Архітектурне освітлення :: Ціни у Львові

Архітектурне освітлення у Львові — важлива частина декорування будинків. Воно перетворює фасад будівлі в оригінальну експозицію. За допомогою архітектурного освітлення можна створити цілий дизайнерський проект, підкреслюючи форми будівлі в нічний час доби. Правильно оформлене підсвічування будівлі приковує погляди всіх, хто йшов повз людей.

Архітектурне освітлення у Львові

Історія архітектурного освітлення

Архітектурне освітлення :: Ціни у ЛьвовіПрийнято вважати, що вперше зовнішнє підсвічування будівель стали використовувати в США, в 20-х роках XX століття. У цій час почав розвиватися престижний Манхеттен, який перетворився на справжню нічну виставу. Велика кількість світла ночами довгий час вважалося візитною карткою, як Нью-Йорка, так і Америки в цілому. Консервативні європейські архітектори не поспішали слідувати за американською модою, тому побачити на вулицях Європи освітлені будівлі можна було тільки в шістдесятих.

Сьогодні в руках дизайнерів і архітекторів безліч світлових пристроїв, які легко встановлюються на фасад будівлі, не псуючи її архітектурний вигляд. Вибір потрібного світильника обумовлюється безліччю факторів, таких як енергоспоживання, точки підключення, потужність, спосіб кріплення, спрямованості світла і, звичайно ж, безпеку. При цьому також важливо враховувати будівельні і санітарні норми.

Архітектурне освітлення у Львові від remontuem.lviv.ua

Сучасне архітектурне освітлення дуже варіативне, власник може змінювати його, наприклад, в часі року. Також освітлення може бути різним в буденні і святкові дні.

Типи освітлення

Виділяють всього шість основних прийомів зовнішнього освітлення будівель.

  • Загальне заповнююче освітлення. Такий тип це найпростіший спосіб декорувати будинок. Він підійде для культурних об’єктів, так як дозволяє передати монолітність споруди. Для такого освітлення використовуються прожектори, які встановлюються на невеликій відстані від об’єкта, наприклад, на стовпах. Для освітлення житлових об’єктів його не використовують, так як яскраве світло буде неминуче потрапляти у вікна.
  • Локальне освітлення. Більш складний спосіб, його суть полягає в акцентуванні світла на будь-яких елементах зовнішнього декору: карнизах, колонах і т.д. Для цього використовують світлодіодні світильники малої потужності.
  • Фонове або силуетне освітлення. Суть така ж, як і в локальному висвітленні, але без уваги до деталей. Мета такого підсвічування в створенні ефекту заднього плану. Своєрідне контурне освітлення досягається за допомогою неонових світильників.

Архітектурне освітлення у Львові написати нам remontuem.lviv.ua@gmail.com

  • Архітектурне освітлення :: Ціни у ЛьвовіСвітлові фасади. Такий тип використовують для освітлення будівель зі скляним фасадом — торгові центри та офісні площі. При цьому світильники розташовуються не зовні, а всередині будівлі.
  • Освітлення контурів. Це сучасний спосіб, він реалізується за допомогою гнучких неонових світильників, які освітлюють кордони будівлі. Архітектурне освітлення у Львові.
  • Динамічне освітлення. Це така система освітлення, при якій ступінь і колір освітленості задаються за допомогою спеціального алгоритму. Таким чином, це створює ціле світлове шоу. Використовується як для контурного, так і для силуетного освітлення

Архітектурне освітлення у Львові