Промивання системи опалення :: Ціни у Львові

Безумовно, якщо опалювальна система виконана в автономному виконанні, то вона володіє серйозними перевагами. Будь то приватний будинок, або багатоквартирний. Сьогодні і в багатьох багатоквартирних будинках вже ставлять автономну систему опалення. Чим вона зручна?

Тут, мабуть, її головний плюс — Ви можете включити таке опалення, коли Вам це потрібно, навіть влітку, якщо на вулиці довгий час досить холодно, і в будинку відчувається сирість.

Але, відповідальність за справний стан Вашої власної опалювальної системи, цілком уже лягає тільки на Вас. Тут головне, вчасно провести всі необхідні заходи, щоб взимку не зіткнутися з проблемами.

Всі ці заходи, які дозволять Вам підготувати систему до зими, слід проводити в теплу пору року. Сюди ж відноситься і промивання системи опалення у Львові, яку теж потрібно іноді проводити.

Промивання системи опалення у Львові

Промивання системи опалення у Львові. Робимо це своїми руками

Промивання системи опалення :: Ціни у ЛьвовіПеріодично промивати систему опалення потрібно обов’язково. Якщо цього Ви робити не будете, то не дивуйтеся, що з часом можуть виникнути певні проблеми в її роботі.

Тепловіддача може істотно зменшитися, якщо радіатори всередині покриються відкладеннями, або взагалі заб’ються. Якщо промити вчасно систему у Вас не вийде, і момент цей Ви упустите, то потім вже Вам доведеться приділити їй набагато більше часу. Без серйозного ремонту в цьому випадку обійтися навряд чи вдасться.

Промивання, стосовно до системи опалення, означає видалення з усіх комунікацій цієї системи будь-яких забруднень, які не дозволяють теплоносію безперешкодно по ній рухатися. Промивати систему можна різними способами.

Вибір такого способу визначається тільки особливістю конкретної системи опалення на певний момент часу. Промиванню повинна піддаватися не тільки система опалення.

Така ж процедура необхідна і вентиляції, кондиціонування і систем холодопостачання. Для всіх цих систем, втім, принципи промивання схожі, але ось сама робота по її характеру може відрізнятися.

Промивання системи опалення у Львові від remontuem.lviv.ua

Основні методи промивки системи опалення

Є 3 найпоширеніших і досить простих способи, за допомогою яких можна промити опалювальну систему. Всі вони «робочі», і на практиці їх застосовують найчастіше. Кожен з цих способів характеризується своєю технологією промивання системи опалення у Львові.

Метод хімічний

З назви вже можна зробити висновок, що чистити систему тут буде «хімія». Для цього є спеціальні реагенти, які і закладають в опалювальні комунікації.

Далі, ці самі реагенти вже проганяють по всій системі за допомогою сильного напору води. Реагенти добре чистять систему, якщо забруднення в ній не дуже сильні.

Метод механічний

Не завжди хімія успішно справляється з засміченнями. Якщо вони вже досить сильні, то реагенти прибрати повністю їх не зможуть. Тут вже потрібно буде попрацювати механічно.

При цьому, без демонтажу певних складових системи опалення, обійтися не вийде. Потім виконують проміжне очищення, використовуючи для цього щітки, або якийсь інструмент складніший.

Промивання системи опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Використовуємо комплексний метод

Тут уже для очищення системи використовують поєднання обох цих методів, так як окремо хорошого Промивання системи опалення :: Ціни у Львовірезультату від їх застосування не добитися. Зазвичай, спочатку використовують реагенти, а потім вже чистять всю систему ще й механічно. Результат при застосуванні комплексної методики зазвичай самий хороший.

Якщо Ви добре собі уявляєте, як влаштована Ваша система опалення (можливо, Ви її навіть самі зробили), то прочистити її Ви напевно зможете самостійно. Якщо для Вас принцип роботи цієї системи незрозумілий, то краще не втручатися в її роботу.

Нехай краще це за Вас зроблять ті люди, які спеціалізуються на обслуговуванні опалювальних систем. Вони, напевно зможуть швидко промити Вашу систему опалення, і зроблять це якісно. Зазвичай, десь років 2 або 3, після проведення такої процедури, до питання промивання системи опалення у Львові можна не повертатися.

Якщо періодично не займатися промиванням системи опалення, то зазвичай там накопичується бруд.

Промивання системи опалення у Львові