Електричне опалення :: Ціни на монтаж у Львові

Електричне опалення :: Ціни на монтаж у ЛьвовіОпалення є однією з найбільш витратних складових інженерного забезпечення заміських будинків і котеджів. Такі будівлі опалюються автономними системами, серед яких пряме стаціонарне електроопалювання найменше відомо вітчизняному споживачеві. Історично електричне опалення у Львові вважалося дорогим, пожежо — і екологічно небезпечним. Однак в Європі і країнах Скандинавії до 70% малоповерхових будинків опалюється електрикою. Під прямим стаціонарним електроопаленням розуміють набір приладів, які перетворять електроенергію безпосередньо в тепло без проміжних теплоносіїв. До нього пред’являється ряд серйозних вимог щодо екологічної та пожежної безпеки. Воно повинно працювати без втручання людини тривалий час. Таке обладнання підключається до мережі без розеток через систему термостатів, що дозволяють регулювати і програмувати режими опалення в широкому діапазоні.

Як правило, капітальні витрати на установку такого опалення найнижчі: 5-10 $ на квадратний метр опалювальної площі. Практично відсутні витрати на профілактику і техобслуговування, а експлуатаційні витрати дуже гнучко регулюються залежно від режиму експлуатації будівлі і конкретних потреб у теплі.

Електричне опалення у Львові

Устаткування

Устаткування прямого стаціонарного електроопалювання можна розділити на чотири групи: настінні електроконвектори, стельові інфрачервоні довгохвильові обігрівачі, кабельні та плівкові системи для підігріву підлоги і стелі, а також регулюючі термостати і програмуючі пристрої.

Електроконвектор являє собою пристрій в захисному, декоративному металевому корпусі, у якого є дві групи отворів: внизу, для вступу холодного повітря, і зверху, для виходу нагрітого повітря. Всередині знаходиться трубчастий нагрівальний елемент (ТЕН), що міститься, як правило, в кераміці і поміщений в сталеву трубку з радіатором. Конвектор надягається на спеціальну раму, яка чотирма шурупами кріпиться до стіни.

Виробники випускають широку гаму конвекторів в діапазоні потужностей 500-3000 Вт вагою 2,8-9,2 кг. У стельових інфрачервоних довгохвильових обігрівачів нагрівальний елемент, що знаходиться всередині приладу, передає тепло поверхні зі спеціальних матеріалів, що забезпечують достатнє ІЧ-випромінювання. Протилежна сторона має теплоізоляційний шар і систему кріплень до стелі. Для житлових приміщень з стелями 2,4-3,2 метрів використовуються низькотемпературні прилади потужністю 250-300Вт / м2, що мають температуру випромінювання поверхні 80-120 ° C. Для приміщень з високими стелями (3,5-10 метрів) використовують високотемпературні прилади з температурою поверхні 300 900 ° С. Гріє кабель для теплої підлоги, на сьогоднішній день добре відомий в Україні, в той час як плівкові гріючі матеріали поки що рідкість. Основою останніх є поліефірна плівка товщиною близько 100 мкм, на яку нанесений гріючий графітовий провідник. Ці плівки можуть монтуватися в стелю та підлогу, під паркетну і ламіновану дошку.

Засоби управління прямим стаціонарним електроопаленням дозволяють здійснювати індивідуальне регулювання теплових режимів в кожному приміщенні. Забезпечують можливість програмування температури з урахуванням графіка реальної потреби в опаленні, що дозволяє економити 25-80% електроенергії.

В окремо розташованих малоповерхових будівлях досить складно забезпечити комфортне тепло на першому поверсі або напівпідвалі: при неопалювальному підвалі підлога першого поверху залишиться холодною (15-16°C) навіть при досить високій температурі в приміщенні (різниця температур повітря між підлогою і стелею може досягати 5-7 °C). Усунути цей недолік можна тільки з допомогою «теплої підлоги» (гріючий кабель) або інфрачервоних обігрівачів у поєднанні з хорошою теплоізоляцією.

Електричне опалення :: Ціни на монтаж у ЛьвовіВ невеликому заміському будинку, як правило, встановлюють опалювальну піч. В умовах середньої смуги це найбільш економічне опалювальне обладнання. Однак у нього є ряд недоліків, головний з яких — обігрів лише однієї просторової зони навколо печі.

Інші окремі приміщення (спальня, туалет, комора, передпокій і т. д.) вимагають додаткового опалення.

