Ремонт квартири в новобудові Львова

Вітаємо: Ви придбали або плануєте придбати квартиру в новобудові! І тепер обмірковуєте майбутній ремонт, адже, як правило, нові квартири зараз здаються з нуля, тобто без будь-якої обробки.

Ремонт квартири в новобудові ЛьвоваРемонт квартири — це захід, до якого необхідно підходити грунтовно. Наведемо кілька порад, які виявляться корисними тим, хто налаштувався на ремонт квартири. Особливо актуальні вони будуть для щасливих власників житла в новобудовах, де ремонт просто обов’язковий.

  1. Починати ремонт квартири в новобудові Львова варто з установки дверей і вікон. Укоси до дверей і вікон встановлюють після закінчення ремонту, інакше ви створите для себе подвійну роботу.
  2. Наступний крок, якій слід зробити для ремонту квартири в новобудові — установка комунікацій водопостачання та опалення. Пропонуємо вам зупинити свій вибір на трубах з поліпропілену, вони довговічні, добре поєднуються з інтер’єром будинку, не схильні до іржі, з усіх запропонованих на ринку вони найбільш доступні.

Ремонт квартири в новобудові Львова

  1. Ремонт квартир в новобудові зручний для прокладки якісної проводки. Ви зможете оптимально розташувати вимикачі та спланувати освітлення кімнат. Знизити ризик перевантаження в розподільних коробках дозволить підведення проводки кожної кімнати до окремого автомата.
  2. Ремонт квартири в новобудові Львова дозволяє дати волю фантазії для перепланування житла та створення максимально зручного життєвого простору. Після перепланування, установки труб і прокладки проводки, приступайте до вирівнювання стін. Фахівці радять вирівнювати стіни сухими будівельними сумішами такої якості, як «Ротгипс» і «Ротбанд», в ряді випадків застосовують гіпсокартон. Останній також використовують для зведення перегородок, хоча досить часто перегородки робляться гіпсовими, які найбільш практичні і зручні в монтажі.
  3. Коли стіни вирівняні і монтаж перегородок закінчений, приступають до обробки стелі. Ремонт стелі в квартирі передбачає такі варіанти обробки, як: натяжні стелі, багаторівневі або прості стелі з гіпсокартону.
  4. Вирівнювання підлоги, це особливо актуально для ремонту квартири в новобудові, так як така в сучасних новобудовах відсутня. Для вторинного житла з дерев’яними підлогами для вирівнювання відмінно підійдуть ДСП або фанера. Вирівнювати підлогу доведеться довше за допомогою вирівнюючих сумішей, вибір яких на ринку широкий.
  5. Наступним етапом в ремонті квартири слід нанесення фінішної шпаклівки. Після того, як шпаклівка висохла, знімаємо зайві шари наждачним папером, щоб поверхня стала рівною.
  6. Гіпсокартонні стелі передбачають подальше фарбування. Далі йде обклеювання стін шпалерами. Шпалери і звичайне фарбування стель можна замінити нанесенням декоративної штукатурки, яка перетворює приміщення, надаючи можливість виділити дизайнерський задум ремонту вашої квартири.
  7. Настил підлог сьогодні передбачає декілька варіантів: лінолеум, ламінат, ковролін і паркет з натурального дерева, що набирає популярність для ремонту елітних квартир.
  8. Фінішний етап ремонту квартири — установка укосів дверей і вікон, плінтусів, наличників, розеток, вимикачів, підсвічування приміщення, світильників.

Ремонт квартири в новобудові ЛьвоваМаксимально ефективно використовувати життєвий простір квартири дозволяє перепланування. Для багатьох власників середньостатистичних перепланування квартир представляється єдиним шансом отримати додаткові квадратні метри житлового простору. Тому варто приділити окрему увагу переплануванню, як значимого процесу ремонту квартири.

