Прокладка поліпропіленових труб :: Ціни у Львові

Прокладка поліпропіленових труб :: Ціни у ЛьвовіСьогодні все частіше поліпропіленові труби використовуються при прокладанні різних систем, починаючи від водопроводу до опалювальної системи в приватному будинку. Завдяки оптимальними цінами на цей матеріал і його відмінним характеристикам популярність його постійно зростає. Тому ми на сторінці цієї статті розглянемо, як виконується правильно прокладка поліпропіленових труб у Львові  своїми руками.

Для монтажу і з’єднання між собою поліпропіленових труб застосовують з цього ж матеріалу з’єднувальні елементи такі як:

  • Муфти — призначені для з’єднання поліпропіленових труб мають різні діаметри і сприяють для переходу з нарізного виду з’єднання, як зовнішнього, так і внутрішнього, на інший вид з’єднання системи, що монтується, також муфти призначені для з’єднання труб виготовлених з різних матеріалів.
  • Косинці — призначені для з’єднання монтируемой системи з реалізацією повороту на 90 або 45 градусів.
  • Трійники — призначені для виконання розгалуження системи, що монтується, або звести розгалуження в одну.

Прокладка поліпропіленових труб у Львові

Етапи виконуваних робіт

Перед початком здійснення монтажу необхідно перевірити кожен придбаний елемент на наявність будь-яких напливів, забруднень або інших недоліків, якшо виявлені елементи мають якісь недоліки їх слід замінити. Монтаж поліпропілену бажано виконувати при середній теплій температурі навколишнього середовища, але не при спекотній температурі.

Слід зазначити! Не рекомендується виконувати прокладка поліпропіленових труб у Львові своїми руками при температурі навколишнього середовища менше 5 або 10 градусів.

Прокладка поліпропіленових труб :: Ціни у ЛьвовіДля виконання монтажу вам буде потрібно:

  • Апарат з різними насадками для зварювання (поліфузного).
  • Спеціальні ножиці, використовувані для різання.
  • Ніж для видалення напливів, що утворилися після виконаного монтажу, або попереднього очищення сполучних елементів і матеріалу.

Виконання монтажу необхідно починати з підготовки матеріалу і його нарізки потрібної довжини. Маркером відзначають на ньому місце розпилу і готують до подальшої обробки деталі.

Після приготування труб необхідно підібрати для окремих частин всі необхідні фітинги. Маркером потрібно відзначити глибину входження на трубу певного фітинга, після чого можна переходити до зварювання системи між собою.

Прокладка поліпропіленових труб у Львові від remontuem.lviv.ua

Монтаж здійснюється за безпосередньої участі зварювального апарату, який використовується для розм’якшення певних частин поліпропіленових труб при досить високій температурі і подальшої їх сполуки. Зварювальний апарат розігрівають приблизно до 270 градусів, після чого на заздалегідь обрану і вже розігріту до потрібної температури насадку по черзі надягають заздалегідь приготовані деталі. Спочатку розігрівати необхідно деталь, яка має велику товщину.

Слід зазначити! Підготовлені фітинги та труби повинні вдягатися на насадку досить щільно — інакше виконана прокладка поліпропіленових труб у Львові своїми руками буде виконаний неякісно.

Час розігріву в основному безпосередньо може залежати від наявного діаметра. Тому чим діаметр менше (від 16 мм до 50 мм), тим швидше здійснюється розігрів, від 5 сек до 15 секунд.

Після розігріву досить акуратно з’єднуються обидві деталі по зроблених позначках, при цьому необхідно постаратися уникнути будь-яких перекосів. Виконати цю процедуру потрібно дуже ретельно і досить швидко, так як час застигання поліпропілену складає близько 30 с. За цей короткий проміжок часу необхідно між собою з’єднати обидві деталі і їх зафіксувати до повного застигання.

Прокладка поліпропіленових труб у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Слід зазначити! Будь-які обертальні рухи в цей момент виконувати не рекомендуються, так як вони можуть призвести до деформації трубопроводу, що монтується.

Прокладка поліпропіленових труб :: Ціни у ЛьвовіПід час з’єднання деталей між собою застосовувати надмірну силу не потрібно, так як розігріті деталі можуть досить легко деформуватися. Прокладка поліпропіленових труб у Львові.

Після завершення монтажу всієї системи за допомогою ножа потрібно зняти всі патьоки, що утворилися, якщо такі є.

Правильно виконаний монтаж з поліпропіленових труб водяного опалення, водопроводу або каналізації забезпечить вам безперебійну роботу на довгі роки.

Прокладка поліпропіленових труб у Львові