Проекти будинків півторачок Львів користуються великою популярністю і дозволяють заощадити площу земельної ділянки під будівництво, при значному збільшенні корисної площі будинку.
Основною відмінністю проектів будинків в півтора поверхи (1,5 поверхи) від двоповерхових будинків є більш низька вартість будівництва, а в порівнянні з одноповерховими будинками – значне збільшення площі будинку при невеликому зростанні витрат на будівництво (тому що додаються тільки стіни мансардного поверху) . При необхідності, в габаритні розміри будинку, планування, конструкції фундаменту, стін, перекриттів півтораповерхових будинків можуть бути внесені додаткові зміни.
Проект будинку півторачки Львів має на увазі задіяний під будь-які потреби простір під дахом. Як правило, якщо покрівля висока, монтаж мансардних вікон допоможе з темного похмурого горища зробити затишну кімнату, яка, як показує практика, може стати улюбленою у всіх членів сім’ї.
Також для збільшення корисного об’єму ще на стадії проектування можна підняти стіни другого поверху на 80, 140, 180 см, звести фронтони, що дозволить максимально ефективно використовувати квадратуру другого поверху. Крім збільшення підпокрівельного простору, ці прийоми допоможуть надати зовнішньому вигляду Вашого півтораповерхового будинку індивідуальність і завершеність. Не кажучи вже про найцікавіші інтер’єрних рішеннях: за рахунок зламів покрівлі простір буде нестандартним і цікавим.
Одним з перших питань, що виникає при думці про півтораповерховий будинок – це, чи не заважає дощ, що барабанить по даху? Причиною шуму, як правило, є матеріал покриття покрівлі, наприклад, металочерепиця, по якій власне і б’ють краплі. Дана проблема вирішується дуже просто: заміною покриття на бітумні покрівельні матеріали, так звану гнучку черепицю. Це, безумовно, набагато простіше зробити в процесі розробки проекту півтораповерхового будинку на аркуші, ніж під час будівництва або, і того гірше, в процесі експлуатації вже готового будинку. Хоча, в шумі дощу теж можна знайти щось романтичне, вирішувати Вам.
Будівельно-монтажні роботи у випадку з півтораповерховим будинком обійдуться незначно, але дешевше, в порівнянні з повноцінним поверхом, так як відпадає необхідність в заливці плити перекриття. Саме зменшення обсягів монолітних робіт, до речі, скорочує і терміни будівництва. Висновок: якщо Ви хочете побудувати свій затишний заміський котедж максимально швидко і заощадити фінансові кошти – півтораповерховий будинок – Ваш вибір!
А грамотно розроблений фахівцями проект допоможе:
- правильно підібрати матеріали для будівництва майбутнього будинку,
- точно підрахувати їх кількість,
- визначити термін зведення будинку,
- внести корективи на аркуші ще в процесі проектування, а не по ходу будівництва,
- побачити результати вашої спільної з фахівцем роботи, тобто зовнішній вигляд і облаштування майбутнього будинку, ще до початку будівельно-монтажних робіт.
З переваг півтораповерхового будинку:
- швидкість зведення;
- економія фінансових коштів, за рахунок скорочення обсягів монолітних робіт;
- збільшення простору, який може бути задіяний як житловий;
- цікаві нестандартні рішення в оформленні інтер’єру;
- привабливий гармонійний зовнішній вигляд.
Нерідко трапляється, що для будівництва одноповерхового будинку не вистачає розмірів ділянки, а в будинку з двох повноцінних рівнів немає необхідності, та й фінансово це не кожному забудовнику виявиться по кишені. В такому випадку ідеальним виходом буде – побудувати будинок в півтора поверхи.
Вартість будинків з перепадами рівня значно нижче, в порівнянні з двоповерховими, їх легше зводити, менше навантаження на фундамент. Сам процес зведення буде проходити швидше, а це забезпечить власникові якнайшвидше вселення в довгоочікуване житло.
Особливості півтораповерхових будинків
Що ж це таке? Це варіант планування, при якому одна частина будинку проектується в двох рівнях, а інша – тільки в одному. При цьому вітальня, кухня, їдальня – приміщення, що відносяться до активної зони, розташовуються в тій частині, що має висоту одного поверху. Спальні зазвичай розміщують на половину поверху вище денної зони, а різного роду технічні і допоміжні кімнати – нижче. Таким чином, ми отримуємо збільшення корисної площі будівлі на тих же квадратних метрах ділянки.
Якщо планується експлуатувати простір під дахом, слід відрізняти мансардний поверх від напівмансардного, висота стін якого, як правило, не перевищує 80 сантиметрів.
Наповнення категорії
Проекти будинків півторачок Львів – це проекти, в яких вітальня-їдальня знаходиться на нульовій позначці, а спальні розташовані на 1,3 метра вище. Цоколь занижений на 1,5 м і розрахований на влаштування в ньому сауни з кімнатою відпочинку та підсобних приміщень.
Площа цоколя може варіюватися при одному і тому ж функціональному навантаженні і бути більшою, як в котеджі з двусвітною вітальнею, де в мансарді обладнана більярдна і є дві комори.
За рахунок перепадів рівня будинок може мати масу зручностей, в тому числі і гараж, який є його частиною, при цьому частина простору вітальні може бути вирішена, як двосвітлова. Можливий і гараж, розрахований на два автомобіля ,.
Одна з переваг будинку в півтора поверхи – відсутність необхідності в багатоступеневих сходах, які можуть стати проблемою для літніх людей і бути небезпечними, якщо в будинку є маленькі діти.
