку ми винесли в окремий пункт, швидше для того щоб описати вам головні правила і відміну від штроблення стін під провід у Львові  в цегляному або монолітному будинку. В останньому варіанті можна не думати, в якому напрямку, за якою стіною, на яку глибину робити штроби, з панельними будинками таке не пройде.

В панелі не можна руйнувати стелю, підлогу, а також заборонено горизонтальне штробление з прорізом несучої арматури. Тобто якщо глибина штробления з урахуванням штукатурки не зашкодить арматуру, вперед. Якщо глибини не вистачає, не можна. Інакше вам на голову можуть впасти неприємності у вигляді штрафів або того гірше з деформаціями плити!

Якщо глибини не вистачає, штукатурте стіни або вирівнюйте гіпсокартоном, під який і піде вся проводка. Для підготовки отворів під підрозетники використовується спеціальна насадка — коронка алмазна для буріння по бетону.

Штроблення стін під провід у Львові