Ремонт будинку, котеджу у Львові

Котедж — це одноквартирний житловий будинок, розташований на ділянці землі. В основному котеджі будують двоповерховими. На першому поверсі, як правило, розташовані господарські приміщення, вітальня і кухня. Другий поверх відданий під спальні кімнати. Зважаючи на велику площі ремонт будинку, котеджу у Львові — справа набагато більш дорога і складна, ніж ремонт квартири. На вартість ремонту і його складність впливає велика кількість чинників: тип використовуваних матеріалів, тип матеріалу перекриттів, ступінь утеплення, необхідність ремонту дворових будівель і т.д. Навіть час року і тип ґрунту на ділянці впливають на ціну.

Ремонт будинку, котеджу у Львові

Ремонт будинку, котеджу у ЛьвовіОскільки житлова площа котеджу перевищує метраж більшості квартир, при ремонті у господаря виникає унікальна можливість дати волю своїм дизайнерським фантазіям. Однак втілювати їх найкраще під керівництвом професійного дизайнера. При всебічному і якісному ремонті котеджу використання дизайн-проекту є обов’язковим. Тільки в цьому випадку можна перетворити звичайний заміський будинок в надійне і комфортне житло. Ремонт будинку, котеджу у Львові від remontuem.lviv.ua.

Як і у випадку з квартирами, в котеджі можна зробити косметичний або капітальний ремонт. При косметичному ремонті в плануванні будинку ніяких змін не відбувається. Як правило, все зводиться до обдирання, зачистки, обклеювання та фарбування різних поверхонь. При косметичному ремонті, наприклад, замість ковроліну кладуть паркет, а зі звичайних стель роблять навісні. Цей вид ремонту для тих, хто в цілому задоволений станом і плануванням свого будинку, однак хоче позбутися якихось тріщин, плям, вицвілих шпалер і облупленої фарби. До того ж подібний вид ремонту відносно недорогий.

Ремонт будинку, котеджу у Львові від remontuem.lviv.ua

Якщо ж котедж дуже похилого віку, то, як показує практика, багато що краще замінити, а не полагодити. У цьому випадку на допомогу приходить капітальний ремонт. Капітальний ремонт — це чудова можливість зайнятися переплануванням кімнат, замінити застарілі комунікаційні системи на більш сучасні, в якісну сторону поліпшити структуру приміщення. Після завершення ремонту можна буде отримати відчуття, які можна порівняти з переїздом в абсолютно новий будинок. Ремонт будинку, котеджу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

При бажанні, за допомогою капітального ремонту можна перетворити свій котедж в справжній витвір мистецтва, фотографію якого можна сміливо вміщувати на обкладинку найпрестижнішого глянцевого журналу про дизайн інтер’єрів. Для цього буде потрібно грамотно використовувати поєднання сучасних будівельних технологій і мистецтва. Котедж знайде складні декоративні елементи (наприклад, художнє лиття або кування), майстерне підсвічування, різні рівні підлоги і стель, причому не тільки в усьому будинку, але і в межах однієї кімнати.

Ремонт будинку, котеджу у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Ремонт будинку, котеджу у ЛьвовіПри наявності достатніх коштів можна зробити в котеджі ремонт за європейськими стандартами. Він полягає в розробці та реалізації дизайн-проекту, заміні підлогових, стінових і стельових покриттів, оштукатурюванні і подальшої обробки криволінійних поверхонь різного ступеня складності (можна зробити незвичну декоративну обробку, так звану, художню штукатурку), заміні дверних і віконних блоків, сантехніки і радіаторів опалення. Також можна зробити багато чого іншого. Все залежить від можливостей і побажань власника котеджу. Ремонт будинку, котеджу у Львові.

Якщо господар житла стежить за технічними новинками, можна перетворити котедж в «розумний дім». Завдяки встановленню складної електронній системі управління і контролю котеджу, будинок перетвориться на інтерактивну середу, яка буде реагувати на дії мешканців.

Ремонт будинку, котеджу у Львові