Інший недолік пічного опалення — значні коливання температури в опалювальному приміщенні протягом доби (іноді до 10°C). І третя серйозна його вада — це завжди холодна підлога. Це відбувається з-за того, що в результаті конвекції (на якій і ґрунтується пічне опалення) тепле повітря зосереджений вгорі, а не опалювальне підвальне приміщення (до того ж в більшості випадків погано ізольоване) остуджує підлогу.

Слід зазначити, що при значному промерзанні будинку (негативні температури в приміщенні) доводиться топити піч більше 10-12 годин, а це не сприяє відпочинку і правильній експлуатації будівлі. Всі ці недоліки усуває електричне опалення у Львові.

Електричне опалення у Львові від remontuem.lviv.ua

Для котеджів з традиційним опаленням та газовими і рідко-паливними котлами існує значна ймовірність спрацювання захисної автоматики в результаті тимчасового відключення електроживлення, низького тиску газу, поломки насоса або вентилятора і т. п., це призводить до відключення всієї системи опалення. Якщо немає можливості швидко усунути несправність, або ви в даний момент відсутні, стаціонарне електроопалювання забезпечить вам резервування опалення в критичних приміщеннях до включення основної системи опалення. Як правило, це туалет, ванна кімната, кухня — тобто ті приміщення, де є водяні затвори, замерзання яких може призвести до аварійних ситуацій.

Електричне опалення :: Ціни на монтаж у ЛьвовіУ цьому випадку электрокоопалення, встановлене на мінімальний режим, відключено при роботі основної системи. Потужність електроконвекторів може бути знижена в 2 — 2,5 рази проти розрахункової. Додаткова вартість такого резервування порівняно з основною системою опалення складе 3-5%, а експлуатаційні витрати взагалі відсутні.

Іншою можливістю застосування конвекторів в такого класу котеджах є опалення віддалених приміщень, куди вести труби нераціонально і не виправдано, а так само у ванних та душових для швидкого тимчасового підняття температури.

Економіка, екологія, безпека

Переваги прямого стаціонарного електроопалювання для заміського будинку проявляються вже на стадії придбання обладнання: його вартість оцінюється приблизно в 5-10 доларів за квадратний метр опалювальної площі. Вартість монтажу становить близько 20 відсотків від ціни обладнання. При цьому сам монтаж (за винятком кабельної теплої підлоги) виконується за кілька днів, і його в стані провести будь яка технічно грамотна людина.

Порівняно з традиційним опаленням (коли в якості обігрівача використовують електричний котел) пряме стаціонарне електричне опалення у Львові дозволяє економити 30-40 відсотків електроенергії. Якщо ж заміський будинок використовується для проживання взимку лише 2-3 дні в тиждень, то при прямому електроопаленні витрати електроенергії скорочується на 60-80 відсотків. Це пояснюється простотою відключення рідко використовуваних верхніх поверхів. При традиційному опаленні подібні відключення призводять до суттєвих проблем, викликаних разбалансами потоків рідини і температурних режимів.

У опалювальних приміщеннях з водяними затворами (кухня, туалет та ін) встановлюється і відстежується з точністю до половини градуса мінімальний рівень температури 5°C. Традиційне опалення зробити цього не дозволяє. Такий температурний режим дозволяє відносно швидко прогрівати приміщення після приїзду господарів, він сприяє тривалій експлуатації несучих конструкцій будівлі, запобігає утворенню конденсату і цвілі і, в кінцевому рахунку, істотно продовжує термін служби заміського будинку до чергового капітального ремонту.

Електричне опалення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

Стаціонарне електроопалювання не вимагає профілактичного обслуговування, виключені аварійні протікання. При відключенні електроживлення всі сучасні системи, що не мають резервних джерел живлення, відключаються. Як правило, запасеного будинком тепла вистачає на 20-30 годин, а відновлення електроживлення повинно бути виконано значно раніше.

Електричне опалення :: Ціни на монтаж у ЛьвовіЦікаві можливості при експлуатації прямого стаціонарного електроопалювання дають засоби програмного керування режимами опалення. Можна запрограмувати тижневий погодинний графік температурних режимів в кожному приміщенні з використанням вбудованих годин: в задані моменти знижувати або підвищувати рівні температур.

Сучасне електричне опалення у Львові не спалює кисень і частинки пилу, не пересушує повітря. Випромінюючі інфрачервоні обігрівачі і «тепла підлога» не створюють конвекційних потоків повітря і пилу. Електромагнітні наведення, що виникають в процесі їх експлуатації, відповідають європейським стандартами і набагато нижчі, ніж у ряді побутових приладів.

Немає сумніву, що з часом цей вид опалення стане для українських заміських будинків настільки ж звичним, як звичайний він сьогодні для котеджів в зарубіжних країнах.

Електричне опалення у Львові