Будівництво будинку під ключ Львів. Словосполучення «будинок під ключ» або «ремонт під ключ» вже давно і міцно увійшли в наше життя. Але, як показує практика, це словосполучення кожен розуміє по — своєму, незважаючи на гадану очевидність питання.

Будівництво будинку під ключ у Львові

З ремонтом «під ключ» трохи простіше. У квартирі, навіть найбільшій, не так багато видів робіт. Прокладка або заміна інженерних комунікація (опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції і кондиціонування), під чистове оздоблення всіх приміщень, готових до меблювання — і є ремонт під ключ.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Будівництво будинку передбачає набагато більший спектр будівельно — монтажних, інженерних та оздоблювальних робіт, робіт з планування і благоустрою ділянки.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Будівництво будинку під ключ у Львові має на увазі виконання всіх етапів будівництва будинку:

  • будівельно-монтажні роботи — улаштування фундаменту, внутрішніх і зовнішніх стін і перегородок, перекриттів, покрівельних, фасадних робіт
  • інженерні роботи — монтаж систем опалення, водопостачання і водовідведення, електропостачання, вентиляції та кондиціонування
  • оздоблювальні роботи — чорнова і чистова обробка всіх приміщень відповідно до розробленого і затвердженого дизайн-проекту
  • планування та благоустрій прилеглої території — вертикальне планування, пристрій зливостічної каналізації, підпірних стін, мощення майданчиків і доріжок, озеленення.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Іншими словами, при будівництві будинку під ключ у Львові, затвердивши проект за допомогою  remontuem.lviv.ua , вам залишиться тільки купити меблі і замовити їх доставку в уже готовий будинок.

Дом під ключ скільки часу займає будівництво?

 

Кожен власник прагне до того, щоб будівництво його дачного або заміського будинку було закінчено якомога швидше. На жаль, швидкість виконання робіт визначається не тільки рівнем майстерності фахівців, але і фізико-хімічними процесами, які відбуваються в застосовуваних матеріалах. Спробуємо розглянути, скільки часу може знадобитися на будівництво будинку під ключ у Львові.

Бетонні роботи

Бетон марки М250 або М300 досягає 70% міцності на сьому добу, за умови хороших погодних умов (температура повітря +20 градусів і вологість 90-100%). Повна міцність досягається тільки на 28-у добу. При цьому практичні результати можуть серйозно відрізнятися в залежності від обраного типу монолітних конструкцій і погоди.

Перш ніж приступати до зведення стінових огороджень повинно пройти більше трьох тижнів після заливки фундаменту стрічкового типу. Починати роботи на сирому фундаменті не можна, адже це може призвести не тільки до серйозних деформацій і небезпечним просідання, але і до повного руйнування.

У разі спорудження кам’яного будинку з декількома поверхами, то після закінчення бетонних робіт необхідна технологічна перерва на 7-10 днів, що дозволить фундаменту правильно осісти.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Зовнішня обробка

При виконанні зовнішніх оздоблювальних робіт необхідно дотримуватися всіх тимчасових рамок. Для початку необхідно нанести на зовнішню поверхню стіни ґрунтовку і почекати близько 8 години до її висихання. При наявності на поверхні стін серйозних нерівностей на допомогу прийде ремонтна штукатурка, яка дозволить згладити існуючий недолік. У цьому випадку такі роботи рекомендується проводити не раніше ніж через три дні.

Далі зазвичай укладається обраний теплоізоляційний матеріал. Установка фасадних дюбелів можлива через три доби після приклеювання шарів теплоізоляції. Після цього проводиться базовий шар штукатурки, куди занурюється стеклотканева армована сітка. Процес висихання потрібує близько трьох днів, після чого можна приступати до нанесення кварцової ґрунтовки. Для її висихання буде цілком достатньо 5-6 годин.

Після цього можна починати роботи з нанесення декоративного шару штукатурки. На процес схоплювання йде до 72-х годин, але протягом цього часу поверхню слід оберігати від пересихання і прямого контакту з вологою. Потім можна переходити до етапу фарбування, яке найкраще наносити двома шарами з технологічною перервою в 12 годин.

