Підключення лічильника :: Ціни у Львові

Підключення лічильника :: Ціни у ЛьвовіПерш ніж приступити до підключення лічильника у Львові в своїй квартирі або приватному будинку слід ознайомитися з деякими правилами, щоб в майбутньому обчислювальний прилад не заважав руху людей, а також не піддавався різним впливам.

Одною з основних вимог є установка приладу в сухому приміщенні з діапазоном температур 0 … + 40 градусів. Пристрій рекомендовано встановлювати на панелі, в шафі, щитку або на стіні. Мінімальна відстань від приладу до підлоги 80 сантиметрів, максимальна 1,7 метра, але найкраще монтувати лічильник так, щоб його циферблат або електронний екран знаходився на рівні очей.

Підключення лічильника у Львові

Під час підключення електролічильника потрібно зачищати дроти як мінімум на 10 міліметрів, встановлення автоматичних вимикачів обов’язкове. Такі прилади дозволять припинити подачу струму під час проведення ремонту в електромережі або заміні лічильника. Для запобігання несанкціонованого доступу до рахункового пристрою лічильника кріплення кришок його корпусу пломбують. Підключення лічильника у Львові від remontuem.lviv.ua.

Перед установкою електролічильника на спеціальний щиток слід запастися таким інструментом і приладами:

 • Сам лічильник;
 • Дин-рейка;
 • Щиток;
 • Трижильний кабель з мінімальним перетином проведення 3 міліметри;
 • Пробки або автоматичні вимикачі;
 • Саморізи, що мають широкий капелюшок, або пластмасові дюбелі;
 • Мідна пластина для під’єднання контактів проводів;
 • Коробка для установки обладнання.

Підключення лічильника у Львові від remontuem.lviv.ua

Роботи з установки лічильника електроенергії своїми руками проводять в наступній послідовності:

 • Спочатку вибирають місце для кріплення приладу і розташування основного обладнання в щитку. Це необхідно для того, щоб раціонально розмістити всі механізми;
 • Після цього зазначають місця в яких буде проводитися кріплення дин-рейки і лічильника, проводять закріплення зазначених елементів і автоматичних вимикачів, які кріплять на рейку;
 • Тепер можна проводити розведення дротів. Спочатку виводять фазний провід на автомати для запобігання напруги і перевантажень мережі. За схемою пристрою визначають, де знаходиться фаза. Щоб вивести цей провід на автоматичні вимикачі, розрізають обмотку кабелю і витягають дроти, відміряють потрібний шматок і проводять його монтаж в горизонтальному або вертикальному напрямку, розміщувати провід по діагоналі строго заборонено.

Для підведення фази зачищають кінчик дроту, приблизно на 2 сантиметри і закріплюють його кріпленнями до потрібної клеми, другий кінчик дроту зачищають на 1 сантиметр і під’єднують до автоматичного вимикача. Подібні операції проводять з іншими проводами, по схемі. Слід пам’ятати, що перетини провідників заборонені — це викликає їх перегрів, що може призвести до короткого замикання. Підключення лічильника у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com.

Після підключення фази починають виводити нуль. Відміряють достатню довжину провідника (шматочок від нульової клеми лічильника до пластини). У більшості приладів нульова клема відповідає крайній лівій. Нульові дроти зачищають і підключають по обидва боки.

Підключення лічильника у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Підключення лічильника :: Ціни у ЛьвовіЩит фіксують на стіні після підключення лічильника. Спочатку проводять розмітку ділянки, де буде знаходитися щитова. Дрилем роблять отвори в стіні і забивають пластмасові дюбелі. Кріплення електричного щита відбувається за допомогою саморізів.

На кінцевому етапі робіт проводять заземлення. При наявності металевого щитка схема підключення лічильника у Львові наступна: лічильник енергії — щитова — контактна пластина. Якщо ж матеріал щитка не проводить струм, то заземлення виводять на пластину.

Для підключення приладу до електричної мережі потрібен дозвіл відповідних інстанцій. Такий документ можна отримати після перевірки і пломбування електролічильника фахівцями.

Підключення лічильника у Львові