Узгоджуючи зі своїми фінансовими можливостями, обговоривши свої вимоги до майбутнього житла, а також розглянувши пропозиції нашої архітектурно-планувальної студії на даному сайті remontuem.lviv.ua, ви можете вибрати потрібний проект з готових варіантів. Можливе внесення необхідних змін за вашим бажанням, якщо вони не є дуже глибокими. В останньому випадку, ми можемо створити для вас індивідуальний оригінальний проект. У кожному з варіантів ви отримаєте повний пакет креслень і необхідної для будівництва документації.
Проекти півтораповерхових цегляних будинків
Проекти будинків півторачок Львів цегляних в нашій країні користуються дуже великою популярністю. Їх вибирають ті люди, які хочуть заощадити на будівництві. Такі котеджі відмінно підходять для комфортного життя за містом. Вони не вимагають багато місця для будівництва, солідно виглядають, володіють гарними теплоізоляційними властивостями. У них можна проживати протягом усього року з сім’єю і домашніми вихованцями.
Наш магазин пропонує готові проекти будинків півторачок Львів цегляних з площею від 100 до 200 м. кв. Вони продумані до найдрібніших деталей, відрізняються сучасним вільним плануванням. На першому поверсі можна розмістити простору кухню, вітальню, комору, робочий кабінет і навіть спальню. Другий поверх переважно використовується як житлова зона. Нерідко там роблять зону відпочинку. Наші фахівці завжди готові надати потрібні консультації, а також допомогти з вибором оптимального рішення.
Особливості та переваги проектів півтораповерхових цегляних будинків
- Вони не вимагають придбання великої земельної ділянки. Також заощаджений простір можна використовувати для найрізноманітніших потреб: установки альтанки, створення дитячої або спортивної площадки, зони відпочинку.
- Для будівництва півтораповерхових котеджів потрібно менше матеріалу, ніж для двоповерхових будинків. Це значно здешевлює вартість об’єкту.
- Корисна площа півтораповерхових будинків з цегли набагато більше, ніж у одноповерхових, вона майже порівнянна з площею двоповерхових будинків.
- Такі котеджі відрізняються дуже оригінальним зовнішнім виглядом, що дозволить якісно виділитися.
Чому цегла так популярна сьогодні
Цей будівельний матеріал володіє масою важливих достоїнств. Він не боїться морозів і різких температурних перепадів, що важливо для клімату нашої країни. Цегла відповідає екологічним стандартам безпеки. Вона володіє дуже довгим терміном служби, з роками не втрачає свого презентабельного зовнішнього вигляду. У заміських котеджах з цегли тепло навіть в дуже сильні морози. Це дозволяє заощадити на опаленні, не проводити додаткове утеплення стін.
Цегла не боїться впливу вологи, вона дуже міцна, не горить. Завдяки її невеликим розмірам, можлива реалізація різних архітектурних рішень. Наші проекти будинків півторачок Львів цегляних можуть бути доповнені крильцями, терасою, верандою, балконом і іншими актуальними прибудовами. Якщо стандартний варіант не підходить, в нього будуть внесені потрібні правки. На нашому сайті можна ознайомитися з усіма реалізованими проектами півтораповерхових цегляних будинків, а також почитати відгуки клієнтів. Все це допоможе прийняти вірне рішення щодо співпраці.
Проекти сучасних будинків півторачок
Хто б не хотів володіти нерухомістю 21 століття і жити з комфортом? Саме тому, проекти сучасних будинків півторачок Львів зараз актуальні, як ніколи. Сучасним домівкам притаманні такі 4 елементи, які виділяють їх серед інших архітектурних стилів. Кожен з елементів в більшій чи меншій мірі представлений в конкретному проекті будинку, але загальна концепція залишається незмінною.
Мінімалізм в інтер’єрі
Сучасні будинки відрізняються стриманими простими фасадами і відсутністю химерною обробки традиційної архітектури. Екстер’єру характерна рівна геометрія і функціональність. Такі будинки асиметричні і часто мають плоский дах.
Відкрите планування
Сучасний будинок півторачку найлегше визначити за відкритими планувальними рішеннями. Гнучке внутрішнє планування з кімнатами, які можуть мати відразу кілька функціональних призначень – основна ознака дизайну сучасного будинку. За винятком спалень і ванних кімнат, таке планування являє собою гармонійний ансамбль житлового простору, наповненого простором і світлом.
Скління
В архітектурному вигляді сучасних будинків ставка часто робиться на панорамне скління. Великі вікна наповнюють будинок сонячним світлом і служать сполучною ланкою між будинком і навколишньою природою. Щоб досягти цього, вікна розташовуються з розумом, і не дивлячись на свої розміри, зберігають приватність мешканців будинку.
Матеріали і колірні рішення
Сучасні будинки невпинно експериментують з новітніми матеріалами і технологіями будівництва. Використовують сталь, хром і натуральний камінь. Характерні відкриті балки і контрастуючі матеріали, наприклад, дерево і бетон. У зовнішній обробці переважають нейтральні кольори, що дозволяють виділити дизайн і форму.
Було б неправильно зводити поняття сучасного будинку виключно до архітектурного стилю. Крім зовнішнього вигляду, істотну роль відіграють використовувані в такому будинку досягнення науки і техніки: концепція «пасивного будинку», система «Розумний будинок», сонячні батареї і колектори, грунтові теплообмінники, рекуператори тепла і таке інше.