Підключення люстри, бра :: Ціни у Львові

Підключення люстри

Після придбання освітлювального приладу ви неодмінно зіткнетеся з питанням підключення люстри до вимикача. Будь-які роботи, пов’язані з електрикою, вимагають підвищеної уваги, тому поставтеся до них з усією відповідальністю. Підключення люстри, бра у Львові.

На стелі, де передбачається установка люстри, ви побачите кілька різнокольорових дротів, а на стіні вимикач.

Залежно від того, яка кількість проводів братиме участь в процесі підключення, будуть визначатися варіанти освітлення кімнати. Чим більше їх буде задіяно, тим більше варіацій освітлення ви можете реалізувати.

Підключення люстри, бра у Львові

Як підключити люстру до одноклавішного вимикача

Найпростіше підключення люстри до одинарного вимикача можливо в тому випадку, якщо стеля і освітлювальний елемент матимуть по два дроти. Тоді вам потрібно визначити нуль з фазою і з’єднати наявні елементи.

Послідовність в цьому випадку, ролі не грає.

Підключення люстри, бра :: Ціни у ЛьвовіУ тому випадку, коли люстра буде мати кілька лампочок, які потрібно під’єднати до одинарного вимикача, схема під’єднання трохи зміниться. Підключення люстри, бра у Львові від remontuem.lviv.ua.

Схема не відрізняється підвищеною складністю, з нею впорається навіть новачок. Єдине в чому вам потрібно переконатися, це чи перериває вимикач фазний провід.

Як підключити люстру до двоклавішний вимикача

У більшості новобудов на стелі є від трьох до чотирьох проводів, які призначаються для під’єднання люстр до системи електропостачання. Підключення люстри до подвійного вимикача не найскладніше заняття, все що вам потрібно, це визначити нульовий провід за допомогою індикатора, тоді два інших будуть фазними.

Для підключення люстри на подвійний вимикач використовують кілька способів:

 • трьохріжковий освітлювальний прилад має єдиний варіант, 1: 2;
 • пятірожковой люстра таких варіантів має кілька, наприклад, 1: 4 або 2: 3.
 • підключення люстри з парною кількістю плафонів до подвійного вимикача так само має кілька варіацій.

Підключення люстри, бра у Львові від remontuem.lviv.ua

Щоб в роботі не виникло питання, як підключити люстру на дві клавіші, необхідно вивчити етапи робіт:

 • З’єднати нульові дроти від освітлювального приладу.
 • Фазні дроти розділити на групи і скрутити.
 • За допомогою індикатора визначити нуль і фазу на стельових проводах.
 • З’єднати обидва комплекти проводів за схемою: фаза з фазою, нуль з нулем.

Як підключити люстру до двох прохідним вимикачів

Вам буде цікавою інформація, як підключити люстру на два вимикача, якщо ви власник великого чи двоповерхового будинку. Тоді запропоновану схему ви оціните по достоїнству. На другий поверх підніматися не доведеться щоб погасити світло, якщо люстра буде підключена до двох прохідним вимикачів. Підключення люстри, бра у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Для підключення люстри на два вимикача вам необхідно придбати:

 • два прохідних вимикача;
 • трижильний кабель.

Інструкція по виконанню робіт виглядає таким чином:

 • Починають з пошуку розподільної коробки, і в разі відсутності цього приладу, займаються його установкою.
 • Тепер потрібно провести розводку трижильним проводом до тих місць, де будуть встановлені прохідні вимикачі.
 • Встановити перемикачі.

Підключення бра

Популярні світильники бра розміщують на стіні. Його зазвичай використовують як всередині приміщень, іноді розміщують навіть зовні. Цей світильник має ряд переваг, наприклад, в приміщеннях з низькими стелями можна заощадити місце, регулювати напрямок світла (можна підсвітити потрібну ділянку кімнати), а також створити романтичну атмосферу в приміщенні.

Підключення люстри, бра у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Підключення люстри, бра :: Ціни у ЛьвовіПерш ніж монтувати бра, для початку визначається висота, на якій його слід розташовувати. Висота безпосередньо залежить від функцій, які виконуються світильником — буде він як підсвічування для акцентування уваги на певному предметі інтер’єру або ж буде освітлювати коридор або інше приміщення. Підключення люстри, бра у Львові.

Розміщуючи бра над своїм ліжком, краще вибирати висоту в півтора метра від рівня підлоги — він не буде заважати вам встати з ліжка і не змусить кожного разу тягнуться до нього, щоб вимкнути.

Основні місця розміщення цього світильника — над дзеркалом або над дверима в прихожей, тоді висота кріплення буде залежати від висоти дзеркала або дверного отвору.

Підключається бра до вимикача дуже легко, будь то одноклавішний, двухклавішний або ж прохідний вимикач.

Підключення люстри, бра у Львові