При цьому обов’язково враховуйте, що монтажні роботи штукатурної системи не повинні проводитися в холодну (нижче +5 градусів) або спекотну (вище +30 градусів) пору року. Тому, краще всього планувати подібні заходи на ранню осінь або пізню весну.

Внутрішнє оздоблення

«Мокрі» процеси активно використовуються при виконанні чорнових і чистових оздоблень всередині приміщень. В якості основи більшості видів підлог зазвичай використовується стяжка з бетону, яка вимагає багато часу для повного набору міцності.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Досвідчені будівельники радять застосовувати простий розрахунок часу, який потрібен для застигання стягування: при товщині до 40 мм, на кожні 10 мм буде потрібно 7 днів. Однак якщо ви вирішили використовувати більш товстий шар, то на кожні додаткові 10 мм знадобиться в два рази більше часу.

При цьому процес висихання цементно-піщаних штукатурок відбувається з розрахунку в 1мм протягом 24 годин. Куди швидше здійснюється висихання гіпсових штукатурок.

Підводячи підсумки, відзначимо, що приблизні терміни будівництва будинку під ключ у Львові можуть починатися від 6-12 місяців, але при цьому істотний вплив на часові рамки може надати безліч факторів: своєчасність поставок будівельних матеріалів, професіоналізм і кількість робочих, які використовуються матеріали, час року, фінансування і т.ін. Пам’ятайте, що зайвий поспіх у такій відповідальній справі може негативним чином позначитися на якості, довговічності і надійності споруди.

Процес будівництва будинків « під ключ»

Кожен з нас рано чи пізно, з розширенням сім’ї або з приходом певного віку, думає про будівництво індивідуального житлового будинку, сімейного гніздечка і куточка свободи. Згодом заміське будівництво користується все більшою популярністю. Стає актуальним і входить в моду прагнення бути ближче до природи, далеко від суєти міського ритму. Багато людей намагаються зробити своє життя спокійним, затишним, екологічним.

Заміське будівництво, крім усього іншого це ще й вигідне вкладення грошових коштів, яке з часом буде тільки зростати. Тому, для здійснення мрії про заміське житло, важливо підходити до питання облаштування будинку з серйозністю і відповідальністю.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Чому вам варто вибрати будівництво будинку « під ключ»?

Все, що виконується «під ключ», означає виконання від початку до моменту його завершення. Наприклад, при зведенні будинку, «будинок під ключ» — це здійснення будівельних робіт від установки фундаменту, до оформлення дизайну кімнат, вибору кольору картин або квітки в горщику. У такий будинок можна заїхати і жити, цей будинок не вимагає ніякого ремонту, оздоблювальних робіт або покупки деталей інтер’єру. Будівництво будинку «під ключ» у Львові значно спрощує життя замовникам, Вам не буде потрібно хвилюватися про замовлення будівельних матеріалів або обладнання, вирішенням усіх необхідних проблем займеться будівельна компанія, справжній професіонал своєї справи. За Ваш будинок у відповіді бригада, що складається з професійних архітекторів, проектувальників і будівельників, досвід яких говорить сам за себе. Погодьтеся, адже простіше і швидше виконає роботу той, хто вже багато разів це робив !? Вам лише залишається оголосити свої вимоги, а після в’їхати в уже повністю готовий будинок.

Стадії будівництва будинку «під ключ»

Будь-яке будівництво будинку починається з його задумки. Вам варто лише вибрати проект будинку (типової або індивідуальний), внести зміни або ж залишити все як є. Навіть на стадії підготовки проекту ви знаєте як буде виглядати ваш майбутній будинок, передбачте всі нюанси і дрібниці.

Будівництво заміського будинку під ключ у Львові в відповідності з усіма документаціями і вимогами, неможливе без грамотних, кваліфікованих і вимогливих бригадирів і виконроба. За робочими кресленнями контролюється весь процес будівництва на кожному його етапі.