Вдаються до процесу перепланування багато хто: власники новобудов, квартир старої забудови і навіть так званих «хрущовок». Причиною коригування стандартного розташування стін стають маленькі кухні, вузькі коридори, занадто маленькі кімнати. Хороший ремонт і грамотне перепланування квартири здатні значно поліпшити житлові умови.

Ремонт квартири в новобудові Львова від remontuem.lviv.ua

Ремонт квартири масової забудови передбачає під собою перепланування, де ніші для холодильників, вбудовані шафи, поєднання кухні і сусіднбої маленької кімнати дозволяють значно розширити житловий простір, зробивши його більш функціональним. Багато хто в результаті перепланування прибирають маленькі коридори, що дозволяє збільшити кімнати і сформувати більш широкий передпокій.

Перед тим як розпочати капітальний ремонт квартири та її перепланування, обов’язково ознайомтеся з планом будови, розташуванням несучих стін, міцність і стійкість яких порушувати небезпечно. Вентиляційні шахти, звичайно, можуть істотно розширити житловий простір квартири, але будь-які маніпуляції з ними так само небезпечні, а тому прибирати, зменшувати або збільшувати їх не можна. Розробку проекту, як і самі роботи з перепланування вашої квартири краще довірити професіоналам, а сам проект необхідно погодити в житлово-комунальному господарстві вашого будинку.

Зручно починати перепланування паралельно з ремонтом в новобудові, це дозволить прибрати те, що заважає спочатку. Деякі забудовники йдуть назустріч побажанням власників квартир і залишають квартиру без стін. Такий підхід дозволяє самостійно визначити метраж кімнат, їх місце розташування, і вже після почати ремонт квартири в новобудові Львова.

Найбільш поширене перепланування санвузлів, де поєднання туалету і ванної кімнати надає можливість встановити кутову ванну, душову кабіну або просто збільшити простір. Боротьба за квадратні метри у типовій забудові найчастіше закінчується на розширенні ванної кімнати або незначним переплануванням: з’єднанням маленьких темних кімнат в одну.

Ремонт квартири в новобудові ЛьвоваНезручно розташовані вбудовані шафи, антресолі, неграмотно сплановані комори стають об’єктами перепланування під час ремонту квартири в новобудовах, рідше у вторинному житло. Бажаючи значно збільшити житловий простір кімнат, деякі об’єднують їх з балконом або лоджією. Для цього забирається стіна, встановлюються міцні, якісні вікна, утеплюються стіни, дотичні з вулицею. Нагородою за складний і витратний ремонт квартири стане простора, добре освітлена кімната.

У старих будинках власники квартир останніх поверхів викуповують нежитлове приміщення — горище. Горища успішно переробляються у житлове приміщення, тим самим, виходить двоповерхова квартира. Ремонт квартири з переплануванням — це найкращий спосіб раціонально використовувати житловий простір, досягти зручного розташування кімнат і підсобних приміщень.

Ремонт квартири в новобудові Львова написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Ремонт квартири в новобудові Львова або на вторинному житлі сповнений несподіванок, особливо в плані матеріальних витрат. Для непідготовленої людини ремонт квартири може стати справжнім випробуванням, яке здатне нанести серйозний удар, як по гаманцю, так і по нервах. З метою економії бюджету часто доводиться відмовлятися від задуманого, реалізуючи більш скромні варіанти ремонту квартири.

Щоб уникнути зіпсованих нервів, вимушеної заміни матеріалів, перегляду дизайн-проекту посеред ремонту квартири, необхідно чітко продумати і узгодити всі витрати. Попередньо вибрати дизайнерське оформлення, підібрати матеріали, розрахувати вартість робіт, визначитися з переплануванням і головне вирішити для себе, який ремонт у квартирі ви задумали: косметичний або капітальний. Підсумком виконаної роботи стане сума, в яку обійдеться очікуваний ремонт квартири.

Ремонт квартири в новобудові Львова