Заміський будинок, побудований під ключ повинен бути теплим, економічним і при цьому екологічно безпечним, не залежно від вибору матеріалу для будівництва фасаду — газобетон, цегла, клеєний брус або комбінований.

Стіни будинків з газобетону не вимагають додаткового утеплення, товщіни стіни в 400-500 мм цілком достатньо для гарного теплозбереження району Львова.

Стіни ж комбінованих будинків, а так само будинків з брусу або цегляні будинки, відповідно до сучасних будівельних норм повинні бути обов’язково утеплені. Це завдання вирішує технологія «вентильований фасад». При цьому ваш будинок не тільки утеплюється, але і додатково захищається від несприятливих атмосферних явищ, зберігаючи високу екологію.

Будівництво будинку під ключ у Львові

План розведення інженерних мереж дозволяє продумати весь будинок цілком, зв’язавши при цьому архітектуру і дизайн з конструктивною частиною проекту. При цьому вибираються місця для стояків, труб, кабелів, електровстановочних виробів. Так само заздалегідь необхідно продумати планування кухні, розміщення сантехнічних приладів. Будівництво будинків під ключ у Львові так само включає в себе планування систем опалення, освітлення, вентиляції і кондиціонування, автономну каналізацію, систему очищення стоків, пожежну та охоронну сигналізацію. Всі ці технічні системи не можна розташувати навмання, для якості і довголіття вашого будинку необхідний професійний підхід і чіткий розрахунок. Розведення інженерних комунікацій — важливий етап будівництва заміського будинку. Проводиться настилання підлог, підшивка перегородок і стель. Тільки після того як всі труби, стояки, вимикачі і розетки, «теплі підлоги», опалювачі встануть на місце, можна переходити до наступного етапу — обробці.

Будівництво будинків під ключ у Львові обов’язково включає в себе внутрішню і зовнішню обробку. Відповідно до дизайн-проекту, погодженим із замовником. Зовнішня обробка будинків з бруса полягає в шліфовці і фарбування, в той час як будинки з газоблоків і цегли оздоблюються за технологією «вентильований фасад», обшивають зовні імітацією брусу, обкладають облицювальною цеглою або каменем, оштукатуриваются. Оздоблення не тільки прикрашає ваш будинок, але і створює додатковий захист фасаду будівлі, не заважає будинку «дихати» і радує око своєю красою і різноманітністю.

Повноцінний дизайн проект включає в себе не тільки обробку житлових приміщень, а й певне висвітлення, спеціально підібрані кольори меблів та текстилю. Все це формує внутрішній комфорт і особливу атмосферу будинку.

Будівництво будинку під ключ у Львові

Переваги будівництва «під ключ»:

  • Можливість вибору проекту вашого майбутнього будинку і отримання його безкоштовно.
  • Здійснення всього комплексу робіт від закладки фундаменту до дизайнерського оформлення.
  • Індивідуальний підхід і професіоналізм будівельної компанії до кожного замовника.
  • Великий досвід підрядника у проектуванні та зведенні будинків дає не тільки якісну споруду, але і економить час будівництва, так як багаторічний досвід і злагодженість дії бригади структурував всю злагодженість дії при будівництві.
  • Як правило, в компанії є професійний дизайнер, який оформить ваш будинок відповідно до сучасних стандартів і модних тенденцій. Вам не доведеться фантазувати самим!
  • Будівництво будинку «під ключ» у Львові дозволяє в мінімальні терміни побудувати повністю готовий будинок, залишається лише в’їхати і жити!

І все це за найкращою ціною!

Досвід і роки роботи будівельної компанії дозволили налагодити міцні ділові зв’язки з постачальниками будівельних матеріалів і забезпечують можливість поставки матеріалів найвищої якості за найнижчою ціною. Розумні витрати коштів замовника, є пріоритетним напрямком діяльності компанії. Замовник може повністю довіряти будівельникам, і отримати в результаті будинок під ключ, що повністю реалізує вашу